Angličtina na rovinu

Angličtina na rovinu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134460/mid_anglictina-na-rovinu-01I-134460.png 5 215 48

Angličtina na rovinu série

Kniha lehce humoristickou formou pojednává o typických problémech, na které narážejí čeští studenti angličtiny na všech úrovních, a poskytuje praktické, srozumitelné rady, jak je překonat. Autor se zároveň snaží, aby si čtenáři uvědomili, že učení jazyka může a mělo by být především zábavou a koníčkem, neboť pouze tak může vést k nějakým výsledkům.... celý text

muchomurka
31.08.2017 5 z 5

Skvělá knížka, která odhaluje taje angličtiny s humorem, byla pro mě správným postrčením v mé výuce. Líbí se mi autorův styl a znalost výuky jazyků. (Chtěla bych mít s autorem aspoň jednu lekci angličtiny.)
Opět mi knížka pomohla si urovnat některé jazykové jevy (i když v tomhle byl pro mě přínosnější druhý díl) a dala rámec.
Určitě se k ní budu vracet.

IVANA0123
31.05.2017 5 z 5

Skvělá knížka. Nejen, že se u ní pobavíte, ale dokonce z ní získáte řadu zajímavých informací a to záživněji než v učenicích. Mně, jako věčného začátečníka v angličtině nadchla a osvětlila mi řadu anglických "záhad" se kterými jsem doteď bojovala. A myslím, že má co dát i těm zkušenějším. Rozhodně doporučuji.
(5/17)

ElenaM
04.08.2016 5 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila naprostou náhodou. A i když ji najdete v oddělení učebnic, učebnice to úplně není. Naopak je to zábavná kniha, při které se člověk zasměje a navíc se ještě dost přiučí. Miluju tu knihu! Celou dobu se smějete a smějete a pak vám dojde, že by bylo třeba fajn si zapsat i nějaké ty jazykové postřehy. Skvěle vysvětlená gramatika a problematické věci anglického jazyka + vychytávky, které se díky vtipnému podání zapamatuje. Učení by mělo být především zábavné, jak dokazuje tahle kniha. Určitě se k ní ještě vrátím.... s tužkou a papírem na poznámky. :-)

Niannie
19.07.2016 5 z 5

Výborná kniha!
Vše vysvětleno vtipnou formou..kniha se četla sama.

bejan
22.04.2016 5 z 5

Darren Crown je taková light demoverze Pavla Eisnera v jazyce barbarů z ostrova, kde každý den o páté fšeho nechávají a pijí horkou vodu. "Kapoftý".
Ftipné, poučené a zatraceně užitečné pro nás fšechny, keří se potíkáme (ale neutíkáme, ani netikáme!) se současnou lingua franca.
Esli je tak dobrý učitel, jak je ftipný pisálek, tak je to máj týčr ofmáj drím!
Díky jeho (f)tipům konečně pochopíme mnohé zákoňitosti (zákonnosťi?) angličtiny. Nabiftekovat se prostě fšechno nedá!

Suctou Váš
H*Y*M*A*N K*A*P*L*A*N

Phewell
06.04.2016 5 z 5

Na tak perfektně vysvětlené slovesné časy jsem za celou dobu své anglické praxe nikde nenarazila. Prostě skvělé. Články jsou úžasně přehledné, stručné, výstižné a VTIPNÉ. Akorát si myslím, že oba Darrenovy díly ocení spíše pokročilí studenti či znalci aj. Lépe řečeno, dokáží si více užít humor, s kterým jsou knihy psané.

Olafa
17.01.2016 4 z 5

Hodně vtipné, díky čemuž se i spousta uvedených vychytávek a triků lépe pamatuje. Víc takových textů a hlavně učitelů. Bývala bych tuhle knížku ocenila, kdyby se mi dostala do rukou v době, kdy jsem se angličtinu učila, ale i dnes, kdy ji užívám denně jako hlavní jazyk, jsem si tam pár chuťovek našla. Jedna hvězda dolů za ne zcela vyčerpávající záběr témat.

KleaM
12.01.2016 5 z 5

skvělá, prostě skvělá

Marlis555
05.01.2016 5 z 5

Suprová knižočka. Ozaj nápomocná pri učení sa Angličtiny.

tarasnica
28.12.2015 5 z 5

Skvělá kniha, kterou jsem přečetl velmi rychle. Pokud se učíte angličtinu, určitě vám nabídne nový pohled a přístup k učení.

DraXitko
04.11.2015 5 z 5

Nejen že se člověk něco přiučí, ale také se velmi pobaví... :-) Doporučji všem, co bojují s angličtinou i těm co anglicky umí perfektně.

carbici
26.10.2015 5 z 5

Skvělá kniha, která ukazuje, jak angličtina "funguje". Nikde jsem se nesetkala s přehlednějším a přitom naprosto jasným výkladem.

embi
28.09.2015 5 z 5

Lepší než stovky gramatických učebnic! Nosím ji na hodiny angličtiny jako nadstavbový doplněk povinných školních učebnic, doporučuji vřele!

petshop
29.08.2015 4 z 5

Užitečná knížka pro studenty i učitele angličtiny. Trochu horší byla druhá půlka, kde se autor zabývá už méně praktickými věcmi, ale přesto knížka v lecčem otevře oči těm, kdo se potýkají s angličtinou.

Laduš17
08.08.2015

Suprová knížka, teď jsem ji dočetla. I učení může být zábava.. :)

MedvidekS
07.07.2015 5 z 5

Skvělá knížka! Ráda se k ní vracím :-) Poučná a vtipná, krásně se čte.

Jennkie
24.06.2015 5 z 5

Stručná, výstižná a vtipná sonda ke kořenům tohoto jazyka, kde se vysvětlují jevy, se kterými má student angličtiny nejvíc problémů. Vysvětlení je tak dobře pojaté a vtipné, že to pochopí každý a dá se s tím pak pracovat. Navíc jsem se u čtení hodně nasmála :-P

Valentine
19.03.2015 5 z 5

Zábavné a poučné. Týkající se angličtiny. Bravurně ilustrované. Darované i s věnováním. Co víc si ještě přát? :)

Marceles
01.02.2015 5 z 5

Poučné čtení pro všechny, kteří už léta více či méně s angličtinou zápolí. Dodá vám síly a optimismus do dalších bojů ...

fereny
24.09.2014 4 z 5

Velmi přínosné pro ty, kdo chtějí nahlédnout "pod pokličku" angličtiny a ne se jen bezmyšlenkovitě drtit z učebnic. Tahle knížka především poukazuje na určitý přístup k angličtině, který je pro učení potřebný a který dá člověku rozhled.

angličtina cizí jazyky

2012  91%Angličtina na rovinu
2015  91%Angličtina na rovinu II
2023  85%Angličtina na rovinu III

Kniha Angličtina na rovinu je v