Anča a Pepík 5 - komiks

Anča a Pepík 5 - komiks https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377973/mid_anca-a-pepik-5-komiks-YmR-377973.jpg 5 51 8

Anča a Pepík (komiks) série

< 5. díl

V posledním, pátém, svazku souborného vydání královny českého komiksu Lucie Lomové najdete příběhy z let 1998 - 2000, které původně vycházely v časopise Čtyřlístek. Hned několikrát budou muset Anča s Pepíkem vymyslet plán, jak se dostat ze zajetí nebo jak zrušit kouzla. Zažijí honičku se zločinci a, jak se dalo čekat, zase zabloudí do Čarovného lesa, což slibuje další zázračné dobrodružství. Na konci pak najdete dlouhý výpravný příběh Studnou do pohádky, který završuje celé pětisvazkové vydání Sebraných myšek.... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Práh

Anča a Pepík , 2018

Lka
13.07.2023 5 z 5

Poslední díl ze série opět nezklamal.

simca9342
14.06.2023 5 z 5

Hodnocení trilogie čtené " v pravěku" :
Různá dobrodružství myších sourozenců známých už z dětského časopisu Čtyřlístek.
Detektivní příhody vycházely delší dobu nejen jako součást časopisu, ale byly také zfilmované na ČT:D a před více než deseti lety vyšly jako samostatné komiksové příběhy.
Anča a Pepík si poradí s každým případem, ale většinou jsou jejich součástí.

Rade
18.05.2022 5 z 5

Poslední díl „pentalogie“ myších detektivních komiksů nesmí v naší rodině chybět. A co jednou, rovnou dvakrát…
Stále jsme se o jednotlivé díly přetahovali… („Kdo má zrovna teď jedničku?" „Kam jste zašantročili trojku?“) No, nebudete tomu možná věřit, ale v naší širší rodině máme téměř dvě kompletní paré, obdivuhodný myší svět zamořil na chalupě ten náš, naštěstí jsou to jen myšky na papíře, k těm chlupatým skutečným se bohužel chováme trošku hůř… (ale vnučka to ještě vědět nemusí).

Pert
28.01.2022 5 z 5

Překrásné příběhy

J.P.S.
27.12.2020 5 z 5

Tato knížka obsahuje příběhy ze sklonku devadesátých let a z počátku milénia, kdy jsem už Čtyřlístek neodebíral, takže šlo o příběhy pro mě dosud neznámé. Jsem rád, že jsem měl možnost poznat je nyní, po téměř dvaceti letech (za mě TOP je dvoudílný "Fantom Ušína").

Dále viz můj komentář k prvnímu dílu.

HDosoudilová
27.07.2020 5 z 5

Tyto myšky mám ráda už strašně dlouho a i teď v dospělosti se k nim ráda vracím. Taková příjemná jednorázová oddechovka.

tonysojka
05.05.2019 5 z 5

Mám je rád tyhlety myši s hezkou kresbou...i když na chatě nebo doma na jejich soudružky líčím pasti.

Pavouček2
12.11.2018 5 z 5

Příběhy Anči a Pepíka mám strašně moc ráda a baví mě, ať už jako menší nebo i jako dospělá :-D Jde vidět, že autorka má krásnou fantazii :-)

Lucie Lomová
česká, 1964