Vykoupení

Vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130290/bmid_vykoupeni-tcu-130290.jpg 4 891 130

Andělé / Padlí anjeli série

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže - žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé... a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Rapture , 2012

nai.ivka
09.07.2017 2 z 5

Tento díl mě tak nebavil, bylo to roztahané a krůček od nudy.

Princezna22
06.07.2017 1 z 5

Za mě naprosto nezvládla série,nápad super ale to zpracování stalo za prd... Omluvte mě za malé hodnocení,ale já prostě musím.... Tohle se za mě prostě nedalo číst.

hanina7
26.06.2017 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série. Nejradši bych se do toho příběhu vžila sama. Jen na konci jsem měla jako u skoro každé knížky ten nostalgický pocit, ze to končí. Naštěstí jsou ale i další dvě knihy, takže je hodlam přečíst, i když ta jedna je stále v angličtině. Urcite celou sérii vrele doporučuji...

Denčaa
25.06.2017 5 z 5

Naprosto strhující závěr. Tento díl byl ze všech top. Děj krásně plynul, nebylo snad zbytečné pasáže. Sice jsem uz od půlky tušila jak to s Luce bude, ale vynahrazovalo to spoustu dalších faktorů. Závěr knihy byl jedinečný. Škoda že už je konec.

EliaBooks
24.06.2017 5 z 5

Je pro mě teď trochu těžké psát tady komentář a zhodnocení, protože když píšu tyto řádky brečím jak malá holka... Úžasný díl, už od začátku jsem se nemohla dočkat jak celá série dopadne a konec je přesně takový jak jsem si představovala ... Ten pocit když brečíte štěstím, že to dopadlo dobře, ale zároveň víte, že už je konec a přemýšlíte co budete dělat se svým životem po dočtení. Ale jinak samozřejmě ohledně knížky jen pozitivní pocity a určitě si celou sérii zase někdy přečtu ... :-)

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Dopadlo to přímo skvěle. Jo jo a jo.

1259
30.03.2017 5 z 5

Zakončení bylo vážně úžasný. Musím přiznat, že jsem trochu doufala, aby Luce byla jedna z andělů a to se mi vyplnilo. Celá knížka byla velmi nepředvídatelná a úchvatná. A, i když byl konec trochu smutný, tak i přes to to je moje oblíbená série s anděli.

PeťkaW.
28.03.2017 4 z 5

Podle mě jde o solidní zakončení série. Celá kniha měla mnohem lépe vystavěný děj, než její tři předchůdci. Byl tu vidět velký vývoj, který autorka ušla od prvního dílu. Příběh si držel celou dobu slušné tempo a bylo tu minimum hluchých míst o ničem(na rozdíl od trojky, která mi přišla zbytečná skoro celá). Líbilo se mi, že jsme se dočkali i několika zajímavých zvratů a překvapení, které člověk nečekal. A závěr? Promyšlený, dobře propracovaný. Vzhledem k postavám v knize mi to přišlo trošku nefér, ale vyloženě sladký happyend by asi taky nebyl to pravé ořechové, takže v rámci možností to vlastně autorka udělala šikovně :).

MíšaK.
16.01.2017 5 z 5

Neskutečná krása! Knížka měla spád a byla nejlepší z celé série. Jsem sice zvyklá číst takové lehké romanťárny, kdy nezáleží na detailech, takže si myslím, že mi spousty věcí uniklo a mám je pomíchané. Takže bych prosila někoho, aby mi do zpráv napsal, zda to opravdu bylo tak, jak si myslím:
SPOILER!!! Luce na začátku byla zamilovaná do Lucifera, ale pak zjistila, že chce moc a zvolila si Daniela. A s ním nevolili ani Trůn ani peklo. Pak tedy nastal Pád a na ně byla uvalena kletba, že kdykoli se Luce dostane k vysvětlení, kdo vlastně je, zemře. Takhle teda prožili někol životů. Pak ale přišla Lucinda Priceová, která ?tím že nebyla pokřtěna? měla šanci to zjistit. A toto všechno zjistila.
Pak teda dokončil Lucifer Pád a oni se ocitly “na samém začátku“, kdy opět zvolili lásku.

Což mi teda připomíná konec, ze kterého jsem byla překvapená. Je pravda, že kdyby to končilo happy endem, že Luce by byla anděl a navždy by spolu žili bez jakýchkoli reinkarnací, tak by to bylo trochu moc přeslazené. Ale toto? Celý čtyři díly se honí za tím, aby zjistila, kdo vlastně je a nakonec skončí, jako smrtelnice se ztracenou pamětí? To jako nemohli všichni žít pokojně v Trůnu a být šťastni? Jojo, asi bych se tady mohla rozčilovat hodně dlouho a tato knížka ve mně zachovala opravdu silný požitek. V každém případě si to budu muset ještě někdy jednou přečíst, abych to pochopila. Kdybych tu plácala myšlenky, byly by jak páté přes deváté, protože to prostě nechápu.

misamnukova
05.01.2017

Knížka je podle mě úžasná, ale mrzí mě, že zatím nebyl přeložen další díl ze série andělé :/ :(

Napůlanděl
11.12.2016 4 z 5

Zakončení série se mi moc nelíbílo, ale i tak jsem se zakončením spokojená...série je oddechová a miloučká. Neurazí, ale ani nějak pořádně nenadchne...Prostě oddechová série....

KateChatt
06.11.2016

Konec se mi vůbec nelíbil.

P.S: Víc se mi líbí dvojice Lucifer-Lucinda než Daniel-Lucinda. no nic.

Ladydwarf
15.10.2016 3 z 5

Ten konec mě prostě štval... To je jako kdyby jste nemuseli číst celou sérii ale jen pár posledních stránek. Přišli o přátele, o všechno co tak těžce nacházeli. Série se četla jedním dechem, ale konec fakt hrůza!

Karol015510
21.09.2016 4 z 5

Kdyby Luce a Daniel na konci knihy nezačali znovu bez všech vzpomínek ze svých minulých životů a všeho co si spolu prožili, rozhodně bych dala pět hvězdiček :-) Ale přišlo pro mě zklamání. Přišlo mi škoda, že zapomněli na to, jak se poprvě seznámili nebo všechno dobrodružství. Takže dávám jen čtyři hvězdičky, ale jinak moc krásná série. Doporučuju:-D

Natyyy4444
11.09.2016 5 z 5

Konec by mohl být rozhodně lepší. Daniel a Lucy by si zasloužili něco víc, než krátký posmrtný život. Ale celá série byla vážně úžasná. Teda až na druhý díl. Nevím proč, ale když se nad tím zamyslím, tak u všech serií je druhý díl strašný. (Zavržený, Andělé, Selekce, Čas čarodějnic a mnoho dalších seriích)

Adriana21
01.09.2016 3 z 5

Co to sakra má být ten konec :( Tak to jsem opravdu nečekala. Takže tak strašně moc let se Luce a Daniel nacházeli a zase ztráceli, aby nakonec, až si Luce na vše vzpomene a můžou být s Danielem spolu se vlastně zase navzájem ztratí a po dvaceti letech, kdy se jako smrtelníci shledají si vlastně vůbec nic nepamatují. Nepamatují si, co spolu prožili... ACH JO!!! Díl se mi líbil, ale ten konec mě fakt zklamal. Čekala jsem něco jiného.
A co se stalo s rodiči Luce? To jsme se v knize už nedozvěděli.

Lolaniky
25.07.2016

no nebyla špatná :)

Meridea
25.07.2016 5 z 5

Tak tento díl byl nejlepší, zajímavý od začátku do konce! Už se těším, až si přečtu ten další :-)

iv.kohoutova
22.05.2016 5 z 5

Tak, takhle mě knižní série ještě nedostala :-) Úplně se bojím teď číst něco jiného, protože se myslím, že se to téhle knížce prostě už nevyrovná. Většinou je nejlepší knížka v sérii ta první, ale tady hodnotím tuhle knihu tou nejlepší. Myslím, že jsem celou dobu tušila kdo Lucinda doopravdy je. Čekala jsem sice trochu jiný konec, ale i tak hodnotím jako jednu z nejlepších knížek co jsem kdy četla.

Milášek
22.03.2016 5 z 5

ÚCHVATNÝ. Kniha, jako ty přední, nezklamala. Už od prvního dílu jsem se nemohla dočkat, jak ten napínavý příběh dopadne. Ke konci, už jsem pomalu začala tušit, ale nemyslela jsem si, že to takhle dopadne. Bejvávala bych asi radši, kdyby nebe a peklo udělalo kompromis a Luci s Danielem spolu mohli žít navždy na zemi. Nevadí.Konec jsem zase obrečela( Kdo by nebral takovouhle lásku?!!). No a epilog je nádherné zakončení překrásné série.