Vytržení

Vytržení https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109742/bmid_vytrzeni-7R7-109742.jpg 4 1019 127

Andělé / Padlí anjeli série

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Passion , 2011

KrvMys
22.04.2013 4 z 5

Prozatím pro mne nejlepší díl :) Méně chaosu v ději, lepší dějová linie a rozuzlení nemělo chybu. To se mi opravdu líbilo. Hlavně to nakonec dávalo smysl. Cestování časem bylo skvělé, i když jsem doufala, že se tam toho dozví daleko víc. Samozřejmě když je to o lásce, tak se dá čekat citové výlevy, ale bylo jich tu o hodně méně než v předchozích dílech, tam to bylo místy dost nesnesitelný. Těším se na další díl, doufám, že tam bude mít Lucifer větší prostor :D

DariDerek
15.04.2013 3 z 5

U čtení dílu Vytržení jsem u vytržení fakt nebyla :-) Jak se mi líbily první dva díly a přečetla je jedním dechem, tak tenhle nebyl to pravé ořechové - cestování časem bylo hrozitánsky zdlouhavé.. No, musím najít chuť do dalšího dílu, takže od Lauren na chvilku pryč :D

MagdalenaHalow
12.04.2013 5 z 5

Po Mukách prudký vzestup. Podle mě nejlepší díl. Cestování časem mě vážně bavilo. Po tomhle díle jsem měla vážně chuť číst dále.

JajaAP
09.04.2013 3 z 5

Třetí díl mě trošku zklamal. První dva dily mě bavily. Měly zajímavý děj a poutavý příběh. Třetí díl je jen poskytování v čase a útržky příběhu. Některé se mi líbily a jiné ne, je to věc názoru. Já od toho čekala víc. Konec je dobrý,ale jinak jsem nebyla moc nadšená. Ale i tak jsem zvědavá jak to celé dopadne.

beeres29
29.03.2013

První a druhou knížku jsem měla velice rychle přečtenou, hrozně jsem se těšila, až se pustím do třetího dílu, jenomže ten mě trochu zklamal. Bylo to moc roztahaný zbytečný zdlouháví to cestovaní v čase. Ano, některý pasáže mě opravdu bavily, ale měla jsem problém dočíst tuhle knihu, ale můžu jedině doporučit tuto knihu. Doufám, jenom vto, že čtvrtý díl bude o moc lepší jak tenhle.

Kamilajznik
29.03.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Napínavá, úplně mě vtáhla do děje. Těším se na poslední díl :-)

kasulka
18.03.2013 3 z 5

Tak nevím... jsem z této knížky v rozpacích. Po přečtení prvních dvou dílů jsem čekala, že se bude konečně něco pořádného dít a ono ejhle - nic moc :)
Neustále jsem knihu odkládala a nemohla jsem ji dočíst. Ale nakonec se mi to povedlo...

Nejvíc mě nebavilo to cestování do minulých životů. SPOILER: A stejně se na posledních pár stránkách dozvíme, že problém je v tom, že Luce není pokřtěná (což už bylo poodhaleno v druhém díle)... fakt dík, že k tomu musím znovu dojít po 300 stranách nudy :)

Takže doufám, že závěr tetralogie bude za něco stát a dozvím se něco víc!!! :D

Bet
05.02.2013 5 z 5

Tento díl je super .Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, konečně pořádný příběh.

VeverQa
31.01.2013 5 z 5

Páni, díl od dílu je tahle série lepší! První díl byl krapet nuda, jediný Cam byl fajn, druhý už byl super a třetí! Čím dál tím lepší! Snad to tak bude i se čtvrtým dílem!

manau
16.01.2013 4 z 5

MOc jsem se na tento díl těšila a precetla jsem ho bez vetsich obtizi, ale musim rici, ze sem cekala vic... Nijak zvlast jsem se do knizky nezacetla, ale libila se mi. =)

Majulinek
28.12.2012 5 z 5

Mě se tento díl velmi líbil, hlavně to cestování časem, jak poznává své minulé životy a vztahy s Danielem.

danca044
16.12.2012 3 z 5

Tak se konečně něco stalo. Tohle bylo poprvé, co jsem viděla hlavní hrdinku něco udělat samostatně. I když vážně nechápu její myšlenkové pochody. Jednou je na Daniela naštvaná a za pět minut už o něm zase mluví jako o bohovi a středu vesmíru.

Eryl
04.12.2012 4 z 5

Autorka velice zajímavě pojala psaní této knihy a trefila se mi celkem do noty. Neustále opakující se "drama" ale po nějakém čase začalo být trochu ohrané. Na konci se opět vyjeví další část pravdy, která vám nedá a musíte se pustit do dalšího dílu. Celkově mě kniha ani nezklamala, ani nijak zvlášť nepřekvapila, ale určitě bych si jí přečetla klidně znovu.

Kate.S
02.12.2012 3 z 5

Nejslabší ze všech dílů. Chvílemi byl děj nudný a některé popisy příliš zdlouhavé, ale nemůžu tvrdit, že se mi to nelíbilo. Solidní pokračování, i když předchozí díly byly lepší.

Nikka07
04.11.2012 4 z 5

Sice jsem si tady přečetla jen konec, a pak se vrhla na čtvrtý díl, neměla jsem tušení o co tam jde a tak jsem si přečetla i tuto. Musím říct, že mě to překvapilo. Sice mě trochu nudilo, jak navštěvovala ty životy, ale stejnak je to pěkné. Nedám plný počet bodů, protože jsem četla, dle mého vkusu i lepší. Dávám 4* :)

gregji
18.09.2012 5 z 5

Prozatím nejlepší díl z celé serie. Doporudšuji.

ajtynka
18.09.2012

díl od ílu samozdřejmě lepší, ale nejlepší byl samozřejmě konec. Moc ně nebavilo koukat se tou minulostí a číst si o jejich minulých životech. Nejlepší byl popis pádu andělů a konečné shledání ;)

zdenulii
26.06.2012 3 z 5

Tento díl mám právě rozčtený, jsem asi v půlce. Abych pravdu řekla, přijde mi to celé moc zmatené a chaotické, moc mě to nenadchlo. Na mě příliš fantasy (třeba ten démonek)...no jsem zvědavá, jestli mě chytne konec.

Kikušák
12.06.2012 5 z 5

Zatím nejlepší knížka z celé série.:)

Maragad
01.06.2012 4 z 5

Vytržení se mi zatím zdálo nejzamotanější, jak už někdo podotkl-cestování časem bylo chaotické a pořád jsem byla napnutá, kdy konečně přijde rozlousknutí příběhu.. Ale jinak už se nemůžu dočkat posledního dílu a doufám, že autorka bude pořád stejně tak vtipná jako doteď :-)..