Varovné příznaky

Poutavě napsaný thriller z lékařského prostředí, s reálnými, věrohodně a barvitě vykreslenými postavami. Studentka lékařské fakulty Amanda Masonová vykonává zároveň praxi v nemocnici Andělů milosrdenství a svou práci dělá velmi svědomitě. Ví, že se nesmí dopustit chyb, a ocitá se ve velmi obtížné situaci, jakmile narazí na případy se záhadnými symptomy, které neodpovídají diagnóze. Zdá se, že jediný, kdo považuje věc za stejně závažnou jako ona, je až nesnesitelně všímavý - a velmi pohledný - doktor Lucas Stone. Dvě pacientky se shodnými podivnými příznaky již zemřely, a když následující upadne do kómatu, Amanda si uvědomí, že i ona je v ohrožení. S pomocí přátel musí tuto záhadu vyřešit dříve, než se sama stane další obětí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/61618/varovne-priznaky-61618.jpg 3.714

Andělé milosrdenství (2.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Oldag

Warning Signs (2008)

Kniha Varovné příznaky

Danago
28.03.2018

Studentka lékařské fakulty Amanda narazí na případy se záhadnými symptomy.Dvě pacientky se shodnými příznaky již zemřely, a když další upadne do kómatu, Amanda si uvědomí, že i ona má podobné příznaky. Začíná pátrání , které zahrnuje vše od osobního života po anamnézu. Příběh je napínavý , i když mě napadlo, co zatím si bude, autor mlží. Kdo má rád příběhy z lékařského prostředí, ten bude spokojený.

alzbeta4340
08.01.2017

Setkáváme se tady se všemi hrdiny předcházejícího románu, ale číst se dá kniha určitě i samostatně. Opět velmi čtivé, i když zápletka byla celkem brzo jasná. Oproti prvnímu dílu trochu víc romantické linky. Milovníci románů z lékařského prostředí si zde přijdou na své.

HankaJ
30.09.2012

z počátku jsem měla trochu zmatek v hlavních postavách, ale konec byl celkem dobrý

lékařské prostředí

CJ Lyons