Vytržení

Vytržení https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109742/bmid_vytrzeni-7R7-109742.jpg 4 1018 127

Andělé / Padlí anjeli série

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Passion , 2011

Ulrika
17.02.2019 odpad!

Nedokázala jsem třetí díl dočíst. Tato série pro mě byla bohužel velkým zklamáním.

Petra38
08.02.2019 4 z 5

Cetla jsem znovu kvuli navazani pribehu Cama,abych byla v obraze. Jedine co bych vytkla byli pro me neoblibene zdlouhave popisy prostredi i kdyz je jasne,ze to musi byt ,kdyz Luce cestovala casem:-P. Takze je to takove sporne, muselo to byt. Jinak supr serie:-)

Hania932
20.01.2019 5 z 5

Třetí díl ze série za mnou a já můžu říct, že to byl boží díl. Bavilo mě to od začátku až do konce. Strašně se mi líbilo jak Luce cestovala v minulosti a snažila se přijít na to, co se jí s Danielem děje. V tomto díle jsem se toho plno dozvěděla a autorka skvěla odpověďela na moje otázky. Teď už můžu říct, že Daniel a Luce patří k sobě. Konec byl nečekaný a tohle jsem opravdu nečekala a už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl, protože mě strašně zajímá jak to nakonec dopadne.
Takže za mě skvělý díl. Rychle se to čte. Je to zajímavý a originální příběh.

tynuska4637
19.12.2018 3 z 5

Na jednu stranu opravdu zajímavé poctění na druhou stranu, hlavně ze začátku trošku nuda.
Nejoblíbenější postava z celé knihy pro mě byl Bill. I když mi na něm postupem času začínalo něco smrdět (a tak trošku právem, jak se ukázalo.)

Vikos
18.12.2018 5 z 5

Přečteno podruhé :)

Pythonissam
03.10.2018 5 z 5

Sérii Andělů Miluji snad nejvíce na světě! Kdyř to byla úplná novinka, babička mi je kupovala jako dárek a já jsme byla nadšená, děj mne pohltil natolik, že místo abych spala, tak jsem až pomalu do rána četla, jelikož mi kniha neumožnila ji položit. Děj byl tak skvělý a vždy to končilo tak otevřeně, že jsme nemohla jen tak přestat číst. Ve škole se mi smáli, ale mne to bylo jedno, měla jsme svou sérii knih.
Pokud se zajímáte o andělé a démoni, o fantasy doporučuji!

knihomolka78
07.07.2018 2 z 5

Za mě byl tenhle díl nejslabší, nudilo mě, jak autorka celý díl zasvětila jedné scéně, byť v různých časových etapách. Výlety do minulých životů byly zdlouhavé, myslím, že jich mohlo být méně. Ale překvapením pro mě byl chrlič. Nicméně závěrečný díl si nenechám ujít.

XenasChakram
21.05.2018 5 z 5

Tenhle díl ze tří, co jsem zatím četla mě bavil nejvíc. Pobezim si do knihovny pro další díl. Fakt super

kleous
20.05.2018 5 z 5

tento díl mne opravdu bavil, cestování do jednotlivých životů bylo zajímavě a poutavě napsané, až jsem měla sama chuť se nějakým hlasatelem podívat do minulosti také:)

Szekynka
18.04.2018 4 z 5

Třetí díl je rozhodně lepší než druhý. Návraty a vzpomínky na minulost a stovky jiných životů dodávají knize šmrnc. Těmito výlety dokáže autorka strhnout do děje, popisy míst a doby jsou popsány opravdu poutavě.

petrulka
02.03.2018 4 z 5

Tenhle díl je zatím nejlepší, výlety do minulých životů jsou opravdu zajímavé, navíc roztomilý a srandovní chrliček, i ten konec se povedl.

karca5233
16.02.2018 4 z 5

No kde začít... Tato kniha mě zatím asi nejvíce bavila už jen tím že to bylo pokaždé jinak a přesto stejně, ale také to jak se to posouvalo dal a dál... Teď už jen zbývá poslední díl který mi odtajni zbytek..

wildXchos
06.01.2018 5 z 5

Tenhle díl mě bavil zatím nejvíc, Různá časová období jsou podána velmi zajímavě.

Vikos
26.11.2017 5 z 5

Jako vždy úžasná :)

tessa.mik
26.09.2017 5 z 5

Tenhle díl byl super. Líbí se mi ta myšlenka, že autorka celou knížku zasvětila tomu, jak Lucy hledá odpovědi a snaží se přijít na to, co jí dávají její reinkarnace a láska k (nebo s :)) ) Danielovi. Myslím si, že věnovat celou knihu jedné scéně obsáhlé několikrát v různých časových érách byl odvážný a zajímavý krok, který autorka zvolila. Jasně, ne každému se to líbí, ale mě ano.

TerezaMondeková
30.07.2017 4 z 5

Pěkné pokračování. Konečně jsem se dozvěděla něco o jejich minulosti. V knize jsou překvapivé, krásné, romantické, dojemné a napínavé chvilky. Navíc se mi líbí ten nápad... cestování v čase.

nai.ivka
07.07.2017 4 z 5

Mám ráda pohádky, příběh mě zaujal, ale ten konec tohoto dílu byl divný.

Princezna22
05.07.2017 1 z 5

Půlka knihy se zase nedala číst! Panebože!!! .. Už je to třetí díl a já stále doufám,že se někam dopracuji,ale ne. Musím ubrat hvězdu,mám nutkání dát odpad . Ale nakonec za tu druhou polovinu tu hvězdu nechám! A pozor změna na obálce takhle obálka už vypadá poměrně veseleji,ale obsah vzhledem ke třetím dílu za mě naprosto ehm... Nechápu.... Asi to není můj šálek kávy :( škoda....

hanina7
26.06.2017 3 z 5

Přečetla jsem celou sérii a tato kniha se mi asi líbila nejmíň. Často tam byly zdlouhavé části. Někdy jsem ani nechápala děj a kniha mi přišla z celé série jako nejvíce zbytečná.

Denčaa
17.06.2017 4 z 5

Třetí díl knihy se mi četl zatím nejlépe. Bylo fajn rozplétat tajemství minulosti Luce a důvod jejího prokletí. A navíc co cesta do minulosti, to zážitek. Vlastně celou knihu se něco děje, ale top byl závěr.