Andělské cesty k nesmrtelnosti

Andělské cesty k nesmrtelnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112322/bmid_andelske-cesty-k-nesmrtelnosti-65b3a47a7dbb7.jpg 4 3 1

Povídky shromážděné v této knížce volně navazují na „andělskou pentalogii“, která postupně vycházela v Karmelitánském nakladatelství. Jejich autor se dotýká se strachu, který pociťuje každý člověk z konce své pozemské existence, a rozvažuje nad křesťanským obsahem slov „život věčný“. Je možné být nesmrtelný? Lze se zbavit strachu ze smrti? V poutavých příbězích své knihy z různých stran pozoruje vábivé slovo „nesmrtelnost“ a ukazuje na jeho přesah do života současných lidí, na přesah nesmrtelnosti do každé vteřiny.... celý text

evelinaevelina
09.06.2013 3 z 5

Útlá knížka kratičkých příběhů, z nichž každý jeden je přečten během pár minut, ale mnohem delší čas vyvolá k přemýšlení.
Povídky ať s větší či menší (někdy i bez) přítomností Boha, pro věřící i nevěřící. Pro čas, kdy máme hloubavou náladu, vychutnáváme si klid a chce se nám přemýšlet nad tím, na co mnohdy nemáme čas nebo nás vůbec nenapadá, že je k zamyšlení.

hledání smyslu života životní styl

Kniha Andělské cesty k nesmrtelnosti je v