Vnitřní kruh

Vnitřní kruh https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154103/bmid_anders-knutas-vnitrni-kruh-2CY-154103.jpg 4 111 25

Anders Knutas série

Gotland uprostřed léta. Mezinárodní skupina studentů archeologie se potí na vykopávkách v místech, kde se právě odkrývá tisíc let starý vikinský přístav. Nálada mezi studenty je vynikající, téměř každý den pořádají společné večírky. Klid je však náhle přerušen zmizením Holanďanky Martiny Flochtenové. Kolují zvěsti o tajném milenci. Zanedlouho je studentka objevena mrtvá. Nahá, visící na stromě. Stopy na těle poukazují na rituální vraždu. Komisař Knutas zahajuje vyšetřování mezi blízkými zavražděné. Kdo je ten tajemný milenec? A jaký je význam znamení na mrtvém těle? Možná existuje nějaká souvislost s bestiální vraždou koně, která před nedávnem pobouřila veřejnost. Komisař s celým týmem usilovně pátrá. Vrah ale brzy zaútočí znovu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kniha Zlín

Den inre kretsen , 2005

jefff
06.10.2013 4 z 5

Předchozí díly jsem sice nečetl, ale Vnitřní kruh je skvělá, hodně klasická, severní detektivka. Čtivá, se zajímavými vyšetřovateli, a v barvitém prostředí Gotlandu. Super knížka!

isobel2000
23.09.2013 4 z 5

Tato třetí kniha se mi zdála nejslabší.

MahulenaK
21.09.2013 4 z 5

Další fajn knížka od této autorky. Těším se na další, měla by prý vyjít v říjnu:-)

bookcase
05.08.2013 5 z 5

Opět skvělá detektivka, četla se mi dobře, autorčin styl mi vyhovuje.

magnolia
20.05.2013 4 z 5

Mám ráda detektivky M.Jungstedtové - tato je třetí v pořadí, nejvíce se mi ovšem líbila ta první ( Neviditelný.).