Anděl v pekle

Anděl v pekle https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171496/andel-v-pekle-171496.jpg 4 9 1

Bantam Romance série

Věčná sbírka série

105. díl

Lady Ancella Winnová po smrti svého otce souhlasí, že bude dělat společnici ruské princezně Feodogrovně Vsevolovské.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ivo Železný

An Angel in Hell , 1984

LenkaAK
16.03.2020 3 z 5

Příběh je docela průměrný, zápletka plytká. Lady Ancella se několik let stará o svého umírajícího otce a po jeho smrti zůstane bez prostředků. Díky rodinnému příteli lékaři se jí podaří získat místo u ruské kněžny v Monte Carlu. A v tomto místě je vidět původní rukopis autorky, který se mi na jejích knihách nejvíce líbí. Dozvídám se něco o historii Monte Carla, popisy míst, přírody jsou velmi barvité, realistické a především přesné. Často jsou to perličky, které zpestřují mé vlastní cestování po Evropě.
Pokud se vrátím k příběhu. Po příjezdu do Monte Carla potká Ancella samozřejmě Muže, láska na první pohled, čistý záblesk a naivní holka se nechává pobláznit, aby to nakonec skončilo happy endem. Mezitím se pohybuje věrná služebná, objeví se nějaká ta mrtvola a prohraje se hodně moc peněz v kasinu.