Urgentní péče

Vrchní sestra v nemocnici Nora Hollarová žije s trýznivým tajemstvím v nitru. Ale jakmile její kolegyně zemře brutální smrtí-ví ,že už nemůže déle mlčet.Rozhodne se odhalit pachatele a na pomoc si vezme své přítelkyně,Lydii-ošetřující lékařku urgentní péče,Ginu suverení rezidentku,na níž tvrdě doléhají nároky její rodiny a práce a Amandu studentku medicíny,která se snaží uvést do souladu svědomí a kariéru. Počet obětí však stoupá a Nora pozná,že musí překonat i ty nejhorší obavy,odhalit všechna tajemství,aby zachránila muže,kterého miluje a zabránila vrahovi aby znovu udeřil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/79_/79132/urgentni-pece-79132.jpg 4.115

Andělé milosrdenství (3.)

Literatura světová
Vydáno:, Oldag

Urgent care (2009)

Kniha Urgentní péče

lifeoptimist
29.01.2017

příběh pokračuje, snad se dovíme i konec - teda to kdo to vlastně všecko udělal, jinak se mi kniha líbila asi stejně jako dva díly před tím :-)

Prateri
21.03.2015

Možná, že bych dala i pět *, kdybych se dozvěděla, co skrývala minulost doktorky Lydie.

zp87
03.03.2015

Kniha, která mě bavila číst, je podle mě (a pro mě) dobrá kniha.
"Urgentní péče" není asi tím nejkvalitnějším čtením na poli literatury - a je fakt, že číst více amerických románů z lékařského prostředí po sobě, musí být zákonitě po pár kouscích docela opakující se nuda, ale jednotlivě, při rozumném dávkování je to zábavné čtení.
Za mě určitě jeden z těch mírně nadprůměrných lékařských románů, ve kterém najdeme práci s pacienty, medicinální zákroky, kriminální zápletku a trochu lásky.

Modrásek16
14.02.2015

Kniha se mi moc líbila.

ovpana
27.12.2014

Dobrá kniha, zajímavý příběh z nemocnice.

Jindřiška
06.11.2014

Kniha se mi líbila, ale ve všech zahraničních knihách z lékařského prostředí je stejný scénař, jako kdyby Ti spisovatelé od sebe opisovali.

orinka3
21.10.2014

Kniha průměrná, rutinně napsaná. Americké prostředí se patrně neobejde bez neustále se opakujících dotazů "jsi v pořádku?" Čte se dobře, ale klouže po povrchu, kvůli plytkosti hodnotím jako méně zdařilou.

prosteverca
13.07.2012

Úžasná kniha a moc se mi líbila

CJ Lyons
americká, 1964