Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

Nové, revidované, upravené a doplněné vydání oblíbené učebnice angličtiny, která je vhodná nejen pro samouky, ale také pro školy a kursy. Přístupnou formou vede naprosté začátečníky a falešné začátečníky k osvojení základních znalostí anglické mluvnice, slovní zásoby v rozsahu asi 1600 slov, frazeologie a výslovnosti. Učebnice se soustřeďuje především na dvě základní jazykové dovednosti: poslech s porozuměním, kdy se uživatel naučí poslouchat angličtinu v přirozeném tempu a porozumět anglickému sdělení, a nácvik plynulého a správného vyjadřování v angličtině v každodenních situacích. Součástí učebnice je klíč pro téměř všechna cvičení a abecední anglicko-český slovníček. Samostatným doplňkem učebnice jsou dvě CD s nahrávkami všech úvodních textů a řadou výslovnostních a poslechových cvičení. Základní grafická struktura učebnice zůstala stejná. Z učebnice zmizely některé zastaralé výrazy (např. kazety, psací stroj….) a byly nahrazeny (CD,DVD,mobilní telefon,e-mail…..)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/104090/anglictina-nejen-pro-samouky-klic-104090.jpg 4.333
Literatura naučná, Učebnice a slovníky
Vydáno:, Leda

Kniha Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

mafrid

Učebnice od Ledy jsou určitě nejlepší. Mám anglinu, španělštinu a teď se chystám ještě na italštinu. Jazyky prostě miluju.

zvěřinec
25.07.2018

Začínala jsem s touto učebnicí a nemohu si stěžovat. Nemám s čím porovnat, ale tato knížka mě naučila, to co umím. Je jasné, že je potřeba postupně používat další pomůcky - poslech, mluvit apod.

PatrikDi
29.07.2015

Pokud se člověk chce vrhnout rovnýma nohama na anglický jazyk, měl by zvážit jakou by si rád koupil učebnici. Prozatím mohu srovnat jen s učebnicí Time to talk, která je spíše určená pro jazykové školy a mohu říct, že jsem rád za knihu Angličtina nejen pro samouky (rok 2005). Každý na to máme jiný názor. Respektuji předešlého uživatele. Po absolvování každé lekce se člověk cítí, že je blíž k angličtině a i když by si asi ne každý z nás sedl s rodilým mluvčím k šálku čaje a diskutoval nad svým životem, určitě by se s ním v základní komunikaci dorozuměl. Pro mne je radost se učit z této knihy. Pokud máte motivaci ať už kvůli školy, zaměstnání anebo jen tak pro svou zálibu, naučíte se ovládat angličtinu. Možná to zní jako z levné reklamy na elektrospotřebič nebo zdravoní pomůcku ale nevěřil bych předtím, že existuje tak dobrá kniha.

see_sawandrew
28.11.2013odpad!

O obsahové stránce se nemá cenu moc rozepisovat, pravá tragédie je až nesmyslná (ne)strukturovanost lekcí, kde se plácá páté přes deváté bez jakékoli logické souvislosti či praktičnosti pro výúku. Naprostá absence aktivizačních prvků v textu (jako je přehledné ztučňování důležitých rozdílů či správně organizovaná tabulka) dokonale ztěžuje orientaci a sráží chuť k učení - natož nábavu - hluboko pod nulu. Ruce pryč, nejen pokud se chcete učit anglicky, ale i pokud máte v úmyslu učit někoho jiného.

Evickar
06.05.2013

Nejdoporučovanější učebnice angličtiny pro samouky. Je už velmi stará, ale jelikož je výborná, neustále se vydává. Také ji často vyžadují na kurzech angličtiny.

Jack Bauer
01.12.2011

Jedna z těch lepších učebnic angličtiny pro samouky, přehledná, srozumitelná, krásně se z ní učí.