Vytržení

Vytržení https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109742/bmid_vytrzeni-7R7-109742.jpg 4 1018 127

Andělé / Padlí anjeli série

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Passion , 2011

ARosen
15.01.2016 5 z 5

Úžasná kniha, stejně jako předchozí. Akorát v tomhle a druhém dílu jsem občas měla chuť Luce nafackovat, aby proboha začala používat mozek :-) Taky vám Lajla v Egyptě připomněla Aidu ?(teď si nejsem jistá, jestli to je opera, ale asi ano)

PKunovska
03.01.2016 4 z 5

Opět pěkná díl, ale nejlepší byl první! :)

DeniskaD
29.12.2015 4 z 5

Některé kapitoly mi přišly zdlouhavé a tak trochu zbytečné.. jinak je kniha hezky zpracovaná.

petra3242
11.12.2015 4 z 5

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíc. Cesta do minulosti Luce a Daniela mě bavila, byla hodně zajímavá, spoustu věcí si Luce vysvětlila a pochopila Danielovo chování. Co mě hrozně štvalo, byl Bill. Ten tam byl jako proč? Rádoby vtipálek? Poslední tři kapitoly se mi nelíbily, zase tak hrozně přitažené za vlasy. Celkově mi přijde tahle série taková zmatená.

dudunka
21.11.2015 4 z 5

Konečně žádná nuda jak to bylo u předchozích dílů čtivé od začátku do konce :)

Mudblood
25.10.2015 5 z 5

Třetí díl byl podle mého hodně zajímavý, takže prozměnu nebudu souhlasit s většinou recenzí :D pro mě byla tahle série jedna z nejlepších, co jsem kdy četla:)

lapetitedeny
16.10.2015

A zase - první půlka děs, druhá mnohem lepší. Jen ten konec... si říkám, jestli to už není trochu moc.

Natyyy4444
05.08.2015 5 z 5

O hodně lepší než Muka. Příběhy mě zaujaly a Lucy se konečně dala dohromady,už není ta ukňouraná holčička,která si furt jenom na něco stěžuje.

Nagadir
27.07.2015 4 z 5

Jednoznačně lepší než druhý díl, vlastně možná i než první. Sice mě Luce svými myšlenkovými pochody dost otravovala a záporák byl neuvěřitelně patetický, ale příběhově mě to opravdu zaujalo...
Hodnocení: 7,5/10

Katuska88
23.07.2015 3 z 5

Nuda, jedna velká nuda. Strašně dlouho jsem se knížkou prokousávala, na to jak je kraťounká, no já nevím...
Čekala jsem, co je smyslem celého toho cestování do minulosti a nepřišla jsem na to...
Je to zbytečně roztahané na tolik nepodstatných a nedůležitých věcí. Hrozný stereotyp.
Do toho nějaké nesmyslné úlety jednou tak, pak zas onak, jednou je tam oheň, pak zase výbuchy, jednou vypadají hrdinové pořád stejně, najednou se jim mění vzhled.
V prvním díle se údajně Luce vrací každých 17 let a najednou všechna léta jejího života mají jiné letopočty (neměly by to být násobky 17?) To je jen takový detail, ale stejně...
Celou knihu by se dalo zkrátit na 50 stran a bylo by.
Možná, že se odhalilo pár drobností, ale jinak...?
Naprosto zbytečný díl, si myslím. Pořád na mne kniha působí naivním a amatérským dojmem. Tak snad se sága završí konečně něčím smysluplným a bude pokoj. Tři hvězdičky jen tak tak... Jen za ty sem tam celkem dobře vystižené historické momenty.

galiana
22.07.2015 3 z 5

Pro mně zatím nejlepší díl celé série. Bylo to rozhodně zajímavější než předešlý díl a mnohem víc se toho tam dělo. Myšlenka cestování do minulosti je skutečně fascinující, to se mi líbilo, ale celkově mi přijde, že autorka nevyužila potenciál tohoto námětu. Mohla to mnohem víc rozvést. Takhle to bylo dost odfláknuté. Ale Luce je bohužel stále nejvíc nesympatická hrdinka na jakou jsem narazila. Tři hvězdy s odřenýma ušima.

Always a reader
12.07.2015 4 z 5

Rozhodně lepší než první a druhý díl. Více se tady toho děje, ale hlavně-podrobněji popsané scénky. Myslím, že se spisovatelka u tohohle dílu zlepšila v psaní.

lunina
01.06.2015

No konečně jsem to dočetla,předchozí knížky super,zejména první,ale tahle .... pořád jsem se nemohla dokopat ji dočíst.Sice to chce číst všechny knihy po sobě,ale i tak podle mě tahle byla ze všech nejslabší.

Kajuli21
21.05.2015

Za mě davam velike plus prvni jsem si myslela ze to bude nuda ale pravdou je opak. Nezklamal jako.ostatni dily doslova jsem to precetla jednim dechem behem 3 tydnu jsem precetla 3Knihy a je fakt neco :D nemuzu se odtrhnout porad jsem cetla i do 1do rana ted mam rozecteny posledni dil a chci si ho co nejvice uzit!:-)

elik7545
17.05.2015

Opravdu skvělá kniha jako ostatní díly této série. Líbilo se mi jak Luce cestovala časem ale autorka tam mohla víc zaostřit jak se jí snaží najít i Miles se Shelby. Konec je takový zvláštní samotný satan mi přijde už moc. Třeba Kateová nevěděla co tam už dát tak tam dala satana. Super!
Ale jinak i přes tyto nedostatky to byla fajn kniha a chci další díl hned teď!

Aaron Lewis
03.05.2015 3 z 5

Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdy, protože mě putování tou minulostí docela bavilo. Navíc autorka pochopila, že Luce nemůže vypadat pořád stejně (ve vesmíru každý atom zapadá do všeho a i genetika a bůh to samozřejmě ví, protože ten do toho taky zapadá:)) a ani se tak jmenovat a že zásah do minulosti ovlivní budoucnost. To byly plusy, ale velký mínus je za Pád. Nenene. Nelíbilo se mi vyobrazení Lucifera ani Boha (to platí i pro čtyřku, především pro čtyřku!) a vůbec, jak to bylo vymyšlené a napsané. Pád to zkazil, hm.

Barča 008
10.02.2015 4 z 5

Pro mě zmatené a matoucí, konec ale moc pěkný :)

Markouš
24.01.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila. Nejhezčí byla Francie a Itálie :)

Ivuska17
20.01.2015 5 z 5

Najkrajší diel zo všetkých štyroch :). Takýchto kníh by som brala viac, kníh ktoré sú plné romantiky.

nattáll
18.01.2015 2 z 5