Vytržení

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/109742/vytrzeni-HIm-109742.jpg 3.9781

Andělé (3.)

Passion (2011)

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Vikos
dnes

Přečteno podruhé :)

Pythonissam

Sérii Andělů Miluji snad nejvíce na světě! Kdyř to byla úplná novinka, babička mi je kupovala jako dárek a já jsme byla nadšená, děj mne pohltil natolik, že místo abych spala, tak jsem až pomalu do rána četla, jelikož mi kniha neumožnila ji položit. Děj byl tak skvělý a vždy to končilo tak otevřeně, že jsme nemohla jen tak přestat číst. Ve škole se mi smáli, ale mne to bylo jedno, měla jsme svou sérii knih.
Pokud se zajímáte o andělé a démoni, o fantasy doporučuji!

knihomolka78

Za mě byl tenhle díl nejslabší, nudilo mě, jak autorka celý díl zasvětila jedné scéně, byť v různých časových etapách. Výlety do minulých životů byly zdlouhavé, myslím, že jich mohlo být méně. Ale překvapením pro mě byl chrlič. Nicméně závěrečný díl si nenechám ujít.

XenasChakram

Tenhle díl ze tří, co jsem zatím četla mě bavil nejvíc. Pobezim si do knihovny pro další díl. Fakt super

kleous

tento díl mne opravdu bavil, cestování do jednotlivých životů bylo zajímavě a poutavě napsané, až jsem měla sama chuť se nějakým hlasatelem podívat do minulosti také:)

Szekynka

Třetí díl je rozhodně lepší než druhý. Návraty a vzpomínky na minulost a stovky jiných životů dodávají knize šmrnc. Těmito výlety dokáže autorka strhnout do děje, popisy míst a doby jsou popsány opravdu poutavě.

petrulka

Tenhle díl je zatím nejlepší, výlety do minulých životů jsou opravdu zajímavé, navíc roztomilý a srandovní chrliček, i ten konec se povedl.

karca5233

No kde začít... Tato kniha mě zatím asi nejvíce bavila už jen tím že to bylo pokaždé jinak a přesto stejně, ale také to jak se to posouvalo dal a dál... Teď už jen zbývá poslední díl který mi odtajni zbytek..

wildXchos

Tenhle díl mě bavil zatím nejvíc, Různá časová období jsou podána velmi zajímavě.

Vikos
26.11.2017

Jako vždy úžasná :)

tessa.mik
26.09.2017

Tenhle díl byl super. Líbí se mi ta myšlenka, že autorka celou knížku zasvětila tomu, jak Lucy hledá odpovědi a snaží se přijít na to, co jí dávají její reinkarnace a láska k (nebo s :)) ) Danielovi. Myslím si, že věnovat celou knihu jedné scéně obsáhlé několikrát v různých časových érách byl odvážný a zajímavý krok, který autorka zvolila. Jasně, ne každému se to líbí, ale mě ano.

TerezaMondeková
30.07.2017

Kniha se mi hodně líbila. Konečně jsem se dozvěděla něco o jejich minulosti. A jak jí šel hledat... KRÁSA! Nejvíc se mi líbila ta scéna v té hrobce! Bylo to ÚŽASNÉ! A konec, jak ji chytil do náruče... bylo to KRÁSNÉ, TAJEMNÉ, ROMANTICKÉ, KOUZELNÉ!!!! Nevím co bych knize vytkla. Snad vůbec nic. Obal opět nádherný, tak i název. Už se těším na další díl!

nai.ivka
07.07.2017

Mám ráda pohádky, příběh mě zaujal, ale ten konec tohoto dílu byl divný.

Princezna22
05.07.2017

Půlka knihy se zase nedala číst! Panebože!!! .. Už je to třetí díl a já stále doufám,že se někam dopracuji,ale ne. Musím ubrat hvězdu,mám nutkání dát odpad . Ale nakonec za tu druhou polovinu tu hvězdu nechám! A pozor změna na obálce takhle obálka už vypadá poměrně veseleji,ale obsah vzhledem ke třetím dílu za mě naprosto ehm... Nechápu.... Asi to není můj šálek kávy :( škoda....

hanina7
26.06.2017

Přečetla jsem celou sérii a tato kniha se mi asi líbila nejmíň. Často tam byly zdlouhavé části. Někdy jsem ani nechápala děj a kniha mi přišla z celé série jako nejvíce zbytečná.

Denčaa
17.06.2017

Třetí díl knihy se mi četl zatím nejlépe. Bylo fajn rozplétat tajemství minulosti Luce a důvod jejího prokletí. A navíc co cesta do minulosti, to zážitek. Vlastně celou knihu se něco děje, ale top byl závěr.

betka2467
07.06.2017

Možná trošku slabší díl než ty dva předchozí, ale i tak super. Cestování do minulosti a propojení s dobou se mi vždycky líbili (hlavně Shakespeare), takže i když to bylo občas trošku zdlouhavé moc se mi to líbilo a těším se na pokračování .... :)

lulu28501
20.04.2017

Mě se tenhle díl moc líbil,možná byl trochu slabší než předchozí .
Chrličovi (teď nwm jak se jmenuje) jsem od začátku nevěřila.
Doporučuji přečíst a moc se těším na další díl.

EvikU.
06.04.2017

Trochu mě bavil a trochu ne. Místama už hodně zdlouhavý. Ale dočetla jsem.

PeťkaW.
28.03.2017

Autorka kombinovala, kombinovala, až překombinovala. Zbytečně obsáhlý díl, který měl obrovský potenciál, protože z volby popisu různých reinkarnací se dalo vytěžit spoustu zajímavých momentů a zápletek, ale autorka se opět omezila na pouhé popisování už známých věcích a nenabídla tak nic nového, co by trochu osvětlilo celou kletbu a problematiku vztahu mezi Luce a Danielem, což je strašná škoda a celý jejich vztah tak vyzněl hrozně ploše, navzdory urputné snaze, podat ho v nejlepším a "nejosudovějším" světle. Kdybychom se v každém z nahlížených životů dozvěděli něco nového, tak fajn, beru... takhle ale stačila jedna reinkarnace na 30 stránek a ne zbytečné roztahování na 300. Promiň, Lauren Kate, ale ty vážně nepíšeš tak dobře, abys roztahovala příběh do 4 dílů a aby byl ještě čtivý.

24.03.2017

Zatím to byl ten nejlepší díl. Byl plný emocí, tajemství a zrady. Hrozně se mi to líbilo a doufám, že čtvrtý díl bude stejně napínavý, jako byla celá série do teď.

dancadragneel
07.03.2017

Rozhodně originální nápad, ale v polovině mě přestala kniha nudit. Bylo toho na mě asi nějak moc...

MíšaK.
31.12.2016

Pro mě asi nejlepší. Orientovala jsem se a byla jsem spokojena. Absence ostatních postav jsem přežila. Bylo zajímavé nahlédnout do různých Lucind (nevím, jak to vyskloňovat) a světových období. Přestože jsem ten minulý fandila Milesovi, teď se vše změnilo a Daniel byl opět na scéně. Na poslední díl se těším.

Napůlanděl
30.11.2016

Tahle kniha byla o mnoho lepší než předchozí díly...Neustále nějaká akce....Jsem zvědavá jak se s tím spisovatelka popere v posledním díle...Satan na konci mi připadal zvláštní...působilo to na mě divně..Cama jsem si v tomhle díle oblíbila...ani nevím proč...A jsem napjatá a zvědavá jak se stím spisovatelka popere v posledním díle.

KateChatt
06.11.2016

Bude to trochu chaotický:
Konečně se Luce nechovala úplně debilně. Ten kdo mi v tomhle díle vadil byl Daniel (sebelítost atp.). Jejich láska mi pořád přijde hrozně zvláštní. Je mi dost líto Cama. Satan byl divnej (proč se jí sakra svěřoval se svým plánem?).

Kelen30
01.11.2016

Všichni říkají,že tenhle díl byl ze všech tří ten nejlepší.Já bych to tak nenazvala,Podle mě byl spíš nejzajímavější.Rozhodně mě ani trošku nenudil,právě naopak, bavilo mě poznávat Lucindina minulá já a prožívat společně s ní lásku pořád k tomu jedinému jedinečnému klukovi.A říkala jsem si,že to prokletí má aspoň jednu světlou stránku,vždyť Luce procestovala vlastně celý svět.To její cestování časem by ovšem nebylo tak snadné, kdyby s sebou neměla toho svého povedeného společníka.Musím přiznat, že mě Bill pěkně napálil a Luce myslím taky.Obě jsme mu věřily a svým způsobem důvěřovaly a on nás takhle obelstil.Ke konci jsem si sice říkala,že je jeho chování nějaké divné,ale nechtěla jsem věřit tomu, že by byl Bill zlý. Knížka skončila tak, jak jsem si myslela,až na tu věc s Luciferem. Jsem strašně zvědavá jak se bude příběh vyvíjet dál.

dzejn187
18.10.2016odpad!

Co k tomu opět říct. Nejen Luce, ale už i ten Daniel měl hrozný charakter. Tahle knížka by mohla být vážně skvělá, ale to by nesměly být postavy zahleděny pouze do sebe.
Zaráží mě, že se Daniel vybavuje se svým minulým já a nemá to na budoucnost žádné následky, stejně tak Luce, která se bývalých Lucind ještě k tomu dotýká a převtěluje se do nich, Autorka to prostě nemá domyšlené, což je velká škoda, jelikož to není zas tak špatný námět. Taky mi přijde divný, že se na Luce nikdo nezlobí, že jen tak vstoupila do Hlasatele a cestuje si, kam se jí zlíbí. Já být na místě jejích kamarádů, otočím se na podpatku a vykašlu se na ní.
Líbil se mi Bill, obzvlášť na konci. Jeho věta, která zněla: "Nejde jen o tebe a tvého miláčka, ty jedna sobecká naivko.", to vše dokonale vystihuje. Tu lehkovážnost hlavních postav nad vlivem jejich cestování do minulosti na svět beru jako velké mínus. Je mi jasné, že čtvrtý díl skončí happyendem, jelikož jim prostě projde vše, ikdyby dělali co dělali. Je to prostě psané pro romantické duše, což já rozhodně nejsem.

Ladydwarf
15.10.2016

Asi nejlepší díl, to cestování časem se mi moc líbilo. I když jsem celou dobu tušila kdo je Bill :)

Adriana21
16.08.2016

Třetí díl se mi zatím líbil ze všeho nejvíc. Bavilo mne cestování Luce do jejích minulých životů, kde jsem se alespoň trochu dozvěděla, jak Luce dříve žila. A že to někdy opravdu neměla jednoduché.
Jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet další díl :)

Lolaniky
05.04.2016

nejlepší díl co jsem četla moc mě bavil vážně nejlepší jsem zvědavá na vykoupení:)