Americký král

Americký král https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459376/bmid_americky-kral-10k-459376.jpeg 4 209 45

Nový Kamelot série

< 3. díl

Říká se, že každý tragický hrdina má jeden osudový nedostatek, tajný hřích, drobný steh vetkaný do své budoucnosti už od samotného narození. A já nejsem výjimkou. Mé hříchy už nejsou tajemstvím. Mé nedostatky už nemůžou být osudovější. A nikdy jsem nebyl tak blízko tragédii jako teď. Jsem muž, který miluje, muž, jehož láska si žádá mnohé. Jsem král. Král, který byl tak bláhový, že své království vybudoval na troskách minulosti. Jsem manžel a milenec, voják, otec a prezident. A vše překonám. Ať žije král.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

American King , 2017

miloslava3256
02.03.2024 5 z 5

(SPOILER) První reakce po dočtení?? Nooooo ty kraaaaso! Hodně vysáká laťka. Celou sérii jsem milovala kapitoly z minulosti jak postupně odhalovaly vodítka a dokreslovaly postavu. Zajímavá byla jedna kapitola za Abilane, jako to může nemocný člověk vidět. A inspirace legendou o Artušovi v prvních dílech byl jen náznak, ale tady to vygradovalo. Poslední kapitoly s náznakem minulosti s určitými schopnostmi. A ta složitá témata perfektně skloubena, sexuální chutě hodně výstřednější, ne pro každého, ale kdo má rád náznak BDMS tak bude spokojený. A závěr hodně emočně napjatý. A úplný konec pro změnu hodně pobavil.

Janulkaxxx
29.01.2024 2 z 5

No zde jsem preskakovala a zaroven hltala pribeh tak jako predchozi dily. Pred koncem i ukapla slza.

Ála1968
05.01.2024 5 z 5

Tak to byla vážně bomba a poslední třetinu knihy jsem probulela.Nádherně napsané,minulost i přítomnost úžasné a konec prostě skvělý.Určitě tato série není pro každého,ale já si jí užila.Embry,Ash a Greer- všichni se mi dostali do srdce.

TomTomis
24.12.2023 2 z 5

Tak tohle asi nedávám. Ale chápu, co se na tom může líbit. Těch erot.scén mi tam přišlo až příliš. Na úkor nějakého děje. Místy mě kniha aspoň rozesmála. Na místech , kde by to člověk nečekal... :)))

monika0181
13.10.2023 5 z 5

"Co je to štěstí?" "Muška jenom zlatá." Zamýšlet se nad touto trilogií mi přijde jak rozbor básně na základní škole. Pochopili jsme správně, o co autorce šlo? Ano, příběh inspirovaný legendou o králi Artušovi. Úplně fantasy nemusím, tedy i Merlin na mě již prvním díle působil jak červený had na býka. Třetí díl tomu v tomto dal korunu úplně. Ač jsem se snažila, myslím, si, že něco si autorka opravdu mohla odpustit. Skloubit tolik kontroverzních témat do jednoho, to fakt dokáže člověka porazit - erotika min na 6 patriček, zasazení příběhu americký prezident a legenda o Artušovi. Někdy je méně více. Před psaním svého komentáře jsem přečetla poctivě všechny ostatní, jak je kniha vnímána. A opravdu chápu, že nemusí sednout každému a leckdo ji považuje za špatnou či odpad. Každý z nás má rád jiná témata, nebudu hanět něco jen proto že to nečtu a nemám rád. Za mě byl třetí závěrečný díl moc na sílu přiblížit to celé legendě. Za mě to bylo zbytečné a i tak byť čtivý příběh posouvalo do větší nereálnosti. Ale konec negativ. Celou sérii vnímám velmi pozitivně a oceňuji autorku, jak se s tématem popasovala. Jak popsala vztah mezi hrdiny, jejich lásku, oddanost, násilí ponížení. Pro většinu z nás hůř uchopitelné fungující partnerská trojice. S každým dílem vnímám víc a víc emoce příběhu. Ta emoční smršť na konci knihy, i slzy mi vstoupily do očí. Určitě mi příběh zůstane v srdci, láska, vztah, lidskost této trojice.

Ivka14
11.09.2023 5 z 5

Navzdory všemu, co na ně v této trilogii bylo vrženo, jsem nikdy neviděla tak silný milostný příběh mezi těmito třemi protagonisty. Sierra popsala vášeň, kterou k sobě měli, jak nesmírně se milovali, tak krásnými slovy, že si ty tři nemůžete nezamilovat sami.

Trilogie Nový Kamelot vás vezme na dlouhou a nečekanou cestu, ale na všech těch stránkách jsou pohřbeny tři krásné milostné příběhy, které se spojily v jeden. Velmi moderní a volné převyprávění krále Artuše.

A poslední čtvrtinu knihy jsem ani nedýchala! Byla to fakt jízda (ale chápu, že ne pro každého)

petraj30
07.08.2023 3 z 5

Čeho je moc, toho je příliš. Byl to nejhorší díl, který nebyl v podstatě o ničem. Bylo to zbytečně prodlužované a o erotice nemluvě. Asi se potřebovali vykecat všichni tři, ale já bych celou sérii hodně zkrátila.
Nějakým zvráceným způsobem se mi líbilo, jaký vztah mají mezi sebou, i kde se příběh odehrával, ale celá pointa byla zastřena přílivem erotických scének a zpovědí hlavních hrdinů.
Nebylo to úplně špatné, ale tento díl byl podle mě zbytečný.

Kalokaghatia
26.12.2022 3 z 5

Nějak nevím, jak hodnotit. Celou dobu jsem si říkala, jak je ten příběh úchylný, chvílemi extrémně nereálný, některé scény (zvlášť ty sexuální) jsem prostě přeskakovala. Ale na druhou stranu jsem přečetla všechny tři díly v podstatě na jeden zátah a nemohla se dočkat až se dočkám toho přeslazeneho happyendu.

Gabriela143
01.12.2022 3 z 5

...a žili šťastne až naveky...
Podľa mňa je táto časť najlepšia, aj keď toho sexu už bolo priveľa...

Radka1727
13.08.2022 5 z 5

Uff... to teda byla jízda! Vhodné a uchopitelné jen pro zkušené čtenáře....
Kontroverzní, přinejmenším originální bisexuální a polyamorní ztvárnění příběhu lásky a zrady krále Artuše, Ginevry a Lancelota. Prostředí Bílého domu mi zkraje přišlo nevhodné, ale na druhou stranu co jiného by mohl být Kamelot současnosti. Nejsem prudérní, ale místo pornografických scén by byly vhodnější erotické. Skvělý emociální konec, epilog vzhledem k drsnému stylu celé série zbytečně přeslazený.

"Naše navěky začíná tady, s dvěma lidmi, které jsem miloval ve všech svých životech, s dvěma lidmi, které budu milovat i v životech, které přijdou po tomto........ My tři spolu sdílíme jedno srdce, které bije společně a které bude bít i ve všech životech, jež nás teprve čekají....."

moma08
07.01.2022 3 z 5

Tohle asi nebylo nic pro mě, myslela jsem, že dle vysokého hodnocení bude díl nejlepší, ale já s ním měla problém. Přeskakovala jsem stránky, jak se to jen dalo ( a i přesto jsem to četla snad dva dny, což je na mě moc), abych věděla, jaký bude konec. Špatné to asi nebylo, ale určitě jsem četla lepší knihy.

janik6969
13.10.2021

První díl se mi docela líbil, bylo pár míst, která byla krásně vzrušivá, příběh zajímavý. Druhý díl byl z pohledu druhého z účastníků, doplnění událostí, více zaměřeno na gayporno, ale ještě to jakž takž ušlo. Třetí díl byl doplněním z pohledu toho třetího. Hodně gayporna a nudy. Jen posledních sto stránek stálo za to. Občas jsem i přeskakovala text, ať už to mám za sebou a můžu si odškrtnout dokončenou sérii.

pavlikova9332
30.09.2021 5 z 5

Velice krásná serie. U některých scén z jejich soukromí jsem se i červenala. Ale ten konec! Ten byl úžasný

Kristy.Seb
31.08.2021 4 z 5

Nikdy nepřestaneš věřit lidem kolem sebe, přestože ti opakovaně ubližují.

Čest je je možné získat, pokud uděláte správné věci, řeknete ty správné věci, budete věřit ve správně věci.

Truchlení znamená, že ti ten člověk musí chybět. Znamená, že nad tím člověkem přemýšlíš. Uvažuješ, jakými všemi způsoby ti ovlivnil život.

Žárlivost je cenou za neobyčejnou lásku.

Tenhle díl byl dost zajímavý. Stále dost drsný, ale tentokrát se tam objevovalo dost pocitů.

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Neskutečný závěr série ️ Nezvrhlejší série,kterou jsem kdy četla,ale zároveň jsem si ji strašně zamilovala ️ Dopadlo to jak jsem chtěla i nechtěla a hlavně ani nečekala Trochu mě vyděsilo ,že to má skoro 500 stran...bála jsem se že to bude nuda a budou to zbytečně protahovat,ale mile mě překvapili...občas mi zase připadalo, že Greer je tam zbytečně..láska mezi Ashem a Embrym byla nádherná...stále jsem ale tým Ash přišlo mi jako kdyby měli Greer jenom jako takové zpestření a plyšáčka do postele celý díl byl pojat v duchu krále Artuše,což mi nevadilo,ale "mystická" vsuvka mi v knize absolutně vůbec neseděla celou dobu jsem byla jako na trní..nervozita z toho,jak to dopadne s Karpatskem plus nervozita z toho,jak to vůbec dopadne úplně s touhle neobvyklou trojicí...na konci slzy,vztek,radost, dojetí, zklamání, potěšení a hoooodně super překvapení ️️️

happy19
21.08.2021 5 z 5

Silná to káva,-)
Pro ty odolné romantičky:-D
Musím vyzdvihnout propracované popisy "pocitů"
Za mě rozhodně ano!
☆ Fantazie tu nemá limity ☆

„Nejednou se stává, že s rozkoší ubližujeme právě těm, které milujeme.“

Barča 008
01.08.2021 3 z 5

Konec mě celkem zklamal, přestože uznávám, že mohl být i horší...

johana3160
01.06.2021 2 z 5

Za me jednou a stacilo. Vecne pitvani kazdeho pocitu na deset stranek na me bylo moc. Nemuzu rict, ze by pribeh nebyl muj salek kavy, mam rada romanticke, eroticke a (co si budem povidat, nic jineho to neni) porno pribehy, ale tohle bylo hrozne zdlouhave. Patlani se v minulosti na trikrat, rozebirani kazde myslenky a nakonec i nekonecne opakujici se eroticke sceny byly na me uz moc... kdybych to osekala je to fajn netradicni pojeti pribehu o Artusovi, ale provedeni pro me byl ocistec.

LilianaFalcon
13.05.2021 3 z 5

Nacpat do téhle erotické trilogie, ehm. trojúhleníku, ještě politiku? to v tomhle díle bylo nad autorčiny schopnosti.
Snaha překvapit tu byla, ale...
A bohužel se nepovedla ani obálka. Tohle není král, prostě ne. Nebo možná takhle to není král, ať nehaním modela.

martina1797
26.04.2021 3 z 5

Noo, tak závěr mě opravdu překvapil. Opravdu zajímavá série, jen nevím jestli úplně pro každého.

bisexualita

Sierra Simone