Zamilovaní andělé

Zamilovaní andělé https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144649/bmid_zamilovani-andele-m5T-144649.jpg 4 468 56

Nečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky. A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně. Roland dostane bolestnou lekci o hledání a ztrátě lásky. Arianne zaplatí za lásku palčivou cenu. A poprvé a naposledy spolu Daniel a Luce stráví noc, která je ve všech ohledech výjimečná. ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ jsou plní milostných příběhů... těch, na které všichni čekali. Pravá láska nikdy neříká sbohem...... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Fallen in Love , 2012

TerezaMondeková
30.07.2017 4 z 5

Je to hezký bonus. Dozvíme se životní příběhy vedlejších postav, které rozhodně stojí za pozornost. Je pravda, že je tenhle díl možná trochu zbytečný, protože z předešlého dílu už víme, jak to dopadlo s Luce a Danielem, ale asi autorka měla potřebu vyjádřit se i k ostatním postavám.

Najkol1
02.06.2017 5 z 5

Krásné zakončení cele edice..☺

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Hezké uzavření celé série. Odpočinkový a moc fajn. Přečtěte si. ☺

Sarajana
17.02.2017 5 z 5

Přečetla jsem jí za chvilku a je to dokonalé zakončení série.

Natyyy4444
11.09.2016 5 z 5

Takový malý dodatek. Nebyl moc záživný, ale přečetla jsem ho do konce.

Lolaniky
27.07.2016

přečetla jsem ji za 1 den docela byla pěkná:)

MAXA71
03.03.2016 4 z 5

To už bol len epilog celého príbehu, ale fajn.

maca1245
27.01.2016 5 z 5

Taková pomyslná třešnička na dortu. Pěkné čtivé, ale potřebné k celkové serii ne.

dudunka
24.01.2016 4 z 5

Pěkné,čtivé doplnění série

morpyth
29.08.2015 odpad!

"Bez komentáře." Ano, to by se asi hodilo ze všeho nejvíc, protože mé hodnocení odpovídá za vše. Přesto mi to nedá. Musím si rýpnout, protože větší odpad mi pod rukama ještě neprošel.
Na rovinu: nekupovat, nečíst, nedotýkat se, ani o tohle "dílo" nezavadit pohledem, protože toho není hodno. Je to pouze plýtvání času, peněz a vašich nervů.

Nagadir
06.08.2015 3 z 5

Jen by mě zajímalo, proč je knížečka rozdělená do čtyř samostatných kapitolek, když se v nich stejně především řeší Daniel a Lucinda? Už hned na začátku se Shelby a Milesem jsem se těšila na vývoj jejich vztahu, ale oni spíš řešili jak pomoct Lucindě. WTF? To má jako být jejich Valentýn?
Hodnocení: 6/10

natalie4423
21.05.2015 5 z 5

Tato knížka mě moc zaujala, protože miluju anděli!!!!!!!

Barča 008
10.02.2015 3 z 5

Asi dobře myšlena, ale mě bohužel moc neoslovila.

Smrtka92
24.01.2015

Zajmavé navázání autorky na její předchozí knihy. Moc se mi líbila. A tak 100% doporučuji.

Kayla
26.12.2014 5 z 5

Krásná knížka :-) A hlavně jsem si u ní krásně odpočinula :-) Doporučuji :-)

vikimi
09.10.2014 1 z 5

Kniha mě neoslovila...styl koncepce mi nesedl, ale jinak námět zajímavý :)

warca
05.10.2014 5 z 5

Velmi hezké :) ale ty díly před tím byly hezčí

Beruška80
03.10.2014 5 z 5

Opět mně kniha nezklamala. Přečetla jsem jí za jeden den.

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Tuto knihu jsem si přečetla po tetralogii Andělé 1-4, ale čekala jsem více. Nicméně to doplnilo můj pohled na minulé životy jednotlivých postav a mohu doporučit.

Marthas
11.05.2014 3 z 5

Místy lehce trapné ale alespoň čtivé, což se u celé serie bohužel říct nedá!!
Jinak naprosto souhlasím s názorem Magdaleny Haloway, též mě překvapilo, že se Daniel nedivil, že Luce nehoří a že ten jasně patrný vztah Camaela k Luce nebyl vysvětlen...
Ale co jsem vůbec nepochopila, SPOILER: jak je možné, že když Luce opět podstoupila 3D, a pak její středověké já nezemřelo, jak se z jejího těla tedy dostala,KONEC SPOILERU možná bylo vysvětelní v předchozím díle a já už si to nepamatuju anebo tu máme pěkně širokou trhlinu v příběhu, který krom toho, že byl dost průhledný i pro mne, nebýt toho, že jsem hned na začátku celé serie cosi špatně předpokládala ohledně Luce, tak byl i dost nekompaktní!!

Ps Někdo tady na to narážel a opravdu v "cizích zemích" už vyšel pátý díl této série Nesmiřitelní (Unforgiven) - a o čem myslíte, že je... No, o C.

americká literatura andělé padlí andělé pro dospívající mládež (young adult)

Lauren Kate
americká, 1981