Angličtina pro lamy

Angličtina pro lamy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153246/mid_anglictina-pro-lamy-Iv8-153246.png 3 29 7

Učebníce pro věčné začátečníky v angličtině, která jim umožní posunout se v jazyku dál.

kopeceli
25.08.2023 3 z 5

Vtipné opáčko některých základních frází a nejčastějších chyb v anglické gramatice. Na posílení stávajících znalostí dobré.

makkuska
26.12.2020 5 z 5

Chtěla jsem si po čase přečíst román a našla jsem v tátově knihovně toto. Není to ani román ani učebnice angličtiny. Je to něco mezi. Jsou to krátké příběhy ne vždy úplně dávající smysl, je to humorné a nadlehčené. Budete číst, trochu se smát, hlavně se ale nebudete cítit tíživě jako při klasické učebnici angličtiny. Při čtení dochází podle mě spíše k pasivnímu učení, protože všechny anglické věty jsou součástí textu. Styl je opravdu velmi specifický, někomu může výborně sedět a někomu naopak vůbec.

Aida32
20.07.2020 3 z 5

Moje věčná kniha a učebnice, mnohokrát přečtené první kapitoly, kde si člověk dokáže, že to jde a něco už umí a asi ji budu číst navždy. Po 60 se už asi stejně mluvit nenaučím, ale chuť mám stále a doufám.

Aida32
20.07.2020 3 z 5

Eorin
22.04.2017 3 z 5

Vtipné, trefné, ovšem asi už jsem na to trochu "stará", protože styl psaní je svou formou určen spíše středoškolákům..

Guepp
02.09.2016 4 z 5

Knížka je poměrně sympatická, netypickou formou se snaží vysvětlit anglickou gramatiku (i když některé pokusy o humor nejsou vůbec vtipné - ale asi čím hloupější, tím to do hlavy dostaneme snadněji). Oceňuji i fakt, že autor je dlouholetým učitelem angličtiny. Upozorňuje tedy na chyby, které jsou šité na míru právě nám Čechům. Ale samozřejmě souhlasím s předchozím komentářem - bez učení a snahy to do hlavy nenatlučeme. Každopádně by mohla věčným začátečníkům ukázat jiný pohled a dovolit jim pochopit něco, co se dřív do hlavy za boha nemohlo dostat :). Doporučuji se podívat i na knížky podobného typu s názvem Angličtina na rovinu (Darren Crown). Mně osobně sedly mnohem více.

beran25
16.08.2016 2 z 5

"Trochu jiná" učebnice angličtiny. Bez dřiny to stejně nejde!