Vytržení

Vytržení https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109742/bmid_vytrzeni-7R7-109742.jpg 4 1018 127

Andělé / Padlí anjeli série

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Passion , 2011

Chikko
06.01.2024 2 z 5

Luce mě v tomhle díle vyloženě rozčilovala. Chovala se jako rozmazlený fracek, nenechala si poradit a vůbec nepřemýšlela o tom, co se děje kolem ní nebo co dělá.

Artep071
28.11.2023 3 z 5

Cestování napříč minulými životy bylo super ..

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

V tretej časti s Lúče cestujeme naprieč jej minulosťou, táto kniha sa mi zatiaľ najviac páči je tam veľa akcie a pomaly ku sa dozvedáme prečo sa stále inkarnuje

KarolínaV
30.10.2022 2 z 5

(SPOILER) Kniha je podle mě zdlouhavá. Bavilo mě putování do minulých životů ale mohlo bych jich být o polovinu míň (bylo to furt to samé), a hlavně důvod proč Lucy cestovala do minulosti byla blbost. Bylo snad jasné že je tímhle nezachrání. Lucy mě štvala stejně jako v prvním díle, chovala se stupidně, nelogicky a sobecky. Málem jsem to v polovině knížky vzdala ale řekla jsem si že když už mi zbývá jen jedna knížka do konce série tak to dočtu. Kniha má krásný příběh ale přijde mi že autorka to neumí napsat.

velunka1269
09.10.2022 4 z 5

Hezké pokračování.

michaella03
13.09.2022 5 z 5

Super, nahlédnutí do minulých životů Luce je moc fajn. A to i přesto, že se množí stále víc a víc otázek a odpovědi nejsou k mání. Asi nejlepší díl série.

"Byly některé životy, kdy se pro ni snažil vyšetřit trochu světla v naději, že se tím něco změní. Někdy doufal, že ji tak dokáže udržet naživu déle, i když to nikdy doopravdy nezabralo. A jindy - třeba jako při tomhle obléhání Moskvy - se ji rozhodl poslat pryč rychleji. Aby ji ušetřil trápení. Aby byl jeho polibek tím posledním, co v tom životě pocítila."

Kniholenka9
30.01.2022 3 z 5

Tento třetí díl mě bavil o něco více než díl druhý. Bylo zajímavé se s Luce vydat do jejích minulých životů.

Charley
02.01.2022 4 z 5

Měla jsem velký rozestup mezi 2. a 3. dílem, takže mi moc vyhovovalo, že to bylo založeno na cestování minulými životy. Čtení mě bavilo, mělo to spád a navnadilo na čtení dalšího dílu :)

Steiniglovka
14.12.2020 4 z 5

Tohle je prostě pěkná série, když vás baví téma andělé a nefilové. Už dlouho se mi u žádné série nestalo, že bych jí přečetla za pár dní.
U třetího dílu mě bavilo cestování časem kvůli poznání minulých Luceiných životů a spojitost s biblickými příběhy :)

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Tento díl se mi líbil z této série nejvíce.

brzda.
20.08.2020 4 z 5

Tenhle díl byl stokrát lepší než první dva, nemohla jsem se od něj odtrhnout.

CiaKawlone
04.08.2020 5 z 5

Kniha pro mě nebyla zklamáním. Příběh a prostředí je prostě krásné. Romantika jak má být.

KnihomolkaKatka
02.02.2020 4 z 5

Z této knížky jsem nadšená. Poznala jsem minulé životy Luce a díky tomu jsem i pochopila, proč se Cam chová tak, jak se chová. No, byla to zase jízda. Miluju to. Ten konec mě celkem zaskočil.

Veronica.Key
20.01.2020 3 z 5

Z téhle knihy jsem měla podobný pocit jako z té předchozí. Bavilo mě to číst, ale celkový dojem z knihy... Nevím nevím. Bavilo mě, když hlavní postava procházela své minulé životy, ale přijde mi, že se opět nic nedozvěděla.

Denča23
15.01.2020 2 z 5

S tímto dílem nejsem moc spokojena. Na mě moc zdlouhavé a pořád to samé dokola. Doufám že další bude lepší. :)

Ajda300
27.11.2019 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíce z celé série. Popravdě řečeno mě Daniel v druhém díle strašne sral a tady jsem si ho znovu oblíbila. Celý děj měl takovou pěknou atmosféru a Luce nebyla celou dobu tak pitomá jak v předchozích dílech.

Jasomknihomolka
21.08.2019 3 z 5

Páči sa mi, že tam bolo veľa vecí vysvetlených, že konečne netápame v neznáme a dej pútavý. Bohužiaľ tá kniha na druhú stranu bola veľmi opisná a nevyvolala u mňa žiadne emócie.

cukrovka
05.08.2019 3 z 5

Tak tento díl byl alespoň zajímavý svým putováním do minulých životů Luce a Daniela.

MIA-chan
16.07.2019 5 z 5

Musím říct, že já bych si místo Daniela vybrala Cama. Daniel je až moc sladký. Jinak se mi kniha moc líbila.

Šárušš
17.03.2019 3 z 5

Nějak nevím, co k tomu mám napsat. První díl bomba, druhý díl no, tam mě strašně vytáčel Miles.. a tohle? To bylo.. nějak se to začíná zamotávat.