Nevinná ako anjel

Nevinná ako anjel https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275660/bmid_nevinna-ako-anjel-Bop-275660.jpg 4 52 7

Talentovaná umelkyňa Angel milovala vrúcne a celým srdcom. Znenazdajky však pocítila bolesť nenahraditeľnej straty a všadeprítomnej blízkosti smrti. Miles Hawkins, boháč a mizogýn, stratil dôveru k ženám, pretože poznal iba ich zradu a vypočítavosť. Zatrpkol a stal sa arogantným mužom. Keď sa Angel s Hawkom prvý raz stretnú, do hry vstúpia predsudky a spôsobia počiatočnú nevraživosť a konflikty. Angel sa rozhodne zariskovať. Do Hawkovej studenej duše chce vniesť svetlo, pravdu a lásku, pocity, na ktoré on už dávno zabudol, hoci sama tuší, že raz od nej odíde...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Remedium

A Woman Wisthout Lies , 1985

petraj30
09.04.2021 3 z 5

Bylo to pěkné, kraťoučké, ale stráááááááááášně naivní. Já už jsem z těchto pohádek vyrostla. Pro mě je to přeslazená jednohubka, kterou si za pár dní nebudu pamatovat.
Ale upřímně. Chlapa jako Hawk bych nechtěla ani zadarmo, ani po tom všem.

havrmoni
03.06.2018 5 z 5

Naprosto souhlasím s moudivlacek,tady není co dodat.

Jája92
28.01.2018 4 z 5

Zajímavý příběh, dobře se mi četl,jako chuťovka na odpoledne ideální.

moudivlacek
06.12.2016 5 z 5

Hezký příběh o dvou lidech, které k sobě přitahuje tajemná síla a které se snaží ze začátku bránit. Ona zažila tragické události a nebýt pár věrných přátel, nenašla by v sobě touhu žít, a on odmítá věřit v lásku ženy. Moc se mi líbilo propracování psychiky hlavních hrdinů a i načrtnutí naděje, které nikdo z nás by se neměl vzdát, možná právě na nás se také jednou usměje to pravé štěstí.
Tuto autorku mám velice ráda, opět mě nezklamala.
Sice krátké, ale hezké.

Barbarka_CZ
20.07.2015 5 z 5

Knížka, která je vlastně tak trochu o ničem - a přece je v ní spousta pravdy. :)

inule
30.10.2013 4 z 5

Jen co se nadechnete, už máte dočteno. Takové fofr čtení. Ale pěkné :-)

Agáta
30.11.-0001

Ve slovenštině vyšla pod názvem Nevinná ako anjel.