Andělé v mých vlasech

Andělé v mých vlasech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41601/mid_andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4 644 155

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Angels in my Hair , 2008

fruitbueno
17.01.2016 3 z 5

Hluboký dojem, který ve mně zanechala obsahová stránka knihy, bohužel sráží její forma. Je patrné, že autorka není rozená vypravěčka, vyprávění je chaotické, bez nápadu, důraz je kladen na sdělované, nikoli na formu. Na druhé straně mi došlo, jak hluboký prožitek představuje víra - bez ohledu na co jedinec věří, co při tom vídá a jak jej to mění. Jako člověk poměrně racionální a věcný jsem velmi obohacena. Škoda jen té neumné formální podoby.

Pistácie
27.11.2015 4 z 5

Kniha mě zpočátku úplně nenadchla. Až postupným čtením a prokousáváním se, jsem k příběhu přilnula. Bavil mě a jistým způsobem mu věřím. Ne všemu a ve všech směrech. Ale v určitých oblastech mě to bavilo právě proto, že věřím na strážné anděly a některé věci okolo. Něco mi přišlo přehnané a smyšlené. Záleží na každém konkrétním čtenáři. Nemyslím si, že je to kniha pro všechny. Na druhou stranu je to hodně odpočinkové čtení, které si myslím, dokáže vykouzlit klid na duši, pokud člověka zrovna prožívá těžké životní období.

Ashi
19.11.2015 3 z 5

Nejsem z knihy tak uchvácena jako většina ostatních lidí, spíše nakonec mě děsí. Věřím, že máme volbu, že nejsou věci dané. Ale v této knize, už je předem napsáno co se stane a nelze to nijak ovlivnit, máte-li zemřít zemřete brzo...to je děsivé. Mě nadějí a láskou nenaplnila, spíše mě vyděsila, že není jiné cesty...

wiix
11.11.2015 2 z 5

Vôbec ma to nezaujalo. Totálne presladené klišé pretkané rozvahami nad osudom, slobodnou vôľou človeka a retardovanou ženou.

pegginka13
30.09.2015 5 z 5

Neobyčejná kniha,neobyčejná autorka. Osobní setkání s Lornou ve mě zanechalou velmi silnou vzpomínku. Doporučuji.

LilianVanRose
29.09.2015 5 z 5

Tuto knihu už mám přečtenou delší dobu ale pořád ve mě zanechává neskutečné pocity. Díky této knize jsem si uvědomila větší sílu mezi mnou a anděli. Kniha mne úplně pohltila do sebe. Děkuji

feex8
20.09.2015 4 z 5

Pekná kniha, jemná, nenútená. Ak moze mat kniha charakter, tak tato ho ma.
Osobne nie som veriaca katolicka, anjeli ma nikdy nezaujimali, ani som sa touto temou nikdy nezaoberala, po knihe som siahla iba vdaka dobrym komentarom na nete a vobec som to nelutovala. Je to pekne, mile, citave aj pre cloveka, ktory sa s napisanym nestotoznuje.

Moje hodnotenie: 75%

Etelea
08.09.2015 5 z 5

Chtěla jsem napsat komentář, ale vlastně bych jen opakovala to, co se tu objevilo v příspěvcích přede mnou.
I já mohu knihu doporučit všem, bez ohledu na to, v co věří. Čte jedním dechem, je plná lásky a hlavně naděje. Těším se na další Lorniny knihy, viděla jsem její seminář a je to opravdu éterická bytost. Připomíná mi vílu.

AlenaBul
02.09.2015

Kniha se krásně četla. Na mém profilu ale doporučuji knihy, které mají mnohem větší hloubku a v některých člověk může najít i svou vlastní cestu k jemnohmotnému světu a seberealizaci

allebra
10.08.2015 4 z 5

Bez ohledu na to, do jaké míry na anděly věřím, to bylo velmi milé čtení plné lásky, pokory a úcty k životu. Tato kniha určitě stála za přečtení i za zamyšlení!

Hajka1712
16.07.2015 5 z 5

Tak to bylo naprosté pohlazení po duši. Na něco takového jsem dlouho čekala. Tolika naděje, radosti, lásky, co tato kniha dává... Krásně se čte.

malyLibor
29.06.2015 5 z 5

Velmi, velmi, opravdu velmi zajímavá kniha. Ukazuje úplně jiný pohled a postoj k životu, než je ten vlastní dnešní konzumní společnosti. Tato kniha mi hodně pomohla, hodně zklidnila můj život. Moc děkuji autorce za její napsání a vřele doporučuji.

x-lee-x
26.05.2015 4 z 5

Velice zajimava kniha. Naleznete tady jiny pohled na zivot. A obsahovala vnekolik myslenek, ktere me donutily premyslet na drivejsimi situacemi jinym pohledem. V nekterych chvilich mi prisly nektere detaily az prehnane, ale pokud to da lidem nadeji... kdo jsem abych soudila

Karča H
22.05.2015 5 z 5

Nikdy jsem se o anděli nezajímala, ale když máma nechala tuto knihu na vaně, ze zvědavosti jsem ji otevřela. A tak se stalo že jsem během jednoho týdne měla přečtenou první knihu od Lorny. Chvílemi jsem pochybovala, ale pote co jsem byla v Praze pro její autogram a viděla ji osobně přestala jsem pochybovat.

Amiran
02.05.2015 5 z 5

O anděly už jsem se zajímala dříve před přečtením téhle knihy a musím říct, že mě příběh Lorny tak moc zasáhl, že jsem se na život začala koukat úplně jinak... Myslím, že na naši zem byla poslána proto, aby v lidech "rozsvítila" tu pravdu, kterou zapomněli. Bohužel je teď v módě materialismus a racionalismus. Zapomněli jsme, že existují i věci, které nemusíme vidět... Zkuste se někdy taky otevřít a poslouchat svou intuici, možná se budete divit, ale život má přichystáno tolik překvapení, jen musíme chtít a dovolit jim, aby se staly. :))

ivet2481
26.04.2015

Tato kniha mě velmi zaujala a nezklamala. Byla mou první četbou, co se týče andělů a velmi mne inspirovala.

Dodynka
21.04.2015

Dokud neuvěříte v podstatu bytí,žádného zázraku se nedočkáte :-)Pro mě je Lorna velkou inspirací-umí naslouchat bohu (y)

Pitye
15.03.2015 2 z 5

Je to pěkný příběh, který se dobře čte. Je ovšem docela těžko uvěřitelný. Ačkoliv sama věřím v existenci jistých věcí, které jsou považovány za nadpřirozené, tak s tímhle už jsem měla problém. Pořád jsem váhala jestli knihu odložit nebo dočíst...nakonec jsem dočetla.a nelituji. Určitě mi kniha mnoho dala a donutila se zamyslet. Nicméně na mě působí trochu jako sci-fi. Netvrdím, že Lorna si knihu vymyslela ale většina lidí, v dnešní době žijících ve vyspělých zemí s převažujícím ateismem, bude mít asi problém si připustit, že kniha je nejspíše opravdu psaná dle skutečného života autorky.

Val
05.02.2015 4 z 5

Tak nevím..... Jsem člověk, který nemá jasno. O této knize si můžu myslet, že je úžasná, svou víru v anděly posílit a svým způsobem se uklidnit ....nebo si taky můžu myslet, že autorka není psychicky úplně v pořádku nebo si můžu i myslet, že vydělat se dá hlavně na důvěřivých lidech .... Přikláním se k první možnosti :-) Kniha jako celek byla kouzelná....ale stejně jsem pořád na půl cesty ....

Maichalka
23.01.2015

Kniha se četla krásně a rychle - jen bych jí možná definovala jako tzv. Pohádka pro dospělé

tajemství andělé New Age pohané, pohanství

Lorna Byrne
irská, 1955
2010  82%Andělé v mých vlasech
2013  85%Andělské poselství naděje
2015  81%Schody do nebe
2014  85%Nebeská láska
2017  81%Andělé na dosah

Kniha Andělé v mých vlasech je v

Přečtených1 014x