Andrea, 18, letuška

Andrea, 18, letuška https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86622/mid_andrea-18-letuska-iSy-86622.jpg 3 13 4

Týdenní dovolená na Mallorce obrátí Andrein život vzhůru nohama. Začne to už v letadle: Andrea se na první pohled zamiluje do atraktivního stevarda, a když se s ním blíže seznámí, zatouží stát se také letuškou. Po návratu však čeká Andreu tvrdý pád na zem. Svůj sen však přesto opustit nemíní.

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Egmont (ČR)

Ilka, 18, Stewardess

DK197
18.08.2023 3 z 5

KNIHA: Nevím, jak moc bych z knihy byla nadšená, kdyby mi bylo 13. Ale pamatuji si, jak spokojená jsem byla s dílem o herečce, protože tam navštívila castingy a trochu víc poodhalovala, jak to chodí v této branži. Měla jsem pocit, že tady toho z té letušky zase tolik není. Ale milostná linka dostala nečekanou turbulenci a přeci jen kniha nemá být jenom o práci letušky, ale i o té cestě za tím snem. A ta začíná prostě už na dovolené, která tam za mě ani nemusela být.

PetiJelinkova
09.12.2018 4 z 5

Prima počtení :)

1v8na
31.05.2017 2 z 5

Knihu jsem četla v pubertě, přijde mi to jako dost oddechová četba - čteno v roce 2005

Layss
26.02.2012 4 z 5

Knížka pro mladé holky. Příjemné počtení, jež mě zaujalo před několika lety. Líbilo se mi, že se hlavní hrdinky zaměřily na svůj sen a stůj co stůj jej chtěly splnit. Velice cílevědomé... Z celé této ságy pro mě nejoblíbenější, protože mi byla nejvíce podobná...

Angela Schutzler
německá, 1960