Vykoupení

Vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130290/bmid_vykoupeni-tcu-130290.jpg 4 890 130

Andělé / Padlí anjeli série

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže - žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé... a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Rapture , 2012

veronika4051
03.04.2019

Kniha byla vážně dobrá, ale mrzí mě ten konec....?Pořád se sama sebe ptám stalo to za ten smrtelný život? Co její rodina? Co její přátelé? ach jo

MichaelaMisule
02.04.2019 5 z 5

Všechny 4 díly se mi moc líbily. Konec posledního dílu byl opravdu nečekaný. Jen je škoda že Lucinda v knize nestrávila víc času jako anděl. A taky mi přišlo zvláštní, když se rozhodla že se vzdá křídel a nebyla tam ani zmínka o její rodině a nejlepší kamarádce. Ale to je možná to co dělá tu ságu tak zvláštní. Hlavně je plno příběhů o upírech a vlkodlacích ale o andělech toho moc není.

Petra38
11.02.2019 4 z 5

Čtu sérii znovu kvůli knize Cama a zamilovaných andělů abych byla v obraze. Tenhle je povedený, konec je skvělý i když jsem to už četla. Je to druh knih které se dají číst opakovaně a toho si velmi cením. Ale čert aby to spral, vrátit se zase znovu na začátek kdy nemají tucha kdo jsou ??? :D kdybych na tom místě byla já, tak bych byla ráda, že si nic nepamatuji, protože bych byla vážně naštvaná :)

Vikos
26.12.2018 5 z 5

Přečteno podruhé :)

Pythonissam
03.10.2018 5 z 5

Sérii Andělů Miluji snad nejvíce na světě! Kdyř to byla úplná novinka, babička mi je kupovala jako dárek a já jsme byla nadšená, děj mne pohltil natolik, že místo abych spala, tak jsem až pomalu do rána četla, jelikož mi kniha neumožnila ji položit. Děj byl tak skvělý a vždy to končilo tak otevřeně, že jsme nemohla jen tak přestat číst. Ve škole se mi smáli, ale mne to bylo jedno, měla jsme svou sérii knih.
Pokud se zajímáte o andělé a démoni, o fantasy doporučuji!

rosewilliams
07.08.2018

První díl byl skvělý a hned jsem si oblíbila Cama. Druhý a třetí už mě moc nebavil, ale čtvrtý byl překrásný. Když se v závěru knížky loučila s Camem, nedalo se nebrečet. Ale bylo mi líto, že na sebe zapomněli i Luce a Daniel. Na všechno, co prožili a museli začít od začátku. Přišlo mi to takový divný, ale jinak čtvrtá knížka byla parádní!

knihomolka78
07.07.2018 4 z 5

Velmi pěkná série, nejlepší byl první a čtvrtý díl, kde bylo nejvíce akce. Konec byl velmi překvapivý, na můj vkus ale zemřelo moc kladných postav, to mě zklamalo, a taky nevím, co bude s Lucyiným dosavadním životem, jejími rodiči..., jinak se mi kniha líbila. Ale nechápu proč nemohou po tom všem zůstat nesmrtelní? Nicméně ti dva snad konečně budou moct dožít svůj poslední život společně až do stáří.

kleous
21.05.2018 5 z 5

celá série mne velice bavila, každý díl byl něčím zvláštní a zajímavý, musím říct že tento poslední díl byl nejvíce poutavý a četla jsem jedním tahem, je napsáno opravdu tak, že prostě potřebujete číst dál a dál, překvapil mne konec a celkvé rozuzlení, ještě bych trochu přidala na konec více o tom, jak to skončilo když byli staří, zda ta "věčná a nehynoucí" láska opravdu vydržela, ale to už je na fantazii každého čtenáře:)

Szekynka
18.04.2018 4 z 5

Závěr knihy mě opravdu překvapil. Pohodové oddechové čtení.

wildXchos
10.03.2018 5 z 5

Ze začátku jsem měl trošku problém se začíst, ale to bylo asi tím, že jsem třetí díl četl před delší dobou. Jak jsem se ale dostával dál do příběhu, opravdu mě to bavilo. Jen konec mi připadal trošku moc otevřený.

petrulka
07.03.2018 4 z 5

Mno, mám takové smíšené pocity.. mínus za neustálé omílání lásky. Na tohle slovo už jsem měla ke konci lehkou alergii. Děj jako takový - nic ohromujícího. Ovšem velké plus za duchovní stránku, popis se celkem drží "faktů", tedy Stvoření, hiearchie andělů a jejich účelu, popis zamrznutí v Pádu je fantastický. Dost ubírám za Trůn v závěru a konec obecně je nedotažený. Co rodiče Luce, co její dosavadní život? Jen tak to utnout jakože nic, působí to křečovitě a krutě zároveň.

karca5233
28.02.2018 5 z 5

No kde začít.... Jako poslední díl bych řekla že byl i nejlépe zpracovaný, nechybělo napětí, akce, zvraty a tak nějak vše co jsem od posledního dílu čekala. Na můj vkus ale úmřelo moc kladných postav a takový ten hezký konec byl taky víc přísný... Celkově ale knihu a tak nějak celou sérii hodnotím kladně sice to není úplné terno ale to bude spíš tím že už jsem na tento druh příběhu moc stará... Moc mě ale překvapil konec kdy spolu zůstali Miles a Shelby to jsem vážně nečekala že se to u nich až takhle rozvinulo....

Maruš.D
24.02.2018 4 z 5

Aaach... Andělé.. téma knihy je za pět hvězdiček, to beze sporu, avšak celkový dojem nějakou tu hvězdu ztratí. První díl byl prostě fajn, nebyl špatný, ale ani mne úplně nenadchl. Nicméně i přesto jsem se chtěla vrhnout ke druhému. Ten už byl zajímavější, napínavější, ale stále mi tam občas něco málo vadilo. Lucinda se občas chovala jako spratek a Daniel až moc záhadně, jinak byl příběh super. Třetí kniha toho hodně poodhalila, je to taková vzdělávací projížďka do minulosti, která Vás zaujme a to ani nemusíte být fandou do historie. Poslední díl knihy je teprve gradace. Nevysvětlené se stává jasným, všude je přítomná láska, ale i dobrodružnost. U knihy se rozhodně nenudíte a proto ji mohu vřele doporučit! Celkově bych hodnotila 4*. O:-)))

Clare C
25.01.2018 4 z 5

Kniha je místy už trochu rozvleklá. Opakované popisování míst místo rychlejšího děje může kazit náladu, ale když se dostanete ke konci a Luce zjistí kdo doopravdy je, tak vás to dostane.

Vikos
03.12.2017 5 z 5

Ještě nikdy jsem snad nebrečela tolik, kvůli dvoum lidem, jako na konci téhle knížky.
Prostě.. oni jen tak všechno co spolu prožili, zapomněli a je hrozně deprimující, že tohle je jejich poslední život. Můj bože už zas řvu! Série se mi moc líbila a čekám na Unforgiven, který jak jsem se dozvěděla, vychází v listopadu.
Každopádně strašně moc hezká a smutná knížka. Jako vždy dávám pět hvězdiček.
- A přeju Danielovi a Luce krásný poslední život.

MizNaďa
28.10.2017 5 z 5

Miluji tuhle sérii.

tessa.mik
23.10.2017 3 z 5

Díl byl napsán krásně, ale za ten konec prostě nemůžu dát více hvězd, protože se mi prostě nějak nelíbil a přišlo mi to trochu nedomyšlené.
To, že se museli vzdát andělství, dobře - ale že byla možnost že by se nepotkali? Že se museli znovu narodit - takže Luce přišla o rodinu a přátelé, které měla ve svém posledním životě? A přitom v epilogu bylo, že uběhlo 12 let od jejich rozhodnutí zůstat spolu jako lidi. A Luce s Danielem byli na vysoké škole?
Prostě ten konec mi přišel hrozně nedořešený, rychle splácaný...

TerezaMondeková
30.07.2017 4 z 5

V knize se pořád něco dělo, takže jsem se ani na chvíli nenudila. V knize nechybělo napětí, překvapení, akce a některá zjištění byla šokující. Ale konec mě opravdu zklamal. Myslím si, že konec autorka nevychytala, přála jsem si, aby to dopadlo jinak.

KaP
26.07.2017

Celou sérii jsem četla jedním dechem... a konec ve mně zanechal hořké pocity.

Věřím tomu, že rodina je to nejdůležitější a že Bůh chce, abychom žili v rodinách a u Něj. Volba buď žít sám u Boha, nebo v rodině (pouze smrtelné, tedy dočasné) bez Něj se mi vůbec nelíbí.

FeyreR
22.07.2017 5 z 5

Celá série je úplně skvělá, jsem ráda, že jsem ji četla. Má hloubku. Už se těším na další knížky od této spisovatelky.