Vytržení

Vytržení https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109742/bmid_vytrzeni-7R7-109742.jpg 4 1017 127

Andělé / Padlí anjeli série

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Passion , 2011

ivzu77
ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mně se to líbilo a bavilo mne to!!! Chce to číst asi všechny díly po sobě, 1-4.
Díky

warca
warca
23.07.2014 5 z 5

Byla to skvělá série :D Moc dobře se to četlo a konec byl naprosto bombový :)

mari666
mari666
13.07.2014 5 z 5

Miluju tyto knihy

ellizza
ellizza
25.06.2014 5 z 5

Řekla bych - sakra to chci taky zažít :-). Minulé životy - i když se scénář prakticky opakoval (a to musel, že ano) - jsou bomba. Nebudu hodnotit zda je to nejslabší díl nebo ne - prostě bez něj by to nešlo - nebylo by to ono

deedulka
deedulka
16.05.2014 4 z 5

Docela mě bavilo rozkrývání jednotlivých minulých životů Luce. Bylo to vždy originální a zajímavé. Bohužel se děj nevyhnul ani šedi a fádnosti, takže už jsem ke konci chtěla mít knihu dočtenou, abych se mohla vrhnout zase na jiné čtení.

009Ivana
009Ivana
08.05.2014 4 z 5

Trošku slabší než předchozí, ale pobaví a do příběhu se vžijete, proto jestli jste četli první a druhý díl tak být vámi tak neváhám a skočím i po tom třetím a nebudete litovat :) :) :)

angelbooks
angelbooks
12.03.2014 4 z 5

Sice se mi tahle kniha líbila o něco více než druhý díl ale zase o něco méně než první díl.
Vím každou chvíli tam Luce viděla minulost jakou zažívaly její předchůdkyně a taky Daniela ale chyběla mi tam přítomnost Daniela, který je z přítomnosti. A ještě něco Bill se mi zdál divný a ke konci jsem pochopila proč se schovával před Anděli jako např. Daniel nebo démony jako např Cam.

Marthas
Marthas
10.03.2014 2 z 5

Nevím, stalo se něco se mnou po zaregistrování na tyto stránky anebo bylo něco špatného v knize!! Nevím!!! Můj dojem ale je, že se mi tato kniha líbila o dost méně než předchozí dvě!!

Spoiler: Já věděla, že s tím Billem něco je a koneckonců jsem si pamatovala, ten začátek...

Markett
Markett
02.03.2014 5 z 5

Tak tahle knížka mě opravdu dostala. Strašně moc se mi líbila a myslím si, že byla dost pěkná a zajímavá. Hrozně moc se mi líbilo Luceino cestování časem a moc jsem si užívala kapitoly z Francie, Anglie, pak se mi líbila ještě Čína a docela i ta Itálie. Docela mi bylo úzko ve Střední Americe. Bill se mi docela líbil, ale říkala jsem si, že na něm něco smrdí. A pak se z něj vyklubalo něco...co jsem tedy rozhodně nečekala. Jinak moc pěkná knížka. :)

claryssa
claryssa
28.02.2014 5 z 5

Jako 1 a 2, dokonalý.. Super díl, jen ta nejblbší obálka:DDD Ale na tom nesejde, jde o to co Lauren napsala a opět nezklamala:3333 Plný počet:'))

Kayla
Kayla
19.01.2014 5 z 5

Krásná kniha, krásný příběh. :-)

Natt S
Natt S
08.01.2014 4 z 5

Nejlepší díl ze všech zatím! Čína, Egypt a Francie byly nejlepší pasáže z celé knihy. U Billa(který mi byl sympatický) jsem něco tušila, ale stejně to bylo tak trochu překvápko. Jsem zvědavá jak to všechno autorka v posledním díle zakončí.. (:

Křehule
Křehule
13.10.2013

Nádherný závěr, opravdu překvapila :)

Knihomolka Rů
Knihomolka Rů
28.09.2013 3 z 5

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila, ale její obsah si bohužel pamatuji nejmíň ze všech. Byla to zajímavá kniha a líbila se mi, ale chvílemi mě nudila. Pro mě to jednoduše ztratilo kouzlo předešlých dílů.

Adele02
Adele02
03.09.2013 5 z 5

Lidičky, tak tohle byla BOMBA. Vůbec jsem nečekala, že se to vyvine až takhle a původní myšlenka byla, že to bude spíš nuda kvůli cestování v čase. Velký omyl, knížka se mi líbila víc než předchozí dva díly.

Ruxandra
Ruxandra
23.08.2013 2 z 5

Tento díl byl zbytečně dlouhý. Na konci sice bylo vysvětleno pár věcí, ale myslím si, že to šlo o mnoho zkrátit. Vždyť se v podstatě pořád jen opakovalo to samé a u třetí reinkarnace mi to už ani nepřipadalo zajímavé. Donutila jsem se k dočtení, ale protože mi chyběly mé oblíbené vedlejší postavy, moc mě to nebavilo. Další díl už asi číst nebudu.

bookcase
bookcase
05.08.2013 3 z 5

Četlo se mi to dobře, jako oddechovka nebo připomenutí literatury pro mladší čtenářky dobré - za mých mladých let toto nevycházelo.

Griotka
Griotka
04.07.2013 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, nemám co bych dodala:))*

jitula3923
jitula3923
26.06.2013 4 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc. Asi protože tam bylo to cestování v čase :D :D

Lira
Lira
30.05.2013 2 z 5

Připadalo mi to nudné a postava Luce mi připadala opravdu hloupá. Na mě příběh byl moc, nechci se nikoho dotknout, hloupý a pro můj vkus moc přehnané. Knihu jsem dočetla jen proto, abych tu pak mohla dát takové hodnocení a možná si to i rozmyslet.