Andělská mrcha

Andělská mrcha https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217532/bmid_andelska-mrcha-QJ6-217532.jpg 3 32 9

Příběh „andělské“ dívenky, která se naučí jít téměř „přes mrtvoly“ a i ve zdánlivě ztracených situacích vyhrát a dosáhnout svého. Zahrává si s muži, dokonce i s ženatými. Když nemůže dostat jednoho, zničí druhého. Nakonec se jí povede dohnat svého milence k rozvodu. Ovšem v průběhu let zjišťuje, že sňatek s ženatým mužem má svou cenu a za všechno se platí. Muž stárne a přestává jí stačit a ona hledá mladého samce, který by jí imponoval. Provede mnoho šarád, aby uspěla, ale bezúspěšně, a nakonec se po mnoha eskapádách vrací ke starému a jistému původnímu manželovi.... celý text

Romány , Literatura česká

Vydáno: , Brána

marie3541
marie3541
19.06.2020 1 z 5

Název této knížky přesně sedí - hlavní postava Linda taková přesně je. Knížku jsem přečetla jedním dechem, četla se rychle. Nicméně na mě byla plná sexu a nějak extra mne nezaujala.

vlastus52
vlastus52
28.02.2020 odpad!

Takovou kravinu jsem dlouho nečetla. Chtěla jsem ji odložit, ale protože to nemám ve zvyku, tak jsem ji silou vůle dočetla. Nikdy se k ní nevrátím!

Devil-Ivet
Devil-Ivet
13.12.2018 3 z 5

Andělskou mrchu jsem otevřela se zvědavostí a v podstatě hned se začetla. Ale velice brzy moje nadšení opadlo, neboť Linda mi byla neskutečná protivná. Tahle sobecká ženská by potřebovala pořádně naliskat a Robina mi bylo líto. Nebylo to nejhorší, ale prostě jsem čekala něco jiného a lepšího.

Illyria88
Illyria88
08.12.2017 1 z 5

Ďábelská hovadina. Přečteno za večer. Již nikdy více.

Helena Lacková
Helena Lacková
09.01.2017 5 z 5

Kniha se mi dobře četla. Mezi námi ženami se najdou i mrchy. Vadilo mi jak se chovala ke svým dětem

Aleh
Aleh
17.09.2016 3 z 5

Linda je mladá atraktivní žena. Má ráda svobodu, volnost, nerada prohrává, zahrává si s ohněm.. Je zvyklá vítězit a mít všechno pod kontrolou. Vše má promyšleno, ráda je tou, která diktuje podmínky. Ale i Linda se jednoho dne přepočítá. Dokáže se vrátit? Dokáže získat nazpět svůj život? Faleš, lži, intriky, podvody! Ale i to patří k realitě dnešní doby. Je to smutné, ale je to tak. Ale přebal knihy je opravdu krásný.

Rendolet
Rendolet
31.01.2016 2 z 5

Hodně rychle přečtený..ale příběh mě nenadchnul..život jedné paničky

tisha8409
tisha8409
13.06.2015 odpad!

Jedna hvězda za obálku. Jinak jde o typický novodobý fenomén - z ukňučené občasné válendy v podobě mladé milenky je jednoho dne manželka a matka a ač má vše, co chtěla - tedy toho samce a hlavně jeho prachy, musí se též starat o ty děti, neboť by ji samec odstřihl od peněz, což by madam nevonělo. Pronuděný text plný nespokojenosti a nevděku vůči tomu, že měla, co chtěla. Na prahu 40tky jeden grupáč a ochotné podvolení se rezavému manuálně pracujícímu týpkovi, který neměl ve stádečku jen ji, což ji rozlítilo.
Konec? Násilnější tělesno se stárnoucím manžou a převálcovaná, vteřinu vděčná slepice, která zase chce zobat zrní jinde, protože má pocit, že jinde chutná lépe.
Nic nového, zajímavého, přínosného, pouhá běžná realita dnešní doby.

Acquenta
Acquenta
26.03.2015

Celkem čtivé, zhltnuté za jeden den :-) Takový deníček jedné neuvěřitelné potvory...

Kniha Andělská mrcha je v