Anna v Summerside

od:


KoupitKoupit eknihu

Anna v Summersidu - tři roky Anny Shirleyové, ředitelky dívčí školy v malém městečku. O svých zážitcích píše v milostných dopisech vzdálenému Gilbertovi. Slunečná povaha a šťastná láska jsou Anně nevyčerpatelným zdrojem sil k šíření porozumění a radosti ve svém okolí a hledání východiska z mnoha drobných neúspěchů a trampot....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26834/anna-v-summersidu-26834.jpg 4.399
Série:

Anna ze Zeleného domu (4.)

Orig. název:

Anne of Windy Poplars (1936)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Mladé letá
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
Lessana
10.11.2017

Oproti predošlým dielom dávam vo svojom hodnotení o jednu hviezdičku menej. Nesadla mi forma tejto časti - väčšinou listy Gilbertovi. Chýbali mi v prvom rade jeho odpovede, no najmä "živý" Gilbert a rozvíjanie vzťahu medzi ním a Annou, hoci chápem, že to bude náplňou pokračovaní. Príbehy a mini zápletky v Summerside však nesklamali, aj keď sú vždy z podobného cesta. Anna ostáva sympatickou hrdinkou, s bezhraničnou fantáziou, s neodolateľnou všetečnosťou, s dobrým srdcom a neodmysliteľnými ryšavými vlasmi a pehami na nose :). Bolo to milé čítanie, ktoré spôsobilo pohodu a príjemný pocit, čo u kníh veľmi oceňujem. Som teda spokojná :).

Jane007
15.10.2016

Další skvělá knížka o Anně. I když musím říci, že mi v knížce chyběl Gilbert a rodinka ze Zeleného domu. Naopak jsem si zamilovala malou Elizabeth a všechny sny i Zítřku. Nejvíce se mi ale líbila kapitola, kdy "pan Taylor náhle ztratil sluch". To jsem se vyloženě bavila.

Maanna
30.06.2016

Ubylo fantazie, přibylo dokonalosti. Anna jako spasitelka všeho a všech je někdy trochu otravná, i když některé postavy a příběhy jsou výborné - zvláště se mi líbila Rebeka Dewová a Dusty Miller.

budíček
28.08.2013

Moc příjemné pokračování příběhů Anny ze zeleného domu, i když první díl se mi líbil o malinko víc, ale i z této knížky byl optimismus cítit na kilometry a některé příběhy opět vyvolávaly úsměv na rtech. Občas mi připadalo, že se Anna plete do života druhých až moc, ale bez toho by asi nedošlo k tolika vtipným či dojemným událostem...

Ita
08.08.2013

Tento díl patří k těm slabším. Připadá mi, že Anna je vymalovávána jako ta nejchytřejší, musí být u všeho, což trochu ubírá na čtivosti. Ale i tak je zde i něco z dílů minulých, především víra v dobrý konec a spoustu optimismu, pro které mám "Anniné" knihy tak ráda.

bovinka
16.08.2012

Jedna z knih o Anně, která mě bavila asi nejmíň. I když po x-tém přečtení v ní nacházím zase tu Annu, která pro mě znamená život, štěstí, humor, lásku, smích a fantazii.

Calwen306
09.03.2012

Ďalší príbeh z nádhernej série. Postavy sú opísané do najmenších detailov. S hlavnou hrdinkou budete prežívať všetky jej radostí, strasti i potešenia. Jednoznačne doporučujem!