Andělé v mých vlasech

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41601/andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4.1543
Romány, Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Knižní klub

Angels in my Hair, 2008

Kniha Andělé v mých vlasech

lencin
předevčírem

Strhující kronika Lornina životního příběhu.
(2010)

PájaK37

Věř a víra tvá tě uzdraví, řekl někdo. Tak proč tomu nedat šanci?

LauraDuSantiago

Velice zajímavé čtení, ale do další knížky od L.B. se zatím nehrnu.

a.k

Před lety byl na tuto knihu v knihovně nekonečný pořadník. Teď stála v regálu dlouho bez povšimnutí, tak jsem po ní sáhla.
Autobiografický román ženy, která žije obklopena anděly.
Bohužel se mi nelíbil beletristický způsob zpracování. Některé části na mě působily jako průměrná slohovka od žáka základní školy, neuspořádanosti v myšlenkách a nezdůvodnitelné přeskakování v časové ose mi přišlo zbytečné.
Přesto chápu příběh jako krásné poselství.

Magrata15

Krásná, milá kniha a i když se neztotožňuji absolutně se vším, hodně jsem si z této knihy odnesla.
Poutavý příběh ženy, která vůbec neměla jednoduchý život, ale našla si motivaci a smysl, proč jít stále dál a nakonec i pomáhat dalším lidem.

Ivanule

Od autorky jsem již jednu knihu četla,ale musím se přiznat nedočetla,po pár letech jsem se dostala k této její knize a musím říct,že mě dostalo nadchla,je to až neuvěřitelné,že člověk dokáže vnímat tyto nadpřirozené osoby,a dokonce jsem i žasla ze začátku jestli to opravdu může být pravda:) Rozhodně se vrhnu i na další autorčiny knihy,úplně mi otevřela oči v této literatuře

irmag

Doporučuji všem věřícím v nadpřirozené jevy a život kolem nás, a nevěřícím s otevřeným srdcem. Jsem uchvácená, čtu jedním dechem...

Jájinka
07. únoraodpad!

Kniha nemá s křesťanskou vírou nic společného.

RendyaDav

Tady to je o skutečném příběhu , nádhera úplně mě to vzalo na jinou planetu...

haduskova
09.12.2019

Stále nevím, co si o knize myslet - přečetla jsem asi do poloviny a pak definitivně odložila. Očekávala jsem silný příběh, emotivní čtení, těšila jsem se, ale přišlo mi to spíše takové naivní a jednoduché... ne obsahem, ale stylem psaní. Prostě jsem knize nevěřila (což neznamená, že v anděly nevěřím). Takže zklamání, očekávala jsem asi něco jiného.

pablito
08.11.2019odpad!

Knížky o spirituálních bytostech mám rád, ale toto nebyl můj šálek čaje.

ZUZANA-123
22.10.2019

Její první kniha je nádherná,na obálce je její foto jako malé holčičky,a ty oči prostĕ září.....Z jejích dalších knih je už citit,že jsou psané pro peníze,alespoň tak to navnímávám ja,ale možná mají ostatní čtenaři jiný názor.

BuchtaMaková
14.10.2019

Dostala jsem jako dárek. S vypětím všech záložních sil přečetla první tři stránky....a na dobro odložila. Jsem věřící, ale tohle s vírou nemá nic společného. To už si rovnou můžete přečíst červenou karkulku a pak si nechat nabulíkovat, že ji v lese někdo opravdu potkal. Asi tak...

gersie
02.10.2019

Nechci se stavět na stranu příznivců , ale ani odpůrců....každý si musí o věci udělat svůj úsudek.
Tyhle pohádky moc nemusím , ale určitě jsou zde myšlenky které stojí za to , aby jsme o nich uvažovali.

ByAsma
21.09.2019

Taková trochu pohádka pro dospělé. Nemyslím si, že by v knize vše bylo smyšlené, ale celý příběh mi přijde až moc pohádkový.

Sarriii
20.09.2019

Mně se kniha líbila. Nemůžu soudit,jestli to s anděli tak je nebo není,žádného jsem bohužel zatím neviděla.Ale kéž by to tak bylo a plnila se nám naše přání,potřeby a byli jsme uzdraveni...

macek8
25.08.2019odpad!

Tyto ezotericko-okultistické žvásty už mě delší dobu iritují. Andělé skutečně existují, ale není to tak jednoduché, jak nám předkládá autorka, která je podle mého názoru neskutečně naivní. Andělé nejsou jen dobří, ale bohužel existují i padlí (zlí) andělé, kteří se za ty dobré jen vydávají a snaží se nás přivést na scestí. S duchovním světem není dobré si zahrávat. Jedinou pravou cestou je víra v Ježíše Krista, Božího Syna, který tolik miloval lidi, že za ně položil vlastní život. On je jediná "pravda, cesta, život", u něj hledejte lásku a útěchu...

Sandalkar
21.07.2019

Hezké nakousnutí tématu a představení nelehkého ale láskyplného života jedné z velkých osobností spirituálního světa. Pro inspiraci do vlastních životů je ale dle mého nutné nahlédnout do jiných knih této autorky.

Radka1911
27.06.2019

Měla jsem velký problém tento bestseller dočíst do konce. Rozhodně nemám nic proti andělům, ale toto rozhodně nebyl můj šálek kávy. Možná, jednou, se zkusím začíst znovu.

09.06.2019

Vždy jsem věřila a věřit budu, že něco mezi nebem a zemí je. Krásná kniha, která se mi moc líbila, a určitě se teď budu kolem sebe lépe rozhlížet.

Hanaol
10.05.2019

Tato kniha mi změnila život. Krásné vyprávění o andělech. Od té doby, co jsem ji přečetla, jsou se mnou vědomě.

Gabi212
24.04.2019

Nádherná kniha, která mi v těžké nemoci dala naději a sílu bojovat.

Pavlicová
08.03.2019

Knihu jsem právě dočetla, dostala jsem jí darem od mé kamarádky, která věří na anděle. Myslím, že je kniha opravdu napsaná podle skutečného příběhu. Mám z ní velmi pozitivní pocit, věřím tomu:-)

lulluuu
03.03.2019

kráááása....

Rajska
13.02.2019

Tuto knihu jsem dostala od kamarádky jako dárek. Jednou za čas, když jsem jí potkala, mi vyprávěla o andělech, už vím proč... Nádherná knížka psaná srdcem...

Barča21
24.01.2019

Hezká knížka psaná srdcem a z lásky. Ale věřim, že tato knížka není určená pro každého čtenáře. Musíte aspoň trochu věřit, že něco mezi nebem a zemí existuje.

Anie.M
26.12.2018

člověk nemusí být silně věřící, aby cítil prostou upřímnost a lásku ...

je zcela na každém z nás, aby si věci ze života Lorny vysvětlil reálně s důkazy a nebo si ponechal myšlenku, že možná něco mezi nebem a zemí opravdu existuje.

Zuzvil
18.12.2018

Pro mě úplně nová kniha ve smyslu "žánru". Zajímavý příběh a pohled autorky na něco, co je pro mnohé z nás neuchopitelné a teprve se s tím učí pracovat a víru si tvoří. Je to moc příjemně a docela čtivě napsané, představovala jsem si to ale asi ještě trošku jinak, takže zkusím určitě od autorky ještě jinou její knihu. Každopádně je kniha krásným "oknem" k tomu, aby člověk nad svým životem popřemýšlel a také velmi poeticky ukazuje jak lze vidět smrt, to mě snad zaujalo na knize nejvíc. Doporučuji k přečtení, a zamyšlení se.

Sasanka173
22.10.2018

Moc hezká kniha :-)

Dopitlik
09.06.2018

Moc hezká kniha, která je příjemným startem dívání se kolem sebe a vnímání života jiným pohledem.

popelka595
21.05.2018

Tohle je přesně ten typ knížky, který se k vám dostane v ten správný čas.
Lorna musí být opravdu pozemský anděl, jinak si nedovedu vysvětlit, kde se v ní bere tolik síly, lásky a soucitu, který ji může většina z nás jen závidět. Ale proto Lorna knihu nepsala. Kniha má v sobě důležité poselství pro nás všechny.. Opravdu úžasné čtení!

jengibre
09.05.2018

Kniha se mi četla s lehkostí, místy hladila po duši a byla až dojímavá. S mnoha myšlenkami jsem se ztotožnila, ale byly zde i takové, které mi připadaly přitažené za vlasy a připisuji je spíše autorčině bujné fantazii nežli jejímu daru. Pokud jde o styl psaní, nečekala jsem, že kniha bude tolik popisná a zacházející do zbytečných detailů.

Zajdula
29.04.2018

Knihu jsem přečetla rychle, bavila mě a po přečtení jsem zhlédla video z přednášky s autorkou Lornou Byrne na you-tube. Je to velice pohledná, příjemná a neobyčejná žena se schopností vidět anděly. Knihu napsala poutavě a docela čtivě. Chystám se určitě na její další knihy.

Kitty
24.04.2018

Jak říkal kamarád, " život je příliš krátký na to, abychom četli něco, co nás nebaví". Začínám mít obavy, že ji nedočtu :(
Tak nějak o ničem, jen všude samý čekající anděl...

mythos91
24.04.2018

Z knihy všeobecně mám velmi pozitivní pocity, v průběhu čtení až dokonce jsem z obsahu cítil především laskavost, skromnost, vděčnost za maličkosti, obětování se pro druhé, vědomí pomáhat ostatním lidem a některé další pozitivní prvky.

micha-ella
17.04.2018

Páni! Na čem všem se dá vydělat! A ještě nadchnout tolik čtenářů! (Za to dávám hvězdičku). Já rozhodně mám duši, mám silnou intuici, věřím, že svět nevznikl jen tak a že příroda je zázrak, ale tahle knížka je blábol a musela jsem jí nedočtenou odložit.

honza1870
06.04.2018

Jako první bych rád řekl že jsem ateista a tak zůstanu, ale tato kniha je jediná nábožensky motivována kniha kterou jsem dočetl. Nemyslí si že andělé existuji, osobní příběh Lorny mě ale opravdu oslovil.

waltraud5114
26.03.2018

Kedysi, keď niekto od útleho detstva vídal anjelov a počul hlasy, tak ho zavreli na psychiatriu. Dnes o tom napíše knihu. :(

MartinaMachova
12.03.2018

Moc krásná kniha

Hannabee
02.03.2018

No nevím, nevím. Právě čtu, ale asi nedočtu. Anděl tady, anděl tam, anděl všude. Asi je na mě těch andělů až moc.

Matis296
25.02.2018

Poutavé napsaná kniha, ktera se cetla sama.

VílaElvíra
13.01.2018

Nooo, tak to jsem nečekala :-) Věřím na anděly, mimozemšťany a nevím co ještě, ale tohle bylo fakt moc. Naprosto přeandělováno. Slovo anděl je v knize asi milionkrát. Ze začátku to bylo příjemné čtení, milá pohádka.. Ale velmi brzy jsem se začala těšit, až bude konec knihy. A co se týká stylu psaní, to mi také nesedlo. Mnoho a mnoho zbytečných vět a popisů, které k ničemu nejsou. Např. jak zde již někdo zmiňoval, popisování vyndavání nákupu z tašky, kdy člověk čeká, co se stane a ono ejhle - nestane se nic. Jen prostě vyndala nákup :-) K Lorně už se určitě nevrátím.

enite22
27.12.2017

uzasna kniha... krasne se cetla

AbigailBC
26.12.2017

Věřím. Věřím v mnohé, v Boha i anděly, ale tohle bylo prostě moc. Nedalo mi to a trochu jsem zkoumala a někde jsem četla, že mnoho andělů a příhod bylo přibarvených a přidaných až po dopsání. Co je na tom pravdy, nevím, každopádně mi přišlo absurdní, jak autorka barvitě popisovala každý detail - "položila jsem tašku s nákupem na stůl, strčila jsem do ní ruku, vytáhla jsem jablko a položila jej vedle tašky, pak jsem sáhla po dalším ovoci..." - a člověk čekal, kdy přijde ta pointa, zatímco to bylo jen prázdné líčení děje.
A navíc, někde za polovinou jsem se zasekla. Nedokázala jsem číst dál. Cítila jsem z toho strašně negativní energii (což bych u tohoto typu knihy asi neměla), autorčina slova a děj jež popisovala mě naplňovala smutkem a strachem. Zajímalo mě, jak to skončí, jen kdyby mě to tak nestahovalo dolů. Teprve když jsem přečetla pár jiných knih, dokázala jsem se k této vrátit a dočíst ji. Byla pro mě těžká, velmi emocionálně těžká a vůbec mi nezanechávala takový ten hezký pocit na duši, který mám třeba u Doreen.
Takže věřím, že autorka to neměla lehké, mnohokrát si za to snad i mohla sama a mnohokrát to byl prostě osud, každopádně to nebylo nic pro mě a po její knize už asi nesáhnu.

fanciulla
13.12.2017

Moc krásná kniha, dala mi mnoho radosti. Nechápu, kdo tomu dal štítek pohanství.

JIVaJaH
13.12.2017

Povídání této autorky je zajímavé, ale je toho na mě moc..... Boha, modliteb i provázení anděly. V některé z prvních kapitol bylo toto:" zapomněli jsme, že máme duši, a uvěřili jsme, že jsme jen maso a kosti.“ Rozhodně vím, že má člověk duši, že duševno má velkou sílu.., ale říct to tak jednoznačně? Beru to jako čtenářskou zkušenost, nic víc.

dendishek
08.12.2017

Této knize jsem dala mnoho prostoru a mnoho myšlenek. Jsem věřící a proto mě popisující život Lorny bavil. Dokonce jsem koukla i na pár rozhovorů s ní. Myslím, že mi to život rozhodně obohatilo. Knihu doporučuji i lidem, kteří nevěří, ale hledají ve svém životě nějaký směr.

propiska
09.09.2017

Zajimava kniha, možna jsem čekala vic ale čte se jednim dechem....

kate333
17.08.2017

Moc hezké čtení. Styl psaní autorky na mě působil bezelstně a opravdově, skoro jako vyprávění dítěte. Myslím to tak, že to bylo uvěřitelné a věřím, že to bylo psané přesně tak, jak ji napadaly myšlenky bez zbytečných úprav a přikrašlování. Opravdu mám z této knížky moc hezký pocit a můžu napsat, že ve mě "něco" zanechala.

Danago
13.08.2017

Autorka Lorna Byrne od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Knížka Andělé v mých vlasech, je velice strhujícím příběhem jejího neuvěřitelného života. Autorka zde líčí své dětství v Irsku, i manželství se svým skvělým mužem. Knížka ukazuje čtenáři překvapivý pohled spoustu andělů , kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Je to neuvěřitelně krásná knížka. Já jsem jí prostě naprosto uvěřila a snažím se věřit a umět požádat. Určitě je to knížka na více přečtení než jenom jednou.

AndreaP.
08.08.2017

Kniha se ke mě sama dostala těsně po smrti mé maminky. Četla se mi velice dobře, našla jsem v ní útěchu a hlavně cestu přemýšlet nad věcmi mezi nebem a zemí.

HoneyBunny
20.07.2017

,,Jsme přesvědčeni, že všechno dokážeme sami. Zapomněli jsme, že máme duši, a uvěřili jsme, že jsme jen z masa a kostí."

Hanulka25
11.07.2017

Tuhle knížku jsem zkoušela číst 2krát, ani jednou to nevyšlo. Obsah mě sice zaujal, ale styl slohové práce žáka základnì školy.....to opravdu nedám.

mariebabi
31.05.2017

Kniha paní Lorny Byrne Andělé v mých vlasech mě hodně oslovila. Začala jsem si více uvědomovat, že je se mnou stále můj anděl strážný a mohu na něj mluvit a žádat o pomoc i při maličkostech. Neslyším ho, ale někdy mám pocit, že mě pohladil po ruce. U této knihy jsem nečekala nějaké úžasné literárně zpracované dílo. Přečetla jsem si životopis paní Lorny, která bohužel, nemohla ani dokončit základní školu a proto je vůbec zázračné, že knihy píše. Její kniha je velký dar naděje pro mnoho lidí. Ty hvězdičky jsem chtěla dát všechny, ale bohužel to nějak neumím. (Nevím, proč mi to napsalo - odpad) Takže ANO- všech 5 hvězdiček.

bosorka78
16.04.2017

tahle kniha mi ukázala,že nejsem sama,že jsem obklopena milující bytostmi.

fristo
24.03.2017

Celkom dobre sa to číta len v niektorých pasážach to je mierne pritiahnuté za vlasy a nudné. Autorka sa zo začiatku opisuje ako mentálne zaostalá a tiež takto popisuje aj chovanie ľudí z jej okolia ku nej. Napriek tomuto si zjavne nájde prácu a dostane sa do normálneho kolektívu. Nájde si muža, ktorý je normálny a vydá sa zaňho. Miestami má človek pocit že tých anjelov si predstavuje retrospektívne teda si ich vkladá do spomienok. Verím že anjeli sú no asi by som po prečítaní tejto knihy potreboval vložiť prsty do rán . Tiež si myslím že v knihe je zopár momentov, ktoré tam boli vložené aby sa kniha lepšie predávala (napríklad ten poltergeist). Určite ale vyvoláva zamyslenie a túžbu po hľadaní.

Kakarinka
16.03.2017odpad!

A jde opravdu o anděly od Boha? :)

deshalb
07.03.2017

Vynikajúca knižka, ktorá len potvrdzuje, že medzi nebom a zemou naozaj niečo je. Je to kniha, ktorá nemusí každého zaujať svojim obsahom, ale kto správne pochopí jej posolstvo, pre toho môže byť veľmi prínosná.

lenulitah
23.02.2017

Na tuhle knížku jsem se docela těšila, ale spíš mě zklamala. Je pro mě těžké tomu všemu, co se v ní popisuje, uvěřit. Prostě těch andělů je moc.:-). A samotné vyprávění je dost smutné, i když pro toho, kdo věří, je tam vždy nakonec naděje.

arket
09.02.2017

Pro mě opět zvláštní kniha. Obsahově mě příběh zaujal, ale špatně se to četlo, nevím, do jaké míry je to dáno překladem. Chyběla tomu jiskra. Potom by člověk mohl říct WOW.

snílkařka
09.02.2017

Nemám slov. Každý si musí udělat na tuto knihu názor ale za mě rozhodně palec nahoru.

bytost
25.01.2017

Kniha je úžasná a pro toho, kdo má již otevřené srdce a miluje přírodu a lidi obohacující.
Těm kdo nevěří v anděly , nezoufejte. Mějte pevnou víru, že strážného anděla máme každý, jen nejsme schopni a ochotni je požádat o pomoc a oni nám tak rádi pomáhají, jen bez našeho svolení nemohou.
Vidět anděly je stejně reálné, jako vidět květinové víly, které jsem já uviděla. Faktem je, že ony se nechají uvidět jen tomu, kdo má již otevřené srdce a soucítí s lidmi i s přírodou. Tak že přátelé, čtěte a rozmlouvejte s anděly , oni se vám pak nechají uvidět.....

jisimi
09.12.2016

,, Nemusíme přece čekat, až budeme zoufalí a cítit velkou bolest, a teprve potom poprosit o pomoc; měli bychom žádat každý den, každý měsíc nebo apsoň jednou do roka: ,,Přeji si, aby moji andělé byli ve všem se mnou.“ Tato prostá žádost povzbudí anděly k činnosti.

Do hodnocení této knihy se mi ale vůbec nechce. Tak ráda bych řekla: ,,WOW!“. Už kvůli těm andělům. Bohužel…Čekala jsem neuvěřitelné, dechberoucí vyprávění o věcech mezi nebem a zemí. Dostalo se mi nezáživného popisu neveselého života ženy, komunikující s anděly. Jako bych psala já, co jsem dělala včera. Jen bez těch andělů…Takže literární zážitek nic moc. Škoda…V knize je hodně duchovních okamžiků, místy je dojemná, ale místo očekávané naděje ve mně vyvolala spíše rozporuplné pocity. Nevím, jestli bych dokázala žít od svého mládí s vědomím, že mi zemře blízký člověk. A jeho nemoci a umírání, léta nečinně přihlížet, jenom proto, že mi to řekli andělé. Jestli je osud opravdu nezvratný, pak je lépe dopředu nevědět, co přijde. Spojení autorky s anděly v tomto případě bylo spíše přínosem pro lidi, kterým později poskytovala duchovní útěchu, než pro ni samotnou. Ale možná právě to mělo být v životě jejím posláním.

knihamouder
30.09.2016

Ač se dílo četlo velmi pěkně a zanechávalo ve mě příjemný pocit, klid, bezpečí, zároveň ve mě otevřelo staré rány, odchod mých milovaných i mé dětství, které nemělo vždy jen veselé kapitoly života. Z knihy je cítit smíření s osudem a přijmutí jakéhokoli břímě za pomoci andělů. Mezi řádky se objevuje silná víra v boha a anděly, slova naplněna láskou, ale také smutek, beznaděj, bolest a hořkost. Kolikrát jsem se neubránila slzám a čtení na chvíli přerušila. Kolik pravdy v knize člověk najde, kolik bolesti nám někdy dokáží způsobit naši milovaní, jak se říká-někdy je největší zbraní slovo! Je hezké, že se najdou tací, kteří přes svůj nepříznivý osud dokáží pomáhat druhým a rozdělit se o svůj dar, léčit nebo naznačit, že už se to blíží...a nakonec krásná myšlenka, i když opět smutná-nikdy neodcházet z domu bez milého slova, obejmutí, protože málo kdo ví...

Damato
25.08.2016

Tahle kniha se mi dostala do rukou ve dnech,kdy jsem si připadala na tomhle světě jako úplně zbytečný a naprosto hloupý, nic nechápající člověk. Shodou okolností mi ji přinesla do práce klientka , se kterou už jsme se párkrát naprosto nezávazně o věcech mezi nebem a zemí bavili, která netušila, že se dnem i nocí bifluju na docela důležitou zkoušku. Jen mi ji podala a řekla, koukněte na tohle, možná by se vám to teď hodilo. Přečetla jsem ji, možná zbrkle- což u mě není jev ojedinělý - ale v hlavě mě určitě zůstane víc, nežli nesmyslné ekonomické úvahy. Myslím, že za přečtení určitě stojí a řekněte , kdo z nás, někdy nevěřil, že nad ním nějaký anděl strážný stojí a drží nad ním ochrannou ruku a když už fakt nevíte kudy kam , alespoň tu správnou cest - nebo správný směr naznačí. Škoda, že jsem o ní nevěděla dříve, to setkání v Luxoru , o kterém jsem se dočetla, muselo být supr. Tak třeba někdy příště...

karolkarolka
06.08.2016

U tého knížky jde o mnohem víc než jen o "údiv nad existencí andělů" nebo o "ohromení dechberoucím příběhem", ten se čte takřka bez přestání. Fascinující to všechno samozřejmě je! Myslím si ale, že mnohem důležitější je odpovědět si na otázku, z jakého zdroje autorčini andělé vychází, a především pak na to, jsou li opravdu těmi, za koho se vydávají. Mám tím na mysli dobro a zlo, dvě kontrastní síly, které nám křižují život, a jejichž zdroj si každý člověk vysvětluje jinak. Mě její andělé o jejich dobré podstatě nepřesvědčili.

Avefa2pe
04.08.2016

přečetla jsem všechny knihy od paní Lorny a mohu potvrdit slova IIIiorn - neskutečně mi knihy změnily život a jsem za to vděčná. Děkuji.

Illiorn
26.07.2016

Od knihy jsem nemohla odejít. Lorna není spisovatelka a bylo to poznat, ale pokud podle jejích slov kniha měla vrátit naději aspoň jedinému člověku, svůj účel splnila.

hana1984
06.06.2016

Nádherná kniha,zbožňuji ji. Osobní setkání s autorkou patří mezi mé životní nezapomenutelné zážitky.

kristyna8032
03.06.2016

Moc povedená kniha ze života ženy, která to neměla ve svém životě ani na okamžik jednoduché. Lorna je paní spisovatelka , v této knize mne velmi přesvědčila. :-)

zulanek
31.05.2016

Tahle kniha vás zavede do zcela jiné dimenze,pocítíte duchovní stránku života a uvěříte,že něco mezi nebem a zemí musí existovat! Je krásné tomu uvěřit! Pro mě jednoznačně krásné andělské čtení.

Knihomolapka
22.05.2016

Mockrat děkuji za tuto nádhernou knihu, která mi pomohla překonat obtížné období a nalézt sílu. S paní Byrne jsem se setkala i osobně a jak četba knihy, tak setkání jsou nezapomenutelné zážitky na celý život.

Prue001
15.05.2016

U této knihy velice záleží na typu čtenáře. Pro mě to byla velice zajímavá kniha se silným příběhem plná pocitů a emocí. Ačkoliv je trochu děsivé, že osud je přesně daný a nelze ho nějak změnit, možná je lepší, že ho neznáme.

crazyslunicko
13.05.2016

Tuto knihu mi doporučila kartářka.. Byla zvláštní, hluboká, ale uklidňující.. Myslím, že mě ale nezaujala takovým způsobem, abych si přečetla všechny díly..

Jessica007
02.05.2016

Knížka je hezká, ale i smutná. Zanechala ve mně hodně pocitů. Je psána laskavě, mile, ale tolik smutných událostí, které podle této knížky nemá člověk skoro možnost ovlivnit.. Nelituji, že jsem se k ní dostala, doporučila mi ji nedávno kamarádka. Pěkné, zajímavé, o andělích. Tato knížka - asi bude pro někoho nádherná, tedy ona nádherná je, ale určitě dost záleží na čtenáři - kdo ji čte a taky v jaké se třeba nachází životní situaci. Někomu může dát hodně naděje. Určitě je dobře, že je..

beluca
27.04.2016

Působivé, hluboké čtení, které mně hodně oslovilo a moc se mně líbilo. Další díl schody do nebe už mně tak neuchvátily, ale Andělé v mých vlasech vřele doporučuji.

machrus
26.04.2016

Je to strašně silný příběh, ale mám z toho strašně smíšené pocity.Ani nevím, co bych víc dodala.

zuzi.kovar
13.04.2016

Jedná se o kroniku spirituálních zážitků Lorny Byrneové mnohem více, než o vlastní autobiografii. Po pravdě jsem se velmi často v textu ztrácela, chyběly časové údaje. Autorka má omezenou slovní zásoby a její vyprávění vyznívá trochu, jako kdyby vám vyprávělo malé dítě, co kdy zažilo. Já od autobiografických knih nečekám žádný literární požitek, ale myslím, že by neuškodila nějaká korekce nebo přepis do čtivější podoby.

Text mi přišel mírně depresivní. Lornin dar vidět a povídat si s anděly mi spíš přišel jako její prokletí. I když si nemyslím, že by za její špatné známky a nepozornost ve škole mohli andělé. To, že ji rodiče vytáhli ze školy ve 14 letech, by spíš měla vnímat jako osvobození, protože jí to tam stejně nešlo. Rodiče ji považovali za méněcennou, retardovaného potomka. Prarodiče se v tomto ohledu ani neštítili ošklivých komentářů. V 15 letech začala pracovat s tatínkem na benzince, kde se seznámila se svým budoucím manželem Joem. Jenže už od andělů věděla, že s ním bude mít děti, ale nezestárnou spolu, on bude často nemocný a nakonec zemře. Není mi jasné, proč musela takové věci vůbec vědět. Stejně jako když jí andělé sdělili, že potratí své dítě. Depresivní mi to přišlo z toho důvodu, jako by všechno bylo předem dané – úplně každá situace. Navíc Lorna byla svědkem smrti mnoha svých nejbližších. Všude víc utrpění než radosti. Dnes ji navštěvují trpící a nevyléčitelně nemocní, kterým pomáhá nést jejich bolest. Někdy si říkám, kde se v ní pořád bere tolik lásky a mírových poselství. Jak vůbec mohla po tolika tragických událostech znovu postavit na nohy a věřit v boha, cožpak se nikdy nechtěla vzbouřit proti vůli andělů? Já bych pravděpodobně udělala něco, abych je neslyšela, protože je 12 letech se dozvědět, že můj manžel brzo zemře, je pěkně hnusné poselství. A taky si myslím, že spoustu věcí lze v životě ovlivnit, například zdravým životním stylem, změnou myšlení. Určitě není všechno až tak předem dané.

Viky007
24.02.2016

Je dost těžké tuhle knihu hodnotit. Záleží na tom, jak to kdo bere. Jsou andělé, nebo nejsou? To je oč tu běží :-). Já osobně věřím, že "něco" nás chrání a ovlivňuje. Co to je, to si můžeme jen domýšlet.
Skeptikům knihu moc nedoporučuji, pokud se nechcete u knihy zbytečně rozčílit :-). Základ je asi ta víra v "něco", pak už je jen na vás, jak si to přeberete.
Každopádně kniha je moc milá. I kdyby to bylo všechno jen vymyšlené, stejně se k ní budu ráda vracet. Je to prostě krásný příběh :-).

fruitbueno
17.01.2016

Hluboký dojem, který ve mně zanechala obsahová stránka knihy, bohužel sráží její forma. Je patrné, že autorka není rozená vypravěčka, vyprávění je chaotické, bez nápadu, důraz je kladen na sdělované, nikoli na formu. Na druhé straně mi došlo, jak hluboký prožitek představuje víra - bez ohledu na co jedinec věří, co při tom vídá a jak jej to mění. Jako člověk poměrně racionální a věcný jsem velmi obohacena. Škoda jen té neumné formální podoby.

Pistácie
27.11.2015

Kniha mě zpočátku úplně nenadchla. Až postupným čtením a prokousáváním se, jsem k příběhu přilnula. Bavil mě a jistým způsobem mu věřím. Ne všemu a ve všech směrech. Ale v určitých oblastech mě to bavilo právě proto, že věřím na strážné anděly a některé věci okolo. Něco mi přišlo přehnané a smyšlené. Záleží na každém konkrétním čtenáři. Nemyslím si, že je to kniha pro všechny. Na druhou stranu je to hodně odpočinkové čtení, které si myslím, dokáže vykouzlit klid na duši, pokud člověka zrovna prožívá těžké životní období.

Ashi
19.11.2015

Nejsem z knihy tak uchvácena jako většina ostatních lidí, spíše nakonec mě děsí. Věřím, že máme volbu, že nejsou věci dané. Ale v této knize, už je předem napsáno co se stane a nelze to nijak ovlivnit, máte-li zemřít zemřete brzo...to je děsivé. Mě nadějí a láskou nenaplnila, spíše mě vyděsila, že není jiné cesty...

wiix
11.11.2015

Vôbec ma to nezaujalo. Totálne presladené klišé pretkané rozvahami nad osudom, slobodnou vôľou človeka a retardovanou ženou.

pegginka13
30.09.2015

Neobyčejná kniha,neobyčejná autorka. Osobní setkání s Lornou ve mě zanechalou velmi silnou vzpomínku. Doporučuji.

LilianVanRose
29.09.2015

Tuto knihu už mám přečtenou delší dobu ale pořád ve mě zanechává neskutečné pocity. Díky této knize jsem si uvědomila větší sílu mezi mnou a anděli. Kniha mne úplně pohltila do sebe. Děkuji

feex8
20.09.2015

Pekná kniha, jemná, nenútená. Ak moze mat kniha charakter, tak tato ho ma.
Osobne nie som veriaca katolicka, anjeli ma nikdy nezaujimali, ani som sa touto temou nikdy nezaoberala, po knihe som siahla iba vdaka dobrym komentarom na nete a vobec som to nelutovala. Je to pekne, mile, citave aj pre cloveka, ktory sa s napisanym nestotoznuje.

Moje hodnotenie: 75%

Etelea
08.09.2015

Chtěla jsem napsat komentář, ale vlastně bych jen opakovala to, co se tu objevilo v příspěvcích přede mnou.
I já mohu knihu doporučit všem, bez ohledu na to, v co věří. Čte jedním dechem, je plná lásky a hlavně naděje. Těším se na další Lorniny knihy, viděla jsem její seminář a je to opravdu éterická bytost. Připomíná mi vílu.

AlenaBul
02.09.2015

Kniha se krásně četla. Na mém profilu ale doporučuji knihy, které mají mnohem větší hloubku a v některých člověk může najít i svou vlastní cestu k jemnohmotnému světu a seberealizaci

allebra
10.08.2015

Bez ohledu na to, do jaké míry na anděly věřím, to bylo velmi milé čtení plné lásky, pokory a úcty k životu. Tato kniha určitě stála za přečtení i za zamyšlení!

Hajka1712
16.07.2015

Tak to bylo naprosté pohlazení po duši. Na něco takového jsem dlouho čekala. Tolika naděje, radosti, lásky, co tato kniha dává... Krásně se čte.

malyLibor
29.06.2015

Velmi, velmi, opravdu velmi zajímavá kniha. Ukazuje úplně jiný pohled a postoj k životu, než je ten vlastní dnešní konzumní společnosti. Tato kniha mi hodně pomohla, hodně zklidnila můj život. Moc děkuji autorce za její napsání a vřele doporučuji.

x-lee-x
26.05.2015

Velice zajimava kniha. Naleznete tady jiny pohled na zivot. A obsahovala vnekolik myslenek, ktere me donutily premyslet na drivejsimi situacemi jinym pohledem. V nekterych chvilich mi prisly nektere detaily az prehnane, ale pokud to da lidem nadeji... kdo jsem abych soudila

Karča H
22.05.2015

Nikdy jsem se o anděli nezajímala, ale když máma nechala tuto knihu na vaně, ze zvědavosti jsem ji otevřela. A tak se stalo že jsem během jednoho týdne měla přečtenou první knihu od Lorny. Chvílemi jsem pochybovala, ale pote co jsem byla v Praze pro její autogram a viděla ji osobně přestala jsem pochybovat.

Amiran
02.05.2015

O anděly už jsem se zajímala dříve před přečtením téhle knihy a musím říct, že mě příběh Lorny tak moc zasáhl, že jsem se na život začala koukat úplně jinak... Myslím, že na naši zem byla poslána proto, aby v lidech "rozsvítila" tu pravdu, kterou zapomněli. Bohužel je teď v módě materialismus a racionalismus. Zapomněli jsme, že existují i věci, které nemusíme vidět... Zkuste se někdy taky otevřít a poslouchat svou intuici, možná se budete divit, ale život má přichystáno tolik překvapení, jen musíme chtít a dovolit jim, aby se staly. :))

ivet2481
26.04.2015

Tato kniha mě velmi zaujala a nezklamala. Byla mou první četbou, co se týče andělů a velmi mne inspirovala.

Dodynka
21.04.2015

Dokud neuvěříte v podstatu bytí,žádného zázraku se nedočkáte :-)Pro mě je Lorna velkou inspirací-umí naslouchat bohu (y)

Pitye
15.03.2015

Je to pěkný příběh, který se dobře čte. Je ovšem docela těžko uvěřitelný. Ačkoliv sama věřím v existenci jistých věcí, které jsou považovány za nadpřirozené, tak s tímhle už jsem měla problém. Pořád jsem váhala jestli knihu odložit nebo dočíst...nakonec jsem dočetla.a nelituji. Určitě mi kniha mnoho dala a donutila se zamyslet. Nicméně na mě působí trochu jako sci-fi. Netvrdím, že Lorna si knihu vymyslela ale většina lidí, v dnešní době žijících ve vyspělých zemí s převažujícím ateismem, bude mít asi problém si připustit, že kniha je nejspíše opravdu psaná dle skutečného života autorky.

Kiyu
04.03.2015

Je mi líto některých komentářů tady. O těhlech věcech se zkrátka nemluví ani nikde neučí takže se nedivím. Tenhle svět potřebuje víc lidí jako Lorna. Nebuďte skeptičtí dospělí. Otevřete oči dávno zapomenutého dítěte ve Vás :). Je vážně jedno jestli věříte. Poprosit o pomoc a věřit na zázraky umí každý.

Val
05.02.2015

Tak nevím..... Jsem člověk, který nemá jasno. O této knize si můžu myslet, že je úžasná, svou víru v anděly posílit a svým způsobem se uklidnit ....nebo si taky můžu myslet, že autorka není psychicky úplně v pořádku nebo si můžu i myslet, že vydělat se dá hlavně na důvěřivých lidech .... Přikláním se k první možnosti :-) Kniha jako celek byla kouzelná....ale stejně jsem pořád na půl cesty ....

Maichalka
23.01.2015

Kniha se četla krásně a rychle - jen bych jí možná definovala jako tzv. Pohádka pro dospělé

Er.es
20.11.2014

Knihu jsem si koupila na doporučení. Přesně moje pocity vystihla *sirah*...Jsou dvě věcí, které uděláte, buď ji rovnou odložíte, nebo.....atd. U mě to byla ta první věc, bohužel. Nic v mém nitru se k tomuhle *žánru* ani kouskem nepřibližuje, takže jako nepochopenou a nedočtenou knihu jsem ji poslala dále...

Dandy1
19.11.2014

Knížka je zajímavá. Ale nemůžu se rozhodnout, jestli autorka opravdu vidí anděly nebo jen dobře umí prodat, co řada lidí chce slyšet.

sirah
16.11.2014

Knížku jsem četla před nějakými roky,kdy jsem pořád kolem ní kroužila v obchodě a pak neodolala.
Jsou dvě věci,které uděláte,bud jí rovnou odložíte, nebo fascinovaně budete číst,až do konce.
U mě to bylo to druhé..

pedi
17.09.2014

Je zajímavé že někdo vidí a mluví s anděli.Jsou věci které nikdy nepochopíme.Chci aby to tak bylo kvůli svým dětem....chci aby je někdo chránil...Andělé stůjte prosím při všech dobrých lidech...Amen

Kočičáci
18.08.2014

Každý z nás v něco věří, a ať se víra "praktikuje" přes náboženské vyznání, anděly nebo cokoliv jiného, pořád je to víra.
Vždy jsem věřila že "něco" musí být mezi nebem a zemí. Lorna mi jen ukázala jak reálné to opravdu je.
V dnešním uhoněném materialistickém světě nemáme čas na nic, na sebe, rodinu, ani na víru.
Teď už vím, že můj anděl je vždy se mnou a že s ním můžu mluvit a nebo jej o něco požádat - a to mi stačí, je to krása.

mmmisulka.r
22.07.2014

Jedním slovem? "nádherné".

Godzila.007
01.06.2014

Překvapivá, neuvěřitelná, okouzlující a nádherná knížka, která určitě stojí za přečtení, ať už někdo Lorninu vyprávění z jejího života bude či nebude věřit.

sarekaslukova
28.05.2014

Nemůžu říct, že by knížka byla špatná, ale na druhou stranu bych jí nezařadila ani mezi lepší. Možná je to proto, že nejsem na takový druh literatury zvyklá. Ale i tak byla plná hlubokých myšlenek. Něčemu se dá uvěřit, něčemu méně. Já osobně doufám, že tu Andělé jsou s námi, jak se autorka zmiňuje, a pomáhají nám. Sice nejsem věřící a mám svůj vlastní názor na Boha. Ale je tu možnost, že opravdu existují lidé, kteří mají tento dar vidět vše v jiném světle než většina lidské populace. Ale určitě stojí zato si ji přečíst.

Alzbetta
10.04.2014

Knížku jsem si koupila jen tak pro radost a lepší jsem si nemohla vybrat!!! Dala mi hrozně moc.
Vždycky jsem věřila na něco mezi nebem a zemí,proto mě oslovila.A kdo nevěří,asi mu nedá nic.

Při čtení jsem hodně věcí pochopila a uklidnila mě.Škoda,že jsem ji neměla před pár lety. Netrápila bych se tolik moc .
Určitě si ji ještě přečtu.

sirah
13.03.2014

Knížka je kouzelná,stejně tak jako Lorna,ten kdo si odstál tu dlouhou frontu na podpis,ví o čem mluvím.Doporučuji

fialinka
16.02.2014

Úžasná kniha! Doporučuji :)

Ankavi
11.02.2014

Ke knize jsem se pokusila přistoupit nezávisle a s očekáváním. Musím říci, že ač je napsána velmi "chytlavě", sugestivně a čte se velmi rychle a dobře, neoslovila mě. A světonázorem to nebude. Nicméně kombinace zhmotnění boha a příliš mnoho andělů byla na mě zkrátka moc. S podobnými myšlenkami, tvrzenými stejně přesvědčivě, se lze potkat i u psychicky nemocných osob, čímž samozřejmě nechci a nemohu tvrdit, že irská mystička má tento problém. Ale čeho je moc, toho je příliš. Přesto však musím v rámci objektivity konstatovat, že jako celek na mě kniha působila uklidňujícím dojmem a vedla mě opět k zamyšlení nad smyslem života.

leočka
11.01.2014

Velmi zajímavé, nic podobného jsem ještě nečetla, ale nějak nevím, co si o tom mám myslet.

Skawin
08.01.2014

Když jsem knihu vzala do rukou, už jsem nebyla tzv. nepolíbená vírou v "něco mezi nebem a zemí". Takže věřím všemu co paní Byrne píše. Musí to být velmi zvláštní pohybovat se na pokraji jiné dimenze na rozdíl od všech ostatních lidí (skoro všech).. Pomohla mi doplnit můj svět a zase o něco pokročit v sebepoznávání..

Barbanka
02.01.2014

Nejprve jsem chtěla napsat : " jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla" ale musím to změnit na : "jedna z nejkrásnějších knih jakou jsem kdy četla"! Ze začátku jsem byla na rozpacích, říkala jsem si zda ji vůbec dočtu, ale postupně jsem se od knihy nemohla vůbec odtrhnout. Nejen, že je úžasně napsaná, ale při čtení máte i krásný pocit u srdce....jako kdyby jste byla obklopena spoustou andělů :) a zřejmě tak tomu i opravdu je :) už se moc těším na další dvě knihy které autorka napsala ......

Andy74
30.12.2013

Knihu jsem si koupila trochu ze zvědavosti, ani nevím, co jsem v tu chvíli čekala. Paní prodavačka v knihkupectví mi trošku "pomohla", že prý se určitě vrátím pro další díl, který je podle ní lepší. Přečetla jsem ji za vánoční víkend, o samotě, v klidu. Zatím nevím. Moc se mi líbí (a v mé fantazii jsem si "uměla" představit) jak autorka několikrát barvitě popisuje odchod na onen svět, světelný tunel, andělé, co tě vědou...... ale přeci jen zůstávám nohama na zemi. V knize jsou i kapitoly, které jsem přeletěla o něco rychleji, protože mi přišly trošku divné. Ale přiznávám, nešlo od ní odejít a musela jsem ji dočíst. Pro ten další díl zatím nepůjdu.

iVca.v
04.12.2013

Nádherná kniha.. Měla na mě měla hrozně uklidňující vliv, ať už se to týká smrti nebo toho, že je někdo stále s námi a dává na nás pozor. Je mi jasné, že ti, kteří striktně nevěří v anděly nebo v něco "mezi nebem a zemí", ji předem odsoudí, ale přesto.. podle mě by této knize měli dát šanci a aspoň se zamyslet nad touto možností skutečnosti.

Lenous81
12.11.2013

Krsáná kniha,nelituju koupě a řadím do knihovny.

Lleennččaa
13.10.2013

Nádherná kniha.Určitě si ji ještě někdy přečtu.

dark.ma93
04.10.2013

Občas nad touhle knížkou musím přemýšlet. Když uvidíte tuhle knihu můžete ji za 1) odložit je to nesmysl nebo vás naopak za 2) nadchne. Já jsem byla dějem knihy nadšená. Občas jsem zase pochybovala, jestli je tohle vůbec možné. Myslím, že jsem ještě nečetla nic podobného a určitě je to zajímavá zkušenost.

Roanna
11.09.2013

Velmi zajímavá kniha. Kdo je otevřený víře obecně a klade si duchovní otázky, toho kniha jistě osloví. Občas jsem sice pochybovala, zda byly všechny skutečnosti OPRAVDU skutečnostmi, ale to asi nejsem sama. Podstatné jsou emoce, poselství a zamyšlení, které ve mně kniha zanechala.

A ještě malý dodatek: Ti z vás, kteří si myslí, že kniha je jen pro věřící křesťany, musím vyvést z omylu. Ř.k. církev dává od knih Lorny Byrne ruce pryč a tuto knihu považuje za neslučitelnou s křesťanstvím. Lornino přesvědčení, že je nutné přivést všechna náboženství pod jednu střechu, její vizionářství a pracování s energií jsou v přímém rozporu s postoji církve. A přitom právě tato kniha je jedna z těch, které v myslích "nevěřících Tomášů" zapustily pomyslné kořínky k víře a některé lidi přivedla až k Bohu, jak jsem se dočetla. Osobně se domnívám, že názor by si měl udělat především každý člověk sám - i ten křesťan, a to bez ohledu na to, co hlásá církev.

Eryl
12.07.2013

Autorce patří mé velké díky. Sice jsem vždy věřila v přítomnost duchovních bytostí, andělů nevyjímaje, ale nikdy jsem si tak úplně nedokázala představit, jak vlastně vypadají, chovají se nebo, co je jejich údělem. Díky této knížce jsem udělala velký krok kupředu a za to jsem neskonale vděčná.

sylvestra
03.07.2013

Nádherná kniha.. dala mi hodně. Doporučuji

proton
28.06.2013

Krásná. Je něco mezi nebem a zemí.

LucieRej
07.06.2013

Nádherná kniha. Naprosto mě pohltila a nemohla jsem přestat číst. Napsala bych něco víc o ději nebo tak, ale nic mě nenapadá. Při takovýchto příbězích si musí každý udělat svůj vlastní názor. Nedájí se vnucovat vlastní pocity. Ale přece jen mysím, že buď ve vás kniha aspoň něco nebo opravdu hodně zanechá a nebo ji odložíte se slovy, že je to blábol, je to opravdu hrozně individuální. Ale každý kdo se občas cítí sám, na pochybách o životě či celém světě nebo se chce prostět dovědět něco víc, by jí měl dát šanci. Já osobně si myslím, že by si jí měl přečíst každý. Paní Lornu jsem měla možnost poznat na autogramiádě v Brně a je to tak neuvěřitelně upřímný, příjemný, skromný a duchovně silný člověk, že o to víc si jejich knih vážím a všeho, co pro lidi dělá. Byla prostě úžasná.

elusha3
06.05.2013

Krásná kniha!! Donutí k zamyšlení, i když jsem si místy říkala, zda se vůbec všemu dá věřit... Ale i přesto, velmi zajímavý příběh :) U nás doma se tato kniha stala skoro Biblí :D kolovala mezi všemi členy rodiny :D

Christo
11.04.2013

Its made me believe....

lara25
03.04.2013

Nádherná kniha. Určitě si jí přečtěte. :-) Doporučuji.

Sisi11
18.03.2013

Tato kniha mě oslovila již pár řádky na zadní stránce, když jsem jí v knihkupectví držela v ruce. A to těmi, kde se píše, že paní Lorna vídá anděly. Opravdu mě to velice oslovilo a řekla jsem si, že tuto knihu si musím okamžitě přečíst. A tak jsem si jí koupila a začetla se. Ani na chvíli jsem nezapochybovala, že by psané řádky nebyly pravdivé. Tato kniha zcela změnila mé vnímání a chápání, co se týče víry a přístupu k ní. Velmi děkuji, že se toto čtení ke mě dostalo.

Petruše90
10.03.2013

Krásný příběh, pozoruhodný život, ať už byl dobrý nebo špatný. Ke konci knihy mi ukápla i slza, když Joe umíral, to bylo tak procítěně napsané, jako kdyby to bylo včera.
Jinak z druhé strany pro mě bylo čtení knihy celkem problém, nevěřím na anděly a na Boha a když v jedné pasáži psala, že Boha viděla a dokonce se jí dotkl... Lorna to má fajn, že může anděly vidět a povídat si s nima :) Ale postupem času jsem si říkala, proč by ne, vždyť na tom něco je a je možné, že moje víra nebude teď až tak skeptická :)
Určitě si přečtu její další knihu :)

tygrilady
26.02.2013

Jelikož na anděli věřím a mám s nimi určitou zkušenost,tato kniha se mi velice líbila :-)

kika 13
27.10.2012

Krásně psaný příběh a vše je jen na nás čemu uvěříme,ale věřit andělům je jako být v pohádce.Pěkné.

viktorie
20.02.2012

Tato kniha je pro mně něčím,co mě opět posunulo někam vpřed.Kdybych měla tu páku,sedám do vozu a jedu autorce osobně poděkovat.Jsem trochu více spirituálně otevřena a tak vnímám její psaní velmi dobře.Kniha je pro mně cenným pokladem a vřele doporučuji.

Lady Lili
07.01.2011

Ačkoliv mám docela pevnou víru v anděly, přesto pro mě popsané zážitky byly občas těžko uvěřitelné. Pochybnosti jsou v nás asi zakořeněny příliš hluboko, nicméně mi byla kniha cennou zkušeností. A možná také tak trochu návodem, jak na život nahlížet jinak, než jak k tomu většina z nás byla vedena.

Alma-Nacida

Kniha je v podstatě autorčin životopis; s názory na anděly a spol. můžeme souhlasit či nesouhlasit, ale pokud nesouhlasíte, tak nevím, proč knihu ještě dál číst. Osobně mě iritují názory, že např. děti mají rakovinu proto, aby jejich okolí - rodiče, sourozenci...- dostali "speciální životní lekci, která je posune duchovně dál". Co by to bylo za Boha, aby používal utrpení nevinných jako lekci? Kdo je jako já (možná přehnaně) racionální, ať raději knihu vynechá.