Muka

Muka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212688/mid_muka-212688.jpg 4 1219 147

Andělé / Padlí anjeli série

Ve druhém dílu série Andělé pokračuje dramatický příběh, v němž se mladičká Luce snaží odhalit pravdu a přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození. Daniel, její odvěká láska a padlý anděl, dojedná příměří, aby ji chránil před Vyhnanci, kteří jí chtějí ublížit.

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Torment , 2010

Rečna
23.09.2015 3 z 5

nemohla sem se začíst... zhruba v půlce sem knihu musela odložit, číst něco dalšího a pak se k ní vrátit

Natyyy4444
03.08.2015 2 z 5

Když jsem byla malá,tak se mi tahle série líbila.Nechápu,co se mi na ní líbilo. Daniel je mi sympatický,hodný a hlavně,být na jeho místě,tak tu Lucy zfackuju! On dělá všechno co může,aby ochránil Lucy...Ale Lucy? Ta jen furt kňourá,jak je k ní život nespravedlivý,že by dala nevím co,aby měla normální život a všechno tohle vytýká Danielovi,že je to jeho kletba atd.A potom za další stránkou říká,jak by byla ráda kdyby u ní byl.Lucy se mi úplně zhnusila.Ano,ona mu opravdu dělala muka.Hlavně jak si pořád myslí,že je mu ho líto a že by ho chtěla obejmout a říct jak ho miluje .Tak ať mu to sakra řekne,ne? První díl byl o mnohem,ale mnohem lepší!

galiana
22.07.2015 1 z 5

Nevím, možná jsem už z podobných knih vyrostla, protože tohle tedy byla skutečně muka. I ten první díl měl své mouchy, ale bylo to nové a celkem zajímavý námět. Budiž. Ale tohle mně tedy zklamalo na celé čáře. Primitivní styl psaní. Místy strašná nuda. A především úděsně nesympatická hlavní hrdinka. Ta holka je tak hloupá, až se to nedá číst. Nakonec jsem to dočetla jen proto, že jsem zvědavá jak to dopadne. Ve výsledku musím dát vůbec nejnižší hodnocení, co jsem kdy dala. Ta jedna hvězda je tak za obálku.

ellypusik
22.07.2015 4 z 5

Upřímně nevím, proč jsem poprvé knihu odložila, když jsem totiž asi po dvou měsících pokračovala strašně mě to chytlo a knihu jsem dočetla za pár dní.
Velmi mile mě překvapil konec a celý děj byl napínavý a pro mě zajímavý.
Vytkla bych jen naivitu Luce, protože to občas přeháněla (a stejně tak Daniel).

Kyrda
15.07.2015 3 z 5

Popravdě jsem až moc často měla chuť jít do tý knížky a začít na luce řvát protože ano doopravdy to byla muka co ona dělala...
Kluky střídá jako ponožky je jí jedno jak to cítí ostatní a jde jí jenom o sebe. Strašně ufňukanej díl to teda byl. Ten miles se teda taky všude cpe. Strašně mi vadilo to její rozhodovaní.Celou knihu se nic moc nedělo až posledních 30 stránek bylo celkem zábava.Ale jak jinak na konci co udělala jsem jí měla zase chuť jí seřvat.
První díl byl super ale tenhle agghh!
tak doufám že ty další budou lepší.

Nagadir
12.07.2015 3 z 5

Název knihy mluví za vše, muka to teda byla. Byť se mi první díl i přes značnou rozvláčnělost docela líbil, tady začlo to co na Y-A knihách nesnáším. Pokus o složité a dramatické řešení vztahů, který vše předtím co se mi líbilo zazdil, postavy začaly být protivné, děj se opět nikam neposunoval... Nevím, nevím, jestli se na trojku vůbec těším...
Hodnocení: 6/10

Katuska88
07.07.2015 3 z 5

Já nevím.
Dlouho se mi nestalo, že bych z nějaké knihy byla takto v rozpacích.
Myšlenka je to asi dobrá, ale... nevím, jestli je to překladem nebo čím, ale neustále narážím na nějaké pravopisné chyby, které mne hrozně otravují, a to ještě umocňuje můj dojem amatérství z celého příběhu.
Co se týče příběhu jako takového. Spousta věcí je nejasných nebo nedokreslených. Jestli je to účel? Nevím.
Spisovatelka má asi dobrou fantasii, ale jinak si připadám jako když čtu nějaké úryvky a výlevy z deníku hrdinky, na mne značně až moc pubertální... Navíc má Daniel pokaždé jiná křídla, tak se asi převtěluje nebo si je barví, protože to jinak opravdu nechápu. Luce je pro mne naprosto nezajímavá a nevýrazná, tak nechápu, co z ní všichni ti "chlapi" "démoni" a "andělé" mají... Asi feromony.
Zajímá mne, zda se to vylepší v dalších dílech, proto knihu dočtu, ale jinak mne to teda nějak extra neokouzlilo.

Always a reader
05.07.2015 3 z 5

Už trošku lepší než první díl, ale stále se mi to četlo špatně. Dlouho mi to trvalo přečíst, ale to taky bylo nedostatkem času. Stále si myslím, že je to skvělý příběh, jen ne už tak skvěle napsaný.

elik7545
17.05.2015

Mně to nepřijde tak hrozné. Naopak. Sice první díl lepší, ale i tady je napětí a moc se mi to líbí. Popravdě si myslím, že Luce měla zůstat s Milesem. Nejlepší byl konec jak vytvořil její odraz. I když odrazy dokáže udělat jen u lidí které miluje... Takže... Je to jasný. Měla zůstat s ním. Daniel je magor

Aaron Lewis
01.05.2015 3 z 5

O něco lepší než jednička, ale Luce je pořád nejotravnější charakter. Když vezmu v úvahu, že se tam ději víceméně "vážné" věci, tak to postrádá to vtáhnutí do děje a vážnost a je to jako pohádka, ještě tak nějak divně napsaná. No tak, andělé vs démoni vs špinavý psanci vs osudová láska, to mohlo být přece epické... Každopádně jdu ale číst další díl:P, přeci jen jsem zvědavá, jak se to vyvine.

kxrolinx0567
18.04.2015 5 z 5

První a druhý díl naprosto skvělé, ale třetí mě už nebaví a nemůžu se do něho dokopat.

Markouš
24.01.2015 4 z 5

Pro mě trochu slabší než první díl. Ale i tak super čtení :)

bibicuk
03.01.2015

Druhý díl je pro mně lepší než první díl, akorát bych někdy Luce dala facku, aby se probrala :D
V Pádu se mi nelíbilo, jak měl konec knihy až moc rychlý spád.Jinak kdybych měla říct, co se mi na druhém dílu líbilo nejvíc tak asi to, jak se tam Luce líbala s Milesem a Daniel je viděl :D No nebo to, jak Luce nahlížela do Hlasatelů. A to o expříteli Shelby že je ........( nebudu tady prozrazovat obsah )
sem si myslela už na začátku :)
Dech mě vyrazilo to, když jsem zjistila, že natáčí film o této knížce, podle tutorialů jsem zjistila, že jsem si např. Rolanda nepředstavovala jako černocha a Penn s blond vlasy a relativně štíhlou a né oplácanou - jak nám vypravuje kniha :D
Ale pokud máte rádi zamilované fantasy knížky určitě doporučuji ♥ :)
Těším se, až si přečtu další díl.

julliette
20.12.2014 4 z 5

moc pěkná kniha

Fortuna
16.12.2014 2 z 5

První díl byl docela příjemné čtení (i přesto, že tenhle typ není moje kafe), a tak jsem se pustila do dalšího dílu. Asi tak druhá třetina byla opravdová MUKA. Musela jsem se dokopat k dočtení...

Annie G.
06.09.2014

Hned po prvním díle sem začala číst druhý. První kniha se mi hodně líbila, ale tento díl se mi prostě vůbec nelíbil. Kniha už nemá tu temnou atmosféru, na konci není ani napínavá a ta věc se stíny se mi zdá taková nesmyslná. Knihu sem dočetla jen proto, abych ji neměla rozečtenou a nevim jestli si přečtu další díl.

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mně se to líbilo a bavilo mne to!!! Chce to číst asi všechny díly po sobě, 1-4.
Díky

ellizza
25.06.2014 4 z 5

Tak druhý díl mi potvrdil to co všechny druhé díly - opět jsem hlavní hrdince chtěla vyliskat. Ale odlišnost tu přece jen byla - jemu taky :-D. Jinak čtivé to rozhodně bylo a jako vždy - i druhý díl si mě stejně nakonec nějakým stylem získá.

Beerushka
11.05.2014 2 z 5

docela dost nudna knížka

009Ivana
08.05.2014 5 z 5

Stejně dobrá jako první díl. Je oddechová nic náročného, ale rozhodně si zaslouží pozornost :)