Muka

Muka https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56721/bmid_muka-4lY-56721.jpg 4 1218 147

Andělé / Padlí anjeli série

Nebezpečné, vzrušující a tajemné romantické dobrodružství Padlých andělů pokračuje v knize Muka. Druhou část série, ve které láska nikdy neumírá, napsala opět Lauren Kateová. Luce prožívá peklo na zemi. Trvalo dlouho, než našla svou pravou lásku, padlého anděla Daniela. Ten teď tvrdí, že ji musí opustit. Jeho úkolem je jít a bojovat proti Vyhnancům, nesmrtelným, kteří Luce usilují o život. Daniel ji ukryje ve škole na skalnatém kalifornském pobřeží. Jejími spolužáky jsou nezvykle nadaní studenti – Nefilim, potomci padlých andělů a lidí. A Daniel odchází hledat nesmrtelné… Luce se ve škole konečně dozví, co jsou ony záhadné stíny, které vídá od dětství, a jak může s jejich pomocí nahlédnout do minulých životů. Ale čím více se rozšiřují její znalosti, tím víc podezřívá Daniela, že jí neprozradil všechno. Něco skrývá, něco nebezpečného. A co když jí lhal o minulosti? Luce začne mít podezření, že ve skutečnosti je její osud jiný. Předurčeným vyvoleným nemusí být právě Daniel.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Torment , 2010

Artep071
28.11.2023 3 z 5

Pokračování bylo tak nějak pořád ve stejné úrovni snad jen mě překvapilo, že by hlavní hrdina ztrácel ten předem daný šmrnc?? No to by bylo velmi zajímavé xi xi

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

druhá časť padlých anjelov nás prenáša na ďalšiu školu kde má byť Luce v bezpečí, spoznávame nefilov a oznamovateľov. Akcie určite viac ako v prvom diely a rozbehnutie deja na výbornú

KarolínaV
26.10.2022 3 z 5

Oproti prvnímu dílu to bylo určitě lepší ale pořad tady jsou věci co mě štvou. Hlavně chování Lucy. Je tak nerozhodná, a občas by potřebovala proplesknout. Také mě štvou dlouhé popisy díky kterým se knížka hrozně táhne. Po pár kapitolách jsem začala přeskakovat řádky. Mám pocit že o světě ve kterém se příběh odehrává a taky o postavách nic moc nevíme. Měla jsem také problém uvěřit Lucy a Danielovi jejich lásku, možná to bylo tím že tam skoro žádné romantické scény nebyli. Konec to určitě vylepšil ale stejně.

michaella03
13.09.2022 5 z 5

Oproti jedničce lepší, fajn změna prostředí, lidí a Luceiných myšlenek. Ale stále příliš málo informací a světě andělů, pořád jen plácání se v rozporuplných pocitech Luce. Ale, bylo to opět sakra čtivé :D.

n.jankovcova
09.06.2022 5 z 5

No..v tomhle díle mi Lucinda tak strašně lezla na nervy. Všichni kvůli ní riskují život, říkají jí to dokola, že jí hrozí nebezpečí, ale když se jí to neřekne po lopatě, tak vlastně stále nic neví, chudinka. Neví, jestli miluje Daniela. Neví, jestli je na něj naštvaná. Neví, koho si má vybrat, jestli Milese nebo Daniela. Stále jen sebelítost nad tím, že nic neví a nejhorší je samozřejmě Daniel. U konce mi bylo trochu líto, že si to nestihli vyříkat s Danielem..ale aspoň třetí díl budu mít rychle přečtený. :)

Kniholenka9
18.01.2022 3 z 5

Do první poloviny to bylo takové táhlé, nic se nedělo. V druhé půli už to bylo lepší, bavilo mě, jak cestovali skrz Hlasatele a závěr mě překvapil. Těším se na třetí díl, jsem zvědavá kam Luce odcestovala.

vlkove
23.06.2021 2 z 5

Musím říci, že toto byla opravdu muka. Nudné, málo vykreslené, příběh skoro žádný a postavy ploché. Snad třetí díl bude o trochu lepší.

Steiniglovka
08.12.2020 4 z 5

Já mám prostě i v sedmadvaceti letech tyhle série občas ráda :) druhý díl se trochu táhl, ale vůbec mi to nevadilo :) btw kdyby někdo prodával čtvrtý díl, napište mi do zprávy prosím ❤️

Alnima
06.11.2020 3 z 5

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce.

Čtecímaniak
26.10.2020 4 z 5

3,5* !!!!MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER!!!!

U prvního dílu jsem přečetla asi nějakých 50stran, protože mě to silně nebavilo. Koukla jsem tedy na film (který řadím mezi moje top filmy) a strašně se mi líbil. Jelikož končil tak nějak otevřeně, šáhla jsem po druhém díle knižní série.
Nevím, jestli to přišlo jenom mně, ale strašně pomalu se to četlo. Na mě se to strašně táhlo, ale i tak to byla zábava.
Co si budem.. Kdo nemiluje Daniela? Já se hlásím do fan klubu! Miluju ho. Vždy jsem se těšila na každou scénu s ním. (Bylo jich málo a to mě hodně mrzí)
Nechápu logické myšlení Lucindy. Tak chce toho Daniela? V některých momentech jí nechápu. Daniel kvůli ní skáče jako (s prominutím) blbec a ona neví, jestli ho miluje.
Jednou se vykousne s jiným, potom si to vyčítá a najednou strašně Daniela miluje. Co to je? Nechápu.
Konec byl uspěchaný a dal se víc rozvinout.
Celkově to bylo docela fajn počteníčko.

brzda.
20.08.2020 3 z 5

Druhý díl byl o něco lepší než první, ale pořád mi přišel průměrný a hrozně zdlouhavý.

CiaKawlone
25.07.2020 4 z 5

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlý. A ten konec byl prostě hustej. Opět mám trošku problém s er-formou. Ale příběh prostě super.

Jana.ch
05.05.2020 4 z 5

Lepší než 1 . díl

KnihomolkaKatka
27.01.2020 5 z 5

Byla to jízda. Na konci úplné psycho. Podle mého názoru, kdyby se natočil film i podle této knížky jako tomu bylo s Pádem, hraničilo by to díky určitým postavám až s hororem. Líbí se mi, že postavy spolupracují, aby se utkaly proti společnému nepříteli. Příběh neztratil čtivost a napětí. Vždy jsem se těšila, až se tam znovu objeví Daniel - to je prostě TOP postava. Série je neuvěřitelně návyková, a tak jsem ráda, že mám před sebou ještě další dva díly + povídky. Vrhám se na třetí díl.

Veronica.Key
20.01.2020 3 z 5

Bavilo mě to, příběh odsýpal, ale měla jsem pocit, že se za celou knihu nikam neposunul.

annasglamour034
09.11.2019 5 z 5

Trochu mám pocit že tento díl se mi líbil propracováním více než první. Nová škola, kde je to prostě perfektní (velký odklon od tajemna) a spolužáci, kteří jsou potomky andělů. Zajímavá zápletka mezi Luce a Milesem. Opět jsem mu fandila více než Danielovi, který se furt tak nějak chová jak pako. Prostě ten nekonečný vztah není tak vášnivý a špatně popsaný. Především mě zaujali postavy vyvrženců, které nejsou více popsané. Tak snad se bude příběh lépe vyvíjet dále.

Lenka_S
29.10.2019 2 z 5

Muka ..... tak to byla i pro mě. Ani tenhle díl mě nebavil. Bylo to pro mě dlouhé a nezáživné. Mám pocit, ze se celá série vůbec nikam neposunula, Luce stále neví co je na ní zvláštního a není k tomuto zjištění ani o krok blíž. Daniel je stále na ránu, protože odmítá s kymkoliv komunikovat, takže budí dojem namyšleného frajera. Jediné co se změnilo byla výměna školy a prostředí ve které byla Luce vězněm. Do dalšího dílu už nejdu.

zuzana4291
11.08.2019 5 z 5

Lepší díl než ten první, už jsem měla pocit, že se něco děje. Ať už to byla Luciina neposlušnost nebo čekání během příměří, kdy se vynořovala a další a další překvapení.

cukrovka
04.08.2019 3 z 5

Tak ani tenhle díl mě moc nenadchl. Hlavní hrdinka mě neskutečně štvala. Přišla mi ufňukaná a sobecká.

Jasomknihomolka
25.07.2019 2 z 5

Strašne veľa opisov. Nič moc sa nedialo. Dej podľa mňa pomaly plynul tým to bolo nudné.