Anglické růže

Anglické růže https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34229/bmid_anglicke-ruze-Lel-34229.jpg 4 41 9

Drobný příběh o závisti, přátelství a vzájemném pochopení. Příběh o čtyřech děvčatech - Anglických růžích. Nikola, Amy, Charlotta a Grace jsou nejlepší přítelkyně. Všechno dělají společně. Chodí do školy, hrají si se stejnými hračkami, tráví spolu volný čas. Do stejné školy chodí i krásná, ale osamělá dívka Binah. Anglické růže na ni žárlí proto, jak je dokonalá - pěkná, chytrá a milá. Všechno je ale úplně jinak. Poznají dívky pravdu, naučí se nezávidět a nestěžovat si? Příběh z pera americké zpěvačky a herečky, je doplněn zajímavými ilustracemi amerického výtvarníka a designéra J. Fulvimariho.... celý text

Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)

The English Roses , 2003

lucakuca
14.01.2022 5 z 5

Teda Madonno! Nechceš se teď raději věnovat psaní knížek?

TerJac
20.04.2021

Tohle bylo moc pěkné. Krásný poučný příběh o přátelství, a o tom, že není třeba nikoho soudit dopředu, aniž bychom o něm něco více věděly :)

kristyna5058
07.12.2018 5 z 5

Kniha pro děti s přesahem.
Milá, četla jsem ji když jsem byla malá, jedna z oblíbených knih.

SSTknihy
14.05.2018 4 z 5

Roztomilá kniha s krásnými ilustracemi. Příběh malý svým rozsahem, ale velký svým dosahem. Hezké počtení nejen pro malé čtenáře.

madonna6956
02.01.2017 5 z 5

Madonna se inspirovala svým životem.
Poutavý příběh, který mě inspiruje a inspiroval i mnoho dalších lidí/dětí/dívek/kluků na tomto světě. Význam tohoto příběhu promlouvá nejen k dětem a dětem v nás, ale i k našemu svědomí. Rovněž ilustrace jsou skvělým doplňkem knihy. Jsem ráda, že tahle knížka je v mé knihovničce a často se k ní ráda vracím. :)

Viky007
02.01.2016 5 z 5

Krásná knížka! Člověk ji má sice přečtenou za deset minut, ale má jisté kouzlo :-). Navíc má nádherné ilustrace, což je další plus.

bibi.r
17.12.2014 4 z 5

Velmi milé překvapení. Malý a skromný příběh o tom, jak je důležité si uvědomit, že se máme vlastně skvěle... Stačí mít kolem sebe lidi, kteří nás mají rádi.

Anna Hubička
29.01.2014 5 z 5

Je to jedna z mých nejoblíbenějších knih z dětství a moc ráda se k ní vracím :)

Teru
30.01.2011 5 z 5

Krásně holčičkovský příběh s ještě krásnějšíými ilustracemi. Moc milá knížka, když má člověk chvilku času a nemá co na práci, přečte se totiž opravdu za okamžik.

pohádky pro děti kamarádky

Madonna Ciccone