Anna v Redmonde

od:


KoupitKoupit eknihu

Anna završuje svoje štúdium na vysokej škole. Vyrástla z nej príťažlivá a inteligentná mladá dáma, okolo ktorej sa krúti veľa obdivovateľov. Vyberie si z nich toho pravého? Ako sa bude uberať jej život po skončení štúdia? Čo Marilla a Matej, jej najbližší a najdrahší, ktorí už žijú iba pre ňu a v ich pokročilom veku je ona pre nich jedinou radosťou? To všetko, a aj ďalší Annin osud, jej životné peripetie a nakoniec vytvorenie nového domova a založenie vlastnej rodiny, vám ponúkame v ďalších pokračovaniach. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32560/anna-v-redmonde-32560.jpg 4.6112
Série:

Anna ze Zeleného domu (3.)

Orig. název:

Anne of the Island (1915)

Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Přidat komentář
Jitule17
10.10.2018

Příběh samozřejmě krásný, konečně Anně dojde koho skutečně celou dobu miluje.
Ale musím se vyjádřit k obálce. Proboha kdo tohle vymyslel nemohl znát obsah, nebo fotky zrzavých holek došly? to mi hlava nebere, u druhého dílu jakbysmet!

klaudia2722
30.07.2018

Zatiaľ moja najobľúbenejšia časť príbehov o Anne. Tá v tejto časti dospieva, navštevuje vysokú školu a rieši vzťahy k mužom, hlavne k jej dávnemu priateľovi Gilbertovi. Krásna romantická kniha aj pre dospelú ženu. Už sa teším na ďalší diel.

Lessana
22.09.2017

Opäť krásne pokračovanie Anninho príbehu, ktoré sa z dievčenských dobrodružstiev a príhod dospievajúcej slečny pomaličky preklápa k strastiam a slastiam ranej dospelosti. Mám veľmi rada láskavú atmosféru, dobré srdcia a čisté charaktery hrdinov v knihách o Anne Shirleyovej. A konkrétne v tomto pokračovaní som rada, že Anna zvládla nejedno pokušenie v podobe vábnych i menej vábnych pytačov a nezaprela svoj cit ku Gilbertovi. Som zvedavá na ďalší vývoj udalostí...

Roselunda 1928
02.04.2017

Příběh se četl neskutečně lehce, snad jediná postava, kterou jsem si nějak zvlášť neoblíbila, byla Stela (když nepočítám pana Gardnera...). Nejvíc oceňuju ty krásně vykreslené love stories, u těch jsem se mnohokrát culila od ucha k uchu. A Gilbert byl nejlepší na celé knize, tak fajn klučičího hrdinu jsem už dlouho nepotkala :)

Viky007
01.01.2017

Krásná a milá knížka, která vás pohladí na duši. Najdete v ní všechno, co ve správném příběhu má být. Skvěle propracované charaktery postav, fantazii, vtip i lásku.
Akorát ta obálka kazí dojem, což je hrozná škoda.

Jane007
09.10.2016

Opět úžasná knížka. Poslední stránky jsem četla s rostoucími obavami a strachem o Gilberta. Jsem ráda, že to dopadlo tak skvěle. Dušička má pokoj. Jediná obálka kazí celkový dojem knížky, ale za to autorka nemůže.

MartinaF
19.08.2016

Ach, ta má romantická duše opět zajásala. Třetí díl se mi také líbil, bylo to přesně takové čtení, které jsem potají četla pod peřinou. Už se těším na čtvrté pokračování

Litocha
06.08.2016

Když jsem byla náctiletá, třetí díl Anniných příběhů jsem milovala, romantické srdíčko plesalo. Teď už je na mě knížka místy přece jen příliš sladká. Ubylo humorných situací, přibylo jímavých a sentimentálních. I tak ale Anna zůstává mou oblíbenou knižní hrdinkou a Avonlea místem zabydleným spoustou postav, u kterých mám pocit, jako bych je znala věky. Mám pocit, jako bych se i já procházela alejí Milenců, sedávala u Rusalčiny bubliny nebo se proháněla v Březovém hájku. Jen postava Fil mi nějak nesedla.

Maanna
30.06.2016

Opět trochu děsuplná obálka a volný "překlad" názvu, ale dobrodružství Anny mě nezklamala, i když někdy už začíná být na mě těch šťastných náhod a konců příliš a navíc je opět překlad poněkud klopotný.

3nitka
09.01.2016

Chudák Gilbert sa konečne dočkal. Aj tretí diel skvelý.

angiek
17.08.2014

Příjemné čtení o spřízněných duších a konečně si ta Anna uvědomila co v Gilovi má.
Čekala jsem víc slov o Marilině skonu.Přesto je kniha optimistická a plná hezkých chvilek.

Calwen306
09.03.2012

Príbehy o Anne som si obľúbila od samého začiatku. Je ťažké vyberať, ktorý diel zo sérii je najlepší. Ale táto kniha mi tak nejak najviac prirástla k srdcu, veľmi rada sa k nej vraciam a stále ma rovnako baví.

Aknel

Anna vyrástla a ide študovať. Táto kniha je oveľa dospelejšia ako predchádzajúce dve, trochu mi chýba humor. Kladom knihy je však vyvíjajúci sa vzťah Anny a Gilberta. Bohužiaľ je to posledná úplne skvelá kniha o Anne. Potom začína obdobie trochu slabších kníh.