Amandin princ

Amandin princ https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74174/bmid_amandin-princ-74174.JPG 3 14 2

Americana série

Amanda Bennettova už jako patnáctiletá dívka potkala svého prince - při procházce v lese zahlédla černovlasého jezdce a podle erbu na sedle zjistila, že je to syn nejbohatšího majitele plantáží Jarod Colby. Jelikož Jarod do jejího rodného městečka chodívá jen výjimečně, celé dva roky marně sní o tom, že jednoho krásného dne se setkají tváří v tvář a Jarod k ní zahoří stejnou láskou. O co krásnější byly její sny, o to tvrdší bylo procitnutí...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Wist

Night of the Cotillion: Georgia , 1976

Kudík
15.04.2021 3 z 5

(SPOILER) Potřebovala jsem něco doslova na zabití krátkého času, takže jsem sáhla po tomto a asi jsem ten čas tak trochu zabila. :) Pokud se jedná o autorčinu lepší tvorbu, tak nevím, zda budu riskovat další díla. Byla to opravdu jednohubka, ale já se u ní mohla vzteknout. Amanda byla takové naivní stvoření, které vidělo ve svých 15letech jezdce na koni a věděla, že to je prostě ON. I když se s Jarodem Colbym za dva roky znovu setkala, nechoval se zrovna vybraně, ale stále jej měla ráda. Následně, při dalších setkání, když Amandě bylo cca 21 (Jarod cca 32), se dle mého názoru, choval jako sebestřední blbec, který ženy využíval pouze na uspokojení svého libida. Řekla bych, že jeho jednání vydržet, to chtělo hodně ... no já bych ho něčím vzala po hlavě už v půlce. :) Bohužel se to stupňovalo a zvrat nastal na předposlední stránce. Obálka je přímo otřesná.

Jája92
27.01.2018 5 z 5

Jedna z těch lepších "harlequinek" , líbilo se mi pracovní prostředí Amandy i její rodina. Jen ta obálka je naprosto příšerná.

Georgie, Georgia (USA)

Janet Dailey