Bez přetvářky

Bez přetvářky

Angelina pracuje jako výtvarnice, její zálibou jsou vitráže, ve kterých se snoubí krása skla a světla. Zároveň se věnuje rybolovu, zvládá řídit rybářské čluny. Těsně před svatbou Angel přišla o svého snoubence, rodiče a budoucí tchýni. Zůstal jí jen přítel, bratr jejího mrtvého snoubence, Derry. Ten studuje na medicíně. Protože nemá peníze na další studia, rozhodne se prodat pozemek, na kterém stojí dům,kde tráví s Angelinou volné chvíle. Jako kupující vstupuje do hry Miles Hawkins, zvaný Hawk. Angelina riskuje a dovoluje si poznat znovu podobu lásky. Bohužel Hawk tak otevřený není....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32498/angel-hawk-and-raven-bez-pretvarky-l1G-32498.jpg 4.140

Angel, Hawk and Raven (1.)

A Woman Without Lies (1985)

Vydáno:, Alpress

havrmoni

Naprosto souhlasím s moudivlacek,tady není co dodat.

Jája92

Zajímavý příběh, dobře se mi četl,jako chuťovka na odpoledne ideální.

moudivlacek
06.12.2016

Hezký příběh o dvou lidech, které k sobě přitahuje tajemná síla a které se snaží ze začátku bránit. Ona zažila tragické události a nebýt pár věrných přátel, nenašla by v sobě touhu žít, a on odmítá věřit v lásku ženy. Moc se mi líbilo propracování psychiky hlavních hrdinů a i načrtnutí naděje, které nikdo z nás by se neměl vzdát, možná právě na nás se také jednou usměje to pravé štěstí.
Tuto autorku mám velice ráda, opět mě nezklamala.
Sice krátké, ale hezké.

Barbarka_CZ
20.07.2015

Knížka, která je vlastně tak trochu o ničem - a přece je v ní spousta pravdy. :)

inule
30.10.2013

Jen co se nadechnete, už máte dočteno. Takové fofr čtení. Ale pěkné :-)

Agáta

Ve slovenštině vyšla pod názvem Nevinná ako anjel.