Vykoupení

Vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130290/bmid_vykoupeni-tcu-130290.jpg 4 891 130

Andělé / Padlí anjeli série

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže - žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé... a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Rapture , 2012

Hanclik
03.06.2013

Nemáte ji prosím někdo do čtečky? Mám ji ve Slovenštině a nějak mě neba číst. Díky

Terry11
22.05.2013 odpad!

Hodnotím po přečtení všech dílů. První z nich mě docela zaujal, ale čím vyšší číslo, tím plytčejší. Poslední díly jsou prostě strašná slátanina, že je Bůh ženská, mě fakt dostalo nejvíc :-D.

Kamilajznik
17.05.2013 4 z 5

Tak takový konec a rozuzlení příběhu jsem nečekala, krásné zakončení....i slzička ukápla.

Magoorka
07.05.2013

Tak dnes jsem zašla do obchodu s knihama a konečně našla všechny knihy,ale nejsou jako sada - to mě dost nasralo ;) Tak jsem si koupila Vykoupení,protože minulé jsem četla stáhnutý na PC a Zamilované anděly si koupím příště ;)
Stála 249,-
a Zamilovaní andělé ( a to je o mnoho menší kniha) stojí 229,- .... DOST enormní rozdíl v hmotnosti,ale na pěnězích stejně ;)
Takže až začnu a dočtu,napíšu!! :D SVŮJ NÁZOR ;)

Magoorka
14.04.2013

Ahooj :D
Chtěla bych se zeptat jestli už je tato kniha někde online k přečtení nebo ke stažení :D předem děkuji za odpověď ;)
:DD
Ráda bych ty nížky četla za sebou s žádnýma mezerama :)

MagdalenaHalow
12.04.2013 4 z 5

Komentář obsahuje spoiler!
Většina knížky mě vážně moc bavila. Děj zase nabral spád, pořád se něco dělo. Že měla Luce něco s Luciferem jsem tušila, ale to, že ona sama byla archandělem mě vážně překvapilo. Ale nevadilo mi to. Za to mě vážně naštval konec. Utvrdilo se mi, že Bůh je vážně nespravedlivý. Jenom proto, že si Daniel a Luce vybrali sami sebe a ne Boha, je musel nechat "odstranit"?! Všechno co spolu prožili, se prostě pro ně jen tak vymazalo?! To mě vážně rozzlobilo. A také mi připadá, že Lauren Kate je pravý opak Stephenie Meyer. Meyer se bojí kohokoliv zabít, kdežto Kate zase zabíjí úplně zbytečně. Gabe a Arriane podle mě vážně zemřít nemuseli. A ještě mi taky vadilo, že si Luce ani nevzpoměla na své rodiče a Callie. To bylo opravdu bezohledné a sobecké. A také ani zmínka o Camovi. Co se stalo s ním? Za ten konec bych vážně nedala ani jednu hvězdičku, ale zbytek knížky byl vážně dobrý a zajímavý. Proto takové hodnocení.

JajaAP
11.04.2013 4 z 5

Tak mám dočteno. Čtvrtý díl se mi líbil. Byl zajímavý, napínavý a poutavý. Po třetím dílu, který mě moc nenadchnul, příjemná změna, až na ten konec. Tak si tedy happy end nepředstavuju. Celý příběh se Luce už od prvního dílu snaží přijít na to, kým byla a na vše si vzpomenout a ve chvíli kdy to konečně ví se oba všeho vzdají??? Fakt nechápu! A navíc je tam tolik nedořešených věcí. Co její kamarádi, nejlepší kamarádka a rodiče? Ani se s nimi nerozloučí a prostě na všechny zapomene? To mě fakt zklamalo.

beeres29
09.04.2013

Tak konečně dočteno.
Určitě nejlepší díl z celé tehle serie o padlých andělech. Líp to skončit ani nemohlo, sama bych jsi asi takovýhle konec představovala.

Lenka 13
06.04.2013 5 z 5

Dočteno,krásný konec,nejlepší díl z celé série,moc se kniha líbila.

Lucik.823
04.04.2013 4 z 5

Rozhodně nejlepší z celé série. Konečně jsme se taky něco dozvěděli a Luce začalo všechno docházet (o dost později než by dle mého názoru mělo). Příběh byl opravdu zbytečně natahovaný, ale i tak je to příjemné osvěžení od těch všech upírských knížek, se kterými se roztrhl pytel (i když to samé se poslední dobou stalo i s těmi andělskými). Nemyslím si, že bych se ke knihám někdy vracela, jednou stačilo. Autorku zachránili nádherně zpracované obálky, které jsou jedny z nejlepších poslední doby. Na filmové zpracování, které by podle imdb mělo přijít někdy v roce 2014, se docela těším.

kasulka
02.04.2013 4 z 5

Tak to mám konečně za sebou. A když říkám konečně, tak to myslím vážně.
Jako fakt musím přečíst 4 knížky abych se dozvěděla, co mě napadlo už u druhého dílu?
Nechci spoilerovat.... ale i tady platí "Za vším hledej ženu." :D

Ne fakt nejzajímavějších bylo posledních 50 stránek... myslím, že tato tetralogie se dala stáhnout do dvou knih :)

První dva díly mě bavily, ale se třetím dílem jsem to přehodnotila a trochu u mě klesly, no poslední díl to trochu zachránil, ale jako celek bych řekla tak za 3,5 hvězdiček.

luczbori
31.03.2013 5 z 5

Tahle posledni čast byla krásná, podle mě se autorce nepovedl jenom konec a též mě i zamrzel. Všechny 4 díly jsou skvělé, dlouho jsem nečetla takovou knižku která by mě zaujala natolik že všechny čtyři jsem přečetla během jednoho týdne. Rozhodně se těším na vydání filmu :)

Val
12.03.2013 4 z 5

Dle mého čtyřka rozhodně lepší než rozlítaná trojka. Kritikové by si měli uvědomit, že cílová skupina čtenářů je rozhodně pod hranicí dvaceti let a nebrat to celé příliš vážně. Když to beru jako celek, tak přiznávám, že se mi to docela líbilo.....akorát to chtělo číst těsně za sebou a ne mít pauzu půl roku mezi jednotlivými díly. To je ovšem pouze můj problém¨- příště budu chytřejší ...

Bet
25.02.2013 1 z 5

Opravdu tento díl byl nejhorší, do 276 strany jsem se nudila. Zachránil to závěr tam se něco aspoň dělo.

Francovka
19.02.2013 2 z 5

Tak tato série byla snad ta nejhorší co jsem četla. Kdyby se autorka tolik neopakovala o tom, jak jsou křídla andělů tak úžasná, o Danielových fialových očích a o jejích bývalých životech, tak by se děj celé série dal shrnout do jedné hezké knížky, ale jelikož to opakování je vážně únavné, tak jsem si děj knihy vůbec neužila a jsem ráda, že to konečně mám dočteno a vím jak to skončilo.

Buhvico
28.01.2013 4 z 5

Knížka se četla velice dobře.. Většina knížek na pokračování je čím dál slabší, ale tato knížka mě mile překvapila, myslím si, že tento díl byl čtivější než první a druhý..Konec velice propracovaný, dává smysl.. Takový sladký happy end :-)

trynitrix
14.01.2013 4 z 5

Zvláštní závěr knihy pak ten konec ale proč ne . Jinak příběh nevázl od začátku do konce to mělo spád. Jen jsem se těšila že Lucifer udělá vetší bubu bu ale vyšel spíš z toho jak fňukna :-D Ale dokonce než Luce přišla na to kdo nebo čím je jsem netušila překvapivé ale zas až tak ne když si vezmete celý příběh Daniela a Luce jak to sni-my bylo od začátku. A vyhnanci ty se ukázaly v pravém světle díky bohu :-D

lukyli154
31.12.2012 4 z 5

Přiznám se bez mučení - obrečela jsem to. Zkrátka mě to dojalo. Je pravda, že tam zůstávájí věci, které jsou nedořešené, ale když si to tak člověk vezme, tak vždycky šlo jen o lásku Luce a Daniela - takže holt nebyl prostor pro dořešení věcí okolo. A autorka podle mě, chtěla tím, že z nich udělala smrtelníky bez paměti na předešlý život, demonstrovat to, že i přes toto omezení se ti dva stejně našli. Ostatně jako pokaždé ;-)

Majulinek
28.12.2012 5 z 5

Krásné zakončení, dojalo mě k slzám :) Moc krásné opravdu

danca044
11.12.2012 3 z 5

Překvapivé zakončení ság Andělů. Už bylo na čase, další díl by byl zřejmě o ničem :-) Lucindu pořád nemusím, celou dobu v knize fňuká a jediné na co myslí je Daniel. Trochu větší kýč.