Anatomie 3

Anatomie 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29461/bmid_anatomie-3-1Hc-29461.jpg 4 57 6

Anatomie série

< 3. díl

Toto vydání upravili a doplnili: prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., prof. MUDr. Rastislav Druga, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. Poslední díl celobarevné učebnice, který obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité) anatomie. Pro usnadnění studia jsou graficky rozlišeny základní texty, doplňující informace, vysvětlení a dodatky. Upravené a doplněné vydání - aktualizované posledními poznatky. Knihu ilustroval akademický malíř Ivan Helekal. Druhé, upravené a doplněné vydání.... celý text

K.Katynska
K.Katynska
06.03.2022 5 z 5

“Anča”, proklínaný předmět na lyceu a “zábava” na mnoho, mnoho odpolední a večerů. Sice se říká, že Čihák 3 je oproti prvním dvěma dílům slabší, ale nezdálo se mi. Prostě “centrál” :-/

Azmodan
Azmodan
21.04.2019 5 z 5

Jsem laik, který byl zvědavý z čeho se skládá mozek a jak funguje. Toho se mi dostalo. Nedokáži posoudit, jestli je v knize informací moc nebo málo, na mě je jich moc ve všech dílech...nicméně mám velké štěstí, že se z téhle knihy nemusím učit. :o)

bulat
bulat
27.11.2015

pamätám si, že dlho sa na "Čiháka trojku" čakalo, ale spätne som zistil, že sme o moc neprišli... klasika bol Borovanský + Sineľnikov

knedlik
knedlik
24.05.2015 4 z 5

Třetí díl vyděsí svojí tloušťkou a podrobnostmi, do kterých zabíhá. Oproti předchozím dvěma dílům ztrácí trochu na přehlednosti (spíše kvůli jinému rozčlenění učebního textu). Pořád se ale jedná o velice kvalitní knihu.

Penguin07
Penguin07
06.11.2014 3 z 5

Třetí díl se opravdu moc nepovedl,informací je tam až moc a člověk stejně radši čerpá z jiných a lépe pochopitelnějších zdrojů.

Litta
Litta
25.12.2011 3 z 5

První dva díly jsou téměř nepřekonatelnými, avšak tento je vhodnější nahradit něčím jiným (Petrovický, Grim, Borovanský, ...)