Urgentní péče

Urgentní péče https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79132/urgentni-pece-79132.jpg 4 21 9

Andělé milosrdenství série

Vrchní sestra v nemocnici Nora Hollarová žije s trýznivým tajemstvím v nitru. Ale jakmile její kolegyně zemře brutální smrtí - ví, že už nemůže déle mlčet. Rozhodne se odhalit pachatele a na pomoc si vezme své přítelkyně, Lydii-ošetřující lékařku urgentní péče, Ginu suverénní rezidentku, na níž tvrdě doléhají nároky její rodiny a práce a Amandu studentku medicíny, která se snaží uvést do souladu svědomí a kariéru. Počet obětí však stoupá a Nora pozná, že musí překonat i ty nejhorší obavy, odhalit všechna tajemství, aby zachránila muže, kterého miluje a zabránila vrahovi aby znovu udeřil.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Oldag

Urgent care , 2009

VercaV
14.04.2022 1 z 5

V pořadí třetí díl ze série. Určitě lepší jak první ale horší jak druhý díl. Po 100 stránce jsem to chtěla zabalit, ale nakonec jsem to dočetla. Přečtu i ten poslední díl, protože chci znát konec.
Děj byl nezáživný, zas moc scifi věcí okolo, prostě nuda. Nevím no, jsem z toho taková zklamaná. Ale jak říkám, tak protože chci vědět jak to celé dopadne tak přečtu i ten poslední díl.

lifeoptimist
29.01.2017 4 z 5

příběh pokračuje, snad se dovíme i konec - teda to kdo to vlastně všecko udělal, jinak se mi kniha líbila asi stejně jako dva díly před tím :-)

Prateri
21.03.2015 4 z 5

Možná, že bych dala i pět *, kdybych se dozvěděla, co skrývala minulost doktorky Lydie.

zp87
03.03.2015 4 z 5

Kniha, která mě bavila číst, je podle mě (a pro mě) dobrá kniha.
"Urgentní péče" není asi tím nejkvalitnějším čtením na poli literatury - a je fakt, že číst více amerických románů z lékařského prostředí po sobě, musí být zákonitě po pár kouscích docela opakující se nuda, ale jednotlivě, při rozumném dávkování je to zábavné čtení.
Za mě určitě jeden z těch mírně nadprůměrných lékařských románů, ve kterém najdeme práci s pacienty, medicinální zákroky, kriminální zápletku a trochu lásky.

Modrásek16
14.02.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

ovpana
27.12.2014 4 z 5

Dobrá kniha, zajímavý příběh z nemocnice.

Jindřiška
06.11.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, ale ve všech zahraničních knihách z lékařského prostředí je stejný scénař, jako kdyby Ti spisovatelé od sebe opisovali.

orinka3
21.10.2014 2 z 5

Kniha průměrná, rutinně napsaná. Americké prostředí se patrně neobejde bez neustále se opakujících dotazů "jsi v pořádku?" Čte se dobře, ale klouže po povrchu, kvůli plytkosti hodnotím jako méně zdařilou.

prosteverca
13.07.2012 5 z 5

Úžasná kniha a moc se mi líbila

lékařské prostředí

CJ Lyons