Alžbeta Bátoriová vo väzení a na slobode

Román naväzuje na čitateľsky úspešný román V podzemí Čachtického hradu.
Autenticky zachytáva ďalšie tri roky života čachtickej panej po jej vynútenom
návrate z Füzeru.

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98888/alzbeta-batoriova-vo-98888.jpg 3.847

Alžběta Báthoryová (2.)

Romány, Literatura slovenská, Historie
Vydáno:, Ikar (SK)

Kniha Alžbeta Bátoriová vo väzení a na slobode

Aerine
21.06.2018

Četla jsem s poměrně velkým časovým odstupem od prvního dílu a to myslím pomohlo přimhouřit očko a nebýt úplně kritická. Příběh se nijak extra neposouvá, dějově je celkem plochý, vedlejší postavy vzbuzují větší sympatie než hlavní. Nakonec mě zajímá víc, jak se vyřeší (pokud vůbec) politické pozadí příběhu ;-)

RADIN
07.12.2017

Bátoričke sa podarilo ujsť z väzenia,som zvedavý či bude vystrájať aj ďalej,alebo bude prosiť boha o odpustenie.Ale ten Fábryho pisár toho musel popiť za svojho života,ten mal rád to vínčisko.

Elsa14
16.02.2017

Když jsem přečetla první díl, byla jsem nadšená. Avšak druhý díl mě docela zklamal. Knihu jsem dočetla, ale takový úspěch u mne neměla. V nejbližší době po třetím dílu nesáhnu a kdo ví, jestli si vůbec kdy budu chtít přečíst.

libor
31.12.2016

Alžběta byla spíš obětí. Našel jsem úplně odlišné a důvěryhodnější informace než autor: http://www.panovnici.cz/alzbeta-bathory#cv

Malinali
20.10.2014

Druhé pokračování o AB, výborně psané!!

Gandalfek
25.09.2014

Děj, volba slov - všechno skvěl, ale dost mne naštvalo, když jsem si četl trilogii a v jednu chvíli jsem měl dojem, že jsem si omylem vzal knihu již přečtenou - autor okopíroval sám sebe na několika místech (proto mi děj byl povědomý a věděl jsem, co bude dál) - proto hodnotím, jak hodnotím.

1v8na
15.08.2014

spoiler - Kniha byla velmi napínavá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Fascinuje mě, že obě hraběnky, jak Báthoryová, tak i Listiusová, měli milence, kteří pro ně udělali všechno.

Lenka Žofka
13.11.2012

Ta ženská byla prostě nesmrtelná čarodějnice...

Alžběta Báthory (Čachtická paní) Čachtice

Andrej Štiavnický