Anatomie pro výtvarníky

Anatomie pro výtvarníky https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169543/anatomie-pro-vytvarniky-169543.jpg 5 7 2

Anatomie pro výtvarníky je kniha vytvořená umělci pro umělce a představuje dynamický vizuální záznam základních charakteristik a tvůrčích možností ztvárnění lidské ho těla. Kosti a svaly sice nevidíme, ale jsou důležitou součástí. Všichni umělci potřebují porozumět tomu, jak se tyto struktury týkají pohybu a držení těla, jak vytvářejí charakter a tvoří to, čemu říkáme základní tělesné atributy osobnosti jako celku. Publikace obsahuje více než 200 ilustrací.... celý text

Literatura naučná , Hobby

Vydáno: , Svojtka & Co

Anatomy for the Artist , 2002

lucie.8
09.03.2015 5 z 5

Velmi dobrá pomůcky pro všechny, kteří se chtějí naučit kreslit kostru, svaly i celého člověka.

Sisi11
07.12.2013 5 z 5

Úžasná příručka! Ukazuje vám základní znaky kreslení a učí vás malovat podle nich. Také rozšíří váš rozhled a naučí vás vnímat malovaný objekt nebo prostor, všímat si detailů a všímat si reálné vzdálenosti a vztahů mezi věcmi. Mě osobně tyto knihy velmi pomohly. Ráda maluji a díky těmto příručkám jsem se to naučila lépe, dokážu vnímat prostor a rozšířila se mi představivost. Mohu jedině doporučit všem, kteří chtějí malovat lépe nebo je zajímají principy malby.

výtvarné umění malování, kreslení anatomie člověka

Autorovy knížky

Tom Flint
britská
2005  94%Anatomie pro výtvarníky

Kniha Anatomie pro výtvarníky je v