Anatomie od Adama

Anatomie od Adama https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484734/bmid_anatomie-od-adama-w2H-484734.jpg 5 18 4

Lidské tělo je výjimečné, fascinující a… docela divné. Vaše tělo je divné, moje tělo je divné. Tělo vašeho učitele matematiky je ještě divnější. Tahle kniha vám odpoví na všechny důležité otázky, jako například: Je bezpečné jíst holuby z nosu? Jak velkou část života strávíme na záchodě? Proč nám v řasách žijí odporná stvoření? (Jo, já vím. Omlouvám se.). Tak se v klidu posaďte, udělejte si pohodlíčko, natáhněte si gumové rukavice a já vás vezmu na prohlídku vašich vnitřností plnou hovínek a blití. Vítejte v Anatomii* od Adama.... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Jota

Kay’s Anatomy , 2020

Violetma
28.01.2024 5 z 5

Skvělá knížka, bavila mě a věřím, že i spoustu dalších lidí. Doporučuji.

vladka.n
13.06.2023

Kniha je zábavná a někdy i nechutná. S dětmi jsem se hodně nasmála a fakt je to baví!

Knižní střípky
06.03.2023 5 z 5

Podtitul této knihy zní Úplný (a úplně nechutný) průvodce lidským tělem. A můžu se vám zaručit, že tato kniha to stoprocentně splňuje. Děti v této anatomii dostanou podrobný přehled lidského těla, ale nebude to nic suchopárného, co by je po pár stránkách přestalo bavit. Autor vše podává přístupnou formou, ale hlavně velice nechutnou formou, což děti milují.

Štěpinambura
26.12.2022

Vtipné a přitom tak poučné!