Alzheimer je cukrovka

Alzheimer je cukrovka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347145/bmid_alzheimer-je-cukrovka-bUN-347145.jpg 5 18 3

Po mnoha letech výzkumu se dnes vědci shodují v tom, že tato obávaná nemoc začíná dávno před výskytem prvních příznaků, ale je možné ji včas zastavit. Dr. Kurt Mosetter je toho názoru, že alzheimer je výsledkem poruchy látkové přeměny cukru v mozku a měl by být chápán jako diabetes 3. typu. Scestný metabolismus se dá pozitivně ovlivnit zdravou výživou, superpotravinami, pohybem a dalšími opatřeními, která pomohou nemoc oddálit či ji dokonce zastavit. Prevence je možná, pokud včas rozpoznáme signály ohlašující se desetiletí předem ve zdánlivě zcela jiných souvislostech, a budeme proti nim účinně bojovat.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Esence

Zuckerkrankheit Alzheimer , 2016

Ferda43
Ferda43
26.12.2023 5 z 5

Tato kniha mi změnila život a pomohla od závislosti na cukru!

hammond.75
hammond.75
11.11.2021 5 z 5

Cukr je nepřítel člověka. Kniha vám líčí, co dělat, když konzumujete hodně cukru, a co se může stát.

hol58186
hol58186
03.11.2021 5 z 5

Cukr je v mnoha potravinách a je zřejmé, že ho člověk konzumuje více než by musel. Knížka obsahuje i návody, jak dbát lépe na své zdraví (recepty + jednoduché cvičení), jak oddálit případné potíže. Začít můžete i ve 40. Základem je vhodná strava, pohyb a pozitivní duševní rozpoložení.

nemoci péče o zdraví Alzheimerova choroba

Autoři knihy

Anna Cavelius
německá
Kurt Mosetter
německá

Kniha Alzheimer je cukrovka je v