Komentáře knihy Angelika v pokušení

Přidat komentář

Blue
26.05.2026

Laťku, kterou autorka (dobře) nastavila v knize Angelika a Nový svět minimálně dodržela, takže se opět jedná o velmi čtivý text, jehož otevřený konec neodolatelně láká ke čtení dalšího dílu.

klmonkaa
02.12.2024

Milujem Angeliku, neznášam ľudí, ktorí nevedia, že romány o Angelike nie sú červená knižnica, ale diela plné historických faktov a morálnych ponaučení, a odsudzujú toto dielo.
Všetky knihy o Angelike sú krásne a budem ich čítať celý život.


Richie1
03.08.2020

V první části mě kniha tolik nezaujala, ale zhruba od půlky to začalo být hodně romantické - zcela v duchu prvních dílů celé série. Angelika i v skromném prostředí průkopníků Ameriky dokáže zažívat velké strasti i slasti lásky a zároveň čelit všem nebezpečím divoké země a jejích obyvatel. Stále velmi dobré a odpočinkové čtení. 70%

Leona91
08.03.2019

Tato kniha již nedosajuje takych kvalit jako první šestice série. Bavila mě až s příchodem známého "krále otroků", který alespoň oživil děj. Velmi mě na konci knihy iritovalo chování Joffrey k Angelice myslim že ji chtěl trestat úplně zbytečně. Dále mě na knize vadí ty mystické vize. Nemůžu se srovnat s tím, že žena jako Angelika jim věří a příklada nějakou důležitost. Hodně se tam mluví o ďáblovy a já nemůžu uvěřit, že tak praktická žena jakou byla na dvoře zázraků, mazaná obchodnice, ozdoba ve Versailles klesla k nějakému mystičnu.

Audrina
23.10.2017

Musím říct, že s tímto dílem už děj není tak zajímavý jako u předchozích částí. Děj se lehce vleče a není v něm nic extra vzrušujícího. Pro mě jsou díly odehrávající se v Americe už pouze doplněním celého příběhu, na ty původní totiž opravdu nemají.

tatjana1737
21.05.2017

!!! POZOR SPOILERY !!!

Tady už byl na mne děj poněkud dlouhý. Matně jsem si některé momenty vybavovala, takže než jsem se s k nim pročetla, byla jsem místy otrávená, že se to tak vleče. Ale autorka jen čtenáři předkládá nebezpečenství a intriky, s nimiž se Angelika a její manžel, oba silné osobnosti, které předběhly svoji dobu, musí vyrovnat. Navíc dojde k setkání s dávným milencem, které skončí velmi neočekávaně, a které mi nyní, kdy jsem konečně sehnala a přečetla i "Nezkrotnou Angeliku" dávalo větší smysl. Jen škoda, že na konci víme, kdo se to vylodil na pláži Gouldsbora a máme tak spoiler do budoucna. Ale čtenář alespoň může přestat zatínat pěsti nespravedlností, jíž se Angelice (zásluhou její krásy a výjimečné povahy) dostávalo po celou dobu předchozího dílu, neboť Ďáblice přichází na scénu...


Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:

Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy

Nebo se staňte členem DK Premium a využijte Databázi naplno - více o DK Premium