Anjelský prach

Anjelský prach https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377763/bmid_anjelsky-prach-JQI-377763.jpg 3 7 3

Úspešná právnička Katherine McRyanová si svoj život dokonale naplánovala a mala ho rada presne taký, aký bol. Za žiadnu cenu nechcela dopustiť, aby sa minulosť opakovala. Cestu jej však nečakane skrížil Ron – muž, do ktorého by sa šialene rýchlo zamilovala azda každá žena. Ron zbúral všetky múry, ktoré si okolo seba vystavala, a donútil ju prehodnotiť jejpriority. Napriek tomu sa Katherine zmocňujú pochybnosti – nič, čo s ním prežívala, jej nedávalo zmysel a nemalo logické vysvetlenie. Je Ron iba výplodom blúznenia, ktoré spôsobila droga, alebo sa v živote mladej právničky deje niečo, čo nemá žiadne racionálne vysvetlenie? Katherinin život sa po druhý raz ocitá v kríze, keď sa preberie na psychiatrii s amnéziou. A cestu jej opäť skríži muž – tentoraz bývalý priateľ Nicolas, ktorý hrá podľa zvláštnych pravidiel.... celý text

Romány , Pro ženy , Dívčí romány

Vydáno: , Ikar (SK)

Anjelský prach , 2018

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Barbora Jankovičova - Anjelsky prach

K tejto knihe som sa dostala vďaka knižnej štafete a hoci som sa troška bála žánru Romantika bola to úžasná kniha.
Miestami by som jej dala podžánre psycho a thriller.

V prvej štvrtine spoznávame úspešnú právničku Kat, jej prácu jej prípady, jej osobný život , čo sa mi veľmi páčilo.
Až pokiaľ jej nepristal na stole prípad, ktorému sa síce nechcela venovať ale bola k nemu dotlačená.

Druhá štvrtina knihy bola o tom ako sa bohužiaľ dostala ku drogram (podvrhom) a ako ich veľká odporkyna nim prepadla :( a tam už začalo duchovno, psycho a thriller.
Spoznala tajomného Rona , vrátil sa jej bývalý a ona už nevedela čo je realita a čo sen.

Tretia štvrtina knihy bola o psychiatrickej liečebni, bohužiaľ .

A posledná štvrtina knihy bola o výbere ten či onen, pro a proti !

Kniha má neuveriteľne vtiahla do deja sama som nevedela kde je sever a v myšlienkach som na ňu kričala nech sa vzchopi, uvedomí a vyberie si správne !

Až teda na záver kde to bola presladena romantika túto knihu odporúčam všetkými 10 a určite si ju zadovážim aj do mojej knižnice

DJDunda
01.07.2023 3 z 5

(SPOILER) Pôvodne som si myslela, že táto kniha je presne môj štýl ale vôbec ma nezaujala. Ani jedna postava sa mi nezdala kladná. Jasné, že každý ma aj negatívne vlastnosti a tu ich bolo príliš a žiadne pozitívne. Kate sa chovala ako štetka, Nick mal v pláne ju využiť, Ava bola na všetkých drzá a David si až príliš dovoloval k zadanej žene. Možno ešte Lilly bola v pohode. Najviac emotívne na mňa zapôsobil asi odud ozajstného Rona, takže ani hlavná romantická zápletka za mňa nebola dobre napísaná.

Sixtínka
10.06.2022 odpad!

Hrozná kravina. Prečítala som zhruba prvú tretinu, viac som dať nedokázala. Absolútne vôbec ma to nebavilo.