Andělé v mých vlasech

Andělé v mých vlasech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41601/mid_andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4 643 154

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat.... celý text

Literatura světová , Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Knižní klub

Angels in my Hair , 2008

Hannabee
Hannabee
02.03.2018 2 z 5

No nevím, nevím. Právě čtu, ale asi nedočtu. Anděl tady, anděl tam, anděl všude. Asi je na mě těch andělů až moc.

Matis296
Matis296
25.02.2018 5 z 5

Poutavé napsaná kniha, ktera se cetla sama.

VílaElvíra
VílaElvíra
13.01.2018 2 z 5

Nooo, tak to jsem nečekala :-) Věřím na anděly, mimozemšťany a nevím co ještě, ale tohle bylo fakt moc. Naprosto přeandělováno. Slovo anděl je v knize asi milionkrát. Ze začátku to bylo příjemné čtení, milá pohádka.. Ale velmi brzy jsem se začala těšit, až bude konec knihy. A co se týká stylu psaní, to mi také nesedlo. Mnoho a mnoho zbytečných vět a popisů, které k ničemu nejsou. Např. jak zde již někdo zmiňoval, popisování vyndavání nákupu z tašky, kdy člověk čeká, co se stane a ono ejhle - nestane se nic. Jen prostě vyndala nákup :-) K Lorně už se určitě nevrátím.

enite22
enite22
27.12.2017

uzasna kniha... krasne se cetla

AbigailBC
AbigailBC
26.12.2017 2 z 5

Věřím. Věřím v mnohé, v Boha i anděly, ale tohle bylo prostě moc. Nedalo mi to a trochu jsem zkoumala a někde jsem četla, že mnoho andělů a příhod bylo přibarvených a přidaných až po dopsání. Co je na tom pravdy, nevím, každopádně mi přišlo absurdní, jak autorka barvitě popisovala každý detail - "položila jsem tašku s nákupem na stůl, strčila jsem do ní ruku, vytáhla jsem jablko a položila jej vedle tašky, pak jsem sáhla po dalším ovoci..." - a člověk čekal, kdy přijde ta pointa, zatímco to bylo jen prázdné líčení děje.
A navíc, někde za polovinou jsem se zasekla. Nedokázala jsem číst dál. Cítila jsem z toho strašně negativní energii (což bych u tohoto typu knihy asi neměla), autorčina slova a děj jež popisovala mě naplňovala smutkem a strachem. Zajímalo mě, jak to skončí, jen kdyby mě to tak nestahovalo dolů. Teprve když jsem přečetla pár jiných knih, dokázala jsem se k této vrátit a dočíst ji. Byla pro mě těžká, velmi emocionálně těžká a vůbec mi nezanechávala takový ten hezký pocit na duši, který mám třeba u Doreen.
Takže věřím, že autorka to neměla lehké, mnohokrát si za to snad i mohla sama a mnohokrát to byl prostě osud, každopádně to nebylo nic pro mě a po její knize už asi nesáhnu.

fanciulla
fanciulla
13.12.2017 5 z 5

Moc krásná kniha, dala mi mnoho radosti. Nechápu, kdo tomu dal štítek pohanství.

JIVaJaH
JIVaJaH
13.12.2017 2 z 5

Povídání této autorky je zajímavé, ale je toho na mě moc..... Boha, modliteb i provázení anděly. V některé z prvních kapitol bylo toto:" zapomněli jsme, že máme duši, a uvěřili jsme, že jsme jen maso a kosti.“ Rozhodně vím, že má člověk duši, že duševno má velkou sílu.., ale říct to tak jednoznačně? Beru to jako čtenářskou zkušenost, nic víc.

dendishek
dendishek
08.12.2017 5 z 5

Této knize jsem dala mnoho prostoru a mnoho myšlenek. Jsem věřící a proto mě popisující život Lorny bavil. Dokonce jsem koukla i na pár rozhovorů s ní. Myslím, že mi to život rozhodně obohatilo. Knihu doporučuji i lidem, kteří nevěří, ale hledají ve svém životě nějaký směr.

propiska
propiska
09.09.2017 5 z 5

Zajimava kniha, možna jsem čekala vic ale čte se jednim dechem....

kate333
kate333
17.08.2017 5 z 5

Moc hezké čtení. Styl psaní autorky na mě působil bezelstně a opravdově, skoro jako vyprávění dítěte. Myslím to tak, že to bylo uvěřitelné a věřím, že to bylo psané přesně tak, jak ji napadaly myšlenky bez zbytečných úprav a přikrašlování. Opravdu mám z této knížky moc hezký pocit a můžu napsat, že ve mě "něco" zanechala.

Danago
Danago
13.08.2017 5 z 5

Autorka Lorna Byrne od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Knížka Andělé v mých vlasech, je velice strhujícím příběhem jejího neuvěřitelného života. Autorka zde líčí své dětství v Irsku, i manželství se svým skvělým mužem. Knížka ukazuje čtenáři překvapivý pohled spoustu andělů , kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Je to neuvěřitelně krásná knížka. Já jsem jí prostě naprosto uvěřila a snažím se věřit a umět požádat. Určitě je to knížka na více přečtení než jenom jednou.

AndreaP.
AndreaP.
08.08.2017 5 z 5

Kniha se ke mě sama dostala těsně po smrti mé maminky. Četla se mi velice dobře, našla jsem v ní útěchu a hlavně cestu přemýšlet nad věcmi mezi nebem a zemí.

HoneyBunny
HoneyBunny
20.07.2017 4 z 5

,,Jsme přesvědčeni, že všechno dokážeme sami. Zapomněli jsme, že máme duši, a uvěřili jsme, že jsme jen z masa a kostí."

Hanulka25
Hanulka25
11.07.2017

Tuhle knížku jsem zkoušela číst 2krát, ani jednou to nevyšlo. Obsah mě sice zaujal, ale styl slohové práce žáka základnì školy.....to opravdu nedám.

mariebabi
mariebabi
31.05.2017 5 z 5

Kniha paní Lorny Byrne Andělé v mých vlasech mě hodně oslovila. Začala jsem si více uvědomovat, že je se mnou stále můj anděl strážný a mohu na něj mluvit a žádat o pomoc i při maličkostech. Neslyším ho, ale někdy mám pocit, že mě pohladil po ruce. U této knihy jsem nečekala nějaké úžasné literárně zpracované dílo. Přečetla jsem si životopis paní Lorny, která bohužel, nemohla ani dokončit základní školu a proto je vůbec zázračné, že knihy píše. Její kniha je velký dar naděje pro mnoho lidí. Ty hvězdičky jsem chtěla dát všechny, ale bohužel to nějak neumím. (Nevím, proč mi to napsalo - odpad) Takže ANO- všech 5 hvězdiček.

bosorka78
bosorka78
16.04.2017 5 z 5

tahle kniha mi ukázala,že nejsem sama,že jsem obklopena milující bytostmi.

fristo
fristo
24.03.2017 3 z 5

Celkom dobre sa to číta len v niektorých pasážach to je mierne pritiahnuté za vlasy a nudné. Autorka sa zo začiatku opisuje ako mentálne zaostalá a tiež takto popisuje aj chovanie ľudí z jej okolia ku nej. Napriek tomuto si zjavne nájde prácu a dostane sa do normálneho kolektívu. Nájde si muža, ktorý je normálny a vydá sa zaňho. Miestami má človek pocit že tých anjelov si predstavuje retrospektívne teda si ich vkladá do spomienok. Verím že anjeli sú no asi by som po prečítaní tejto knihy potreboval vložiť prsty do rán . Tiež si myslím že v knihe je zopár momentov, ktoré tam boli vložené aby sa kniha lepšie predávala (napríklad ten poltergeist). Určite ale vyvoláva zamyslenie a túžbu po hľadaní.

deshalb
deshalb
07.03.2017 5 z 5

Vynikajúca knižka, ktorá len potvrdzuje, že medzi nebom a zemou naozaj niečo je. Je to kniha, ktorá nemusí každého zaujať svojim obsahom, ale kto správne pochopí jej posolstvo, pre toho môže byť veľmi prínosná.

lenulitah
lenulitah
23.02.2017 3 z 5

Na tuhle knížku jsem se docela těšila, ale spíš mě zklamala. Je pro mě těžké tomu všemu, co se v ní popisuje, uvěřit. Prostě těch andělů je moc.:-). A samotné vyprávění je dost smutné, i když pro toho, kdo věří, je tam vždy nakonec naděje.

arket
arket
09.02.2017 4 z 5

Pro mě opět zvláštní kniha. Obsahově mě příběh zaujal, ale špatně se to četlo, nevím, do jaké míry je to dáno překladem. Chyběla tomu jiskra. Potom by člověk mohl říct WOW.

tajemství andělé New Age pohané, pohanství

Lorna Byrne
irská, 1955
2010  82%Andělé v mých vlasech
2013  85%Andělské poselství naděje
2015  81%Schody do nebe
2014  85%Nebeská láska
2017  81%Andělé na dosah

Kniha Andělé v mých vlasech je v

Přečtených1 012x