Anglicko-český a česko-anglický slovník

Anglicko-český a česko-anglický slovník https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151507/anglicko-cesky-a-cesko-anglicky-slo-8pF-151507.jpg 5 14 5

Tento oboustranný slovník je určen nejširšímu okruhu zájemců a je sestaven tak, že umožní uživateli jak četbu anglických textů, tak stylizaci jednodušších anglických sdělení. Slovní zásoba stylisticky zahrnuje i některé oblasti nižší než plně spisovné, zvláště tam, kde se jejich užívání již ustálilo. 1. vyd.

hippiesak
04.06.2018 5 z 5

Klasický slovník, velký. Vlastně mega velký :) a je tam toho fakt hodně. Přemýšlel jsem "co s ním" v době internetu (a internetu v mobilu), ale přesto si myslím, že takový jeden kus "dřeva a papíru" neměl chybět v pořádné knihovně :)

Anyji
16.02.2018

Kvalitní slovník z rukou zkušených českých anglistů. Rozhodně doporučuji!

reader.007
23.04.2015 5 z 5

Ze všech slovníků které jsem kdy měla v ruce ho mám nejraději. Sice v něm nejsou pomocné obrázky, ale zato jsem tam našla i pár nadávek :-) a navíc obsahuje staré výrazy které se v novějších vydáních slovníků moc nevyskytují.

kazecha
25.07.2012 5 z 5

Je to nelogické - ale na gymplu před nějakými 15 lety jsem si jej přála k Vánocům. Tenkrát stál 199,- což bylo pro naše dost peněz. Přežil se mnou maturitu i státnice a dodnes na něj nedám dopustit.

Jack Bauer
02.12.2011 5 z 5

Dobrý slovník v tehdejší době.

angličtina slovníky anglické slovníky

Alena Kopecká
česká, 1936
Jiří Krámský
česká, 1913 - 1991

Kniha Anglicko-český a česko-anglický slovník je v