Amélie v Paříži

Amélie v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194397/bmid_amelie-v-parizi-TYx-194397.jpg 3 102 26

Když se objeví možnost strávit celý rok v romantické Paříži na výměnném pobytu, patnáctiletá Sina ani na okamžik nezaváhá. Taky kdo by si nechal ujít takovou příležitost? A když k tomu ještě zjistí, že stejně jako její oblíbená filmová hrdinka Amélie bude bydlet na Montmartru a že syn její dočasné rodiny je opravdu nádherný kluk a ke všemu ještě herec, její nadšení nezná mezí. Kouzelný rok v pařížských uličkách při natáčení filmu může začít!... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Alles wegen Amelie - Paris , 2013

JaninaHell
14.10.2014

Tuhle knížku jsem si brala s sebou na dovolenou a opravdu jsem se těšila, ale bohužel mě jako mnohé další zklamala. Ze začátku jsem si říkala, že snad ten zlomový bod ještě přijde, ale bohužel.. Čekala jsem mnohem více romantiky. Opravdu je spíš pro mladší čtenáře.

kokolka
27.09.2014 2 z 5

Já se na tuto knihu těšila a zklamala mě. Jak už bylo zmíněno (a mě se to velmi líbilo) byla JEDNODUCHÁ. Bez citů, příběhu. Strohá. Dokonce jsem se nachytala ve chvílích, kdy se mi nechtělo pokračovat ve čtení.

5331
26.06.2014 5 z 5

Je to jedna z nejlepších knížek který jsem četla.Doporučuji všem kdo mají rádi romantiku.

Klaris 99
18.05.2014 2 z 5

1. Je mi 15 a nelíbilo se mi to, ale pravda, že menším holkám se to líbit může, vždyť jsem taky tak před třemi lety milovala románky.

2.bylo to hrozně krátké, děj se neztačil rozvinout a já marně hledala něco hlubšího, ale děj byl hrozně jednoduchý a téměř bez zápletky.

3. Proč mi všichni přišli divní? Jen Jean mě dostal, ale i tak byl divný(hezky divný). Amélie byla taky daleko od reality, ale nejdivnější ze všech byl Rafael. To jako na konci dolézal. Nebylo to co mi přímo vadilo,ale někdy v rozhodování a naivitě byla ta divnost cítit, ale co každý jsem jiný.

4. Sina neuměla francouzky. Vždyť skoro všemu rozumněla. Autorka sice někdy připomínala, že neví jestli rozumí přesně, aby se neřeklo, ale Sina pak plynule mluvila francouzky a nikdo ji nezastavil, takže co si mám vzít?

5. Co bylo na konci? To byla jako zápletka? No, každopádně jsem se těšila až to zkončí a já začnu číst něco jiného, ale oddech to byl docela příjemný a já jsem vlastně od 150 stránkového dívčího románu ani víc nečekala.

6. Pokud si chce někdo přečíst tuto knihu, jako porovnání s Polibkem pro Annu, tak to nedělejte Anna je 100krát lepší.:D

luciefeix
09.05.2014

být mi tak 10-14let byla bych z knihy nadšená , přišla mi dost jednoduchá

JanaDor
29.03.2014 3 z 5

Je to dívčí román a opravdu vhodný jen pro ně. Nenadchne ani neurazí. Holkám kolem 12-15 let se bude určitě líbit.

Paříž

Autorovy knížky