Americký pitbulteriér

Americký pitbulteriér https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59358/bmid_americky-pitbulterier-jJR-59358.jpg 4 11 4

Dostává se vám do ruky kniha o jednom z nejspornějších plemen nejen u nás, ale zřejmě na celém světě. V současné době snad neexistuje jiné plemeno, o kterém by se napovídalo tolik přehnaných a odstrašujících historek, a přitom často zcela nepodložených. Upřímně si myslím, že už je nejvyšší čas s tímto honem na čarodejnice skoncovat. Žijeme na přelomu století a také tisíciletí, a tak nechme amerického pitbulteriéra, ať do něj vkročí s čistým, nepopsaným štítem. Dovolme mu, aby nás přesvědčil o své lásce k nám, lidem. A svým zodpovědným přístupem mu umožněme získat si novou, tentokrát pravdivou pověst. Určitě bude mnohem lepší než ta současná. Snad tomu napomůže i tato kniha, která se snaží podat co nejobjektivnější informace. Americký pitbulteriér: * Původ amerického pitbulteriéra * Proč právě pitbul? * Chovný standard amerického pitbulteriéra * Štěně amerického pitbula * Každodenní péče o amerického pitbula * Domácí výchova a výcvik vašeho amerického pitbulteriéra * Péče o zdraví vašeho pitbula * Když váš pitbulteriér začne stárnout * Vaše společné chvíle s pitbulem * Pochopte chování svého psa... celý text

Literatura naučná Hobby Příroda, zvířata
Vydáno: , Fortuna Print

The American Pittbull , 1996

Rolada88
10.10.2019 5 z 5

Nooo mohlo by tam být více kvalitnějších psů ale jinak kniha plná rad a zkušeností mohu doporučit

Suzynka29
07.05.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem si pořídila před více než 16ti lety, kdy jsme si pořizovali naše první štěně. Jsou tam krásné fotky, některé zajímavé informace, ale díky tomu, že je to psané v USA, jsou některé informace lehce zavádějící. Ale je pravda, že zpracování je moc pěkné. Ale informace o povaze sedí. Tento pes je skvělý, věrný, milující rodinu, ale taky tak trochu "magor", kterého prostě nejde nemilovat :-D

Pitbullka
27.08.2014 1 z 5

Tu jednu hvězdu knize dávám za pěkné fotky. Jinak co se knihy týče, je to brak. Místy mylné informace. A na některých fotkách ani není APTB. Kniha, která bohužel není dobrá ani pro lajka. Škoda.

Herby77
15.04.2014 5 z 5

Když se dobře vychová nejlepší psí kamarád,je výborný hlídač,poslušný a největší mazel co jsme zatím měli,já jsem do něj blázen,je to úplně něco jiného než ostatní psi,vše hned pochopí a naučí se.

psi monografie psích plemen

Autorovy knížky