Odpuštění

Odpuštění https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386574/bmid_odpusteni-C8M-386574.jpg 4 172 27

Andělé / Padlí anjeli série

< 5. díl

Střední škola může být peklo… Cam strávil v pekle mnohem víc času než kterýkoli jiný z padlých andělů. A právě teď má pro něj peklo podobu střední školy, kterou musí za trest navštěvovat jeho milovaná dívka Lilith, aby pykala za jeho hříchy. Cam uzavřel sázku s Luciferem: má přesně patnáct dní na to, aby přiměl svou vyvolenou, aby se do něj znovu zamilovala. Když se mu to podaří, Lilith se bude moci vrátit do života, který stráví společně s Camem. Ale pokud neuspěje… v pekle je speciální místo určené jen jemu. A čas běží.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Unforgiven , 2015

Lvíček835
Lvíček835
12.06.2023 5 z 5

Příjemné odpočinkové čtení,příběh Cama a Lilith a samozřejmě Lucifer co jim furt zatápěl.Kdo jste ještě nečetl můžete to zkusit, určitě tahle kniha neurazí.

Kniholenka9
Kniholenka9
09.02.2022 3 z 5

Byl to nejčtivější díl z celé série, příběh Cama a Lilith. Hodnocení celé série - odpočinkové, nenáročné čtení, které mohu doporučit i přesto, že jsem čekala maličko víc.

Alíček83
Alíček83
19.04.2021 5 z 5

Příběh tentokrát o Camovi. Z původní party se vyskytovali ještě Roland a Ariane. A samozřejmě Lucifer, který Camovi a jeho lásce zatápěl. Dobře se to četlo. Zamilovaný příběh.

petulik330
petulik330
01.01.2021

nebyla to špatná kniha, ale četla jsem i lepší. Dobrá odechovka, ale kterou nemusím číst znova.

Alnima
Alnima
06.11.2020 3 z 5

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce.

marianna7090
marianna7090
27.09.2020 2 z 5

Hovorila som na predchádzajúce časti, poviem to na túto najnovšiu. Možno keby som to čítala omnoho mladšia, prišlo by mi to ako lepšia kniha. Už v polke knižky som si priala aby sa to konečne skončilo. A aj keď sa to skončilo pekne, nebol to nejaký extra prevratný, nečakaný koniec. A preto musím autorke odkázať (určite si to prečíta) - Lauren, it's tíme to let go.

inachisio
inachisio
30.08.2020 3 z 5

Hezký a originální příběh. Vprostřed mě moc nebavil, ale jinak to bylo docela dobré a dokázalo mě to zabavit.

Yuuki24
Yuuki24
13.12.2019 5 z 5

Skvělé. Autorka vstala jako fénix z popela. Dílko se jí moc povedlo. Love Story není přehnaná a je to napínák do posledního písmenka.

AloneJane
AloneJane
12.11.2019 2 z 5

Asi jsem čekala trochu něco víc, takový filler s celkem předvídatelným dějem. Na odpočinek dobré, ale nijak to nenadchlo.

zuzana4291
zuzana4291
19.08.2019 4 z 5

Začátek knihy mě moc nenadchl, ale nakonec to byl moc hezký příběh, při kterém jsem relaxovala a užívala si ho. Prostě Cam nezklamal.

gabice4
gabice4
04.08.2019 4 z 5

Nejlepší díl ze série....

Eponka
Eponka
17.07.2019 3 z 5

Nebylo to špatné ale byla to občas až moc zbytečná omáčka :P. Čekala jsem to lepší

Hania932
Hania932
08.06.2019 5 z 5

Na tuto knihu jsem se hodně těšila, protože sérii Andělé mám hodně ráda a mám ráda i Cama, a proto mě také zajímal jeho příběh. A tahle knížka byla skvělá! Lauren mě ješte nezklamala, je to skvělá spisovatelka. Kniha byla opravdu hodně čtivá. Příběh je jednoduchý, hezký a romantický. Byla jsem zvědavá jak to nakonec dopadne, i když jsem věděla jak to nakonec skončí. Cam byl vždy zajímavý a jsem ráda, že je i kniha čistě o něm. V knize se střídá pohled Lilith a Cama, a jejich pocity jsou opravdu skvěle napsané. Za mě skvělá kniha, jsem ráda, že jsem si jí přečetla. Kniha se mi líbila a doufám, že to není moje poslední kniha od autorky!

janebeauty9860
janebeauty9860
16.05.2019 3 z 5

Na čtení této knížky jsem se velice těšila. četla se dobře, měla jsem ji rychle přečtenou. Ale čekala jsem od ní víc.

PandaGirl
PandaGirl
27.04.2019 3 z 5

Upřímně jsem od toho nečekala nic extra a taky jsem nic extra nedostala. Příběh je jednoduchý a odpočinkový. Takže za mě tři hvězdičky, protože to nebylo zlý ani odbytý, ale ani to nebylo nějak hluboké nebo procítěné.

Lucik100
Lucik100
26.04.2019 5 z 5

Super doplnění série. Bylo hezké číst i příběh nějakého jiného anděla.

miss_nothing
miss_nothing
03.04.2019 3 z 5

Cam si zasloužil v celé sérii i vlastní příběh, tak tady je... Samozřejmě se jedná jen o menší doplnění celé série, která byla dávno ukončena.

polaris
polaris
21.02.2019 4 z 5

Vrátit se zpátky do světa padlých andělů bylo zvláštní, ale zároveň kouzelné. Nemůžete očekávat, že se vrátíte k původním postavám jako Luce a Daniel, samozřejmě tam zmínka o nich je. Nicméně příběh byl jen a jen o Camovi a zbylí padlí andělé tu byli pouze zmíněny.
Cam jako postava mě vždy zajímal jednotlivě, a bylo skvělé přečíst si o něm samostatný příběh. Dost je zmíněno původní příběh o něm a Lilith, kde byli zase pouze zmíněný ostatní andělé.
Zpátky k příběhu. Celá kniha je psaná střídavě z pohledu Lilith a Cama. Jsou popsány úžasně pocity a stavy našich hlavních postav, ale někdy mě štvalo, jak se hlavní hrdinka chovala. Bylo to až příliš ošklivě přehnané chování ke Camovi, který si to někdy vůbec nezasloužil.
Na závěr příběhu jsem se těšila celou knihu. Bylo možné dva způsoby konce, ale nakonec kniha dopadla úplně jinak.
Musím říct, že celou knihu jsem si velice užila, trochu jsem se bála, když autora chtěla pokračovat v této sérii, ale byla jsem velice překvapená. Celý děj je svižný a zábavný a kniha byla pro mě oddechovka, kterou vždy uvítám.

Petra38
Petra38
16.02.2019 3 z 5

Nóó vkladala jsem do tohodle dílu větší naděje :-( chvilema se mi do ní vůbec nechtělo a šla jsem dělat něco jineho,což je ukazatel nudné knihy. Cama jsem si hrozně oblibila ale tohke vážně za moc nestálo, a tři hvězdy si zaslouži s odřenýma ušima pouze za ten konec, ten byl dobrý=takže za 3:-)

Gabika9
Gabika9
15.02.2019 1 z 5

Pokus vytěžit z celkem dobré série ještě něco navíc. Za mě chabé.