Za bílého dne

Za bílého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135859/bmid_za-bileho-dne-YXE-135859.jpg 4 96 30

Alvira a Willy série

Zan Morelandovou trápí noční můry. Už téměř před dvěma roky jí unesli syna. A teď se začínají objevovat „důkazy“, které ji ze zločinu usvědčují. Pod tlakem médií, policie, exmanžela i útoků obchodního konkurenta se žena rozhodne vypátrat, kdo za krutým podvodem stojí. Každým svým krokem, který ji přibližuje k pravdě, se však dostává na tenký led.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

I´ll Walk Alone , 2011

28401
24.02.2023 5 z 5

Napínavé, překvapivý konec.., krátké kapitoly se dobře čtou.

ArwenAragorn
17.11.2022 5 z 5

81%
Polekala se, přitiskla si dlaň na ústa a chvatně vstala. "Neměla jsem sem chodit," šeptla. Pak třesoucím se hlasem dodala: "Požehnejte mi, otče, protože jsem zhřešila. Přiznávám, že jsem spolupachatelkou zločinu a vím, že se chystá vražda. Asi se o ní dočtete v novinách. Nechci se toho zúčastnit, ale nemám možnost zastavit to."
______________________________________________________________________________________________________________
Únos dítěte za bílého dne. Už jsou to dva roky a matka stále doufá, že její syn Matthew žije. Jenže teď se objevují důkazy, které podezřívají ze zločinu právě ji. Kdo za vším stojí jsem dlouho netušila.
Pěkná knížka, přečtěte si ji!

čef
05.09.2022 4 z 5

Sice žádný průlom, ale slušné pokračování série to určitě je. Alvira je tentokráte trochu v pozadí, ostatní vyšetřovatelé se však také docela dobře činí a tak se má překvapivý pachatel, co strachy klepat. Starých osvědčených schémat se autorka také neštítí a tak mají její příznivci co řešit a dojímat se.

laura
04.05.2021 5 z 5

... tuhle knihu jsem dlouho odkládala, nemám prostě ráda knihy o unesených dětech :/ A že tam vystupovala Alvirah mě z nějakého důvodu také odrazovalo... Nakonec jsem zjistila, že je to jedna z nejlepších knih této autorky, adrenalinová jízda, kde nic není takové, jak se zdá...

Jo, tohle se mi moc líbilo!

Marcik7
01.10.2020 5 z 5

Klasický scénář paní Clark - nitky vedoucí k vyřešení případu a záchraně ohrožených se stékají jako potůčky až dojde k vyvrcholení...prostě paráda.

alenkacermi
18.06.2019 5 z 5

Celou knihu jsem byla jako na trní a četla ji jedním dechem. Autorka nabízela pravděpodobného pachatele prakticky hned od začátku, tak nějak jsem si říkala, že by to bylo moc snadné. Byl to on nebo ne? No, neuhodla jsem. Určitě si od této spisovatelky přečtu něco dalšího.

anája
22.10.2018 5 z 5

Přečtená jedním dechem za jeden den.Tato spisovatelka málokdy zklame.Super thriller.

jarkaska
18.05.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha, dobře se četla. Doporučuji přečíst.

terka95
01.01.2018 4 z 5

Moje třetí kniha od autorky a zatím nejlepší. Jelikož knihy "Nikdy není pozdě" a "Vánoční plavba" byly knihy velice předvídatelné a autorka nám naservírovala pachatele ihned, nečekala jsem, že by se tato kniha měla lišit, ale nakonec tato kniha byla napínavá a díky tomuto příběhu nyní uvažuji i o přečtení jiných knih autorky. Co mi vadí je, že zatím ve všech třech knihách byly až moc velké náhody a tím děje ubírají na autenticitě.

Jane100
22.07.2017 5 z 5

Super super super! Napínavé od začátku až do konce. Mary Higgins Clarková se stala mojí oblíbenou autorkou. Děj má spád, žádná zbytečná omáčka kolem, prostě každá stránka vás nutí číst dál a dál a každá stránka se věnuje ději a ne nejakým sentimentálním kravinám okolo.

TaLu
05.06.2017 4 z 5

Autorku mám moc ráda, v jejích knihách se děj plynule odvíjí, zápletka jako vždy zajímavá, překvapení na konci nechybí, i když to čtenář většinou uhodne. Postava Alvirah je fajn, ani se tentokráte moc nepletla do vyšetřování, spíše projevovala lidskost a soucit s hlavní hrdinkou.
Příjemný čas trávený nad knihou v nedělním odpoledni.
Doporučuji.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Děj má spád a výborně se čte. Určitě vás vtáhne do děje až do konce.

Toňula
24.10.2016 4 z 5

Další ze čtivých a napínavých příběhů M.H.Clark. Děj měl spád, napětí, jen trochu předvídatelné vyústění.

klarence
26.05.2016 4 z 5

Jako vždy super oddechovka.

Pajina68
31.03.2016 5 z 5

Další báječná knížka.

orinka3
05.03.2016 2 z 5

Zcela jednoduchá skladba příběhu podle osvědčeného amerického modelu. Velmi schematické. Žádná přidaná literární hodnota, Tohle pro mě fakt není, i když se to dobře čte.

Danago
21.12.2015 5 z 5

Před téměř před dvěma roky hlavní hrdince unesli syna. A najednou se začínají objevovat „důkazy“, které ze zločinu usvědčují ji.Proto sama začíná pátrat , kdo za takovým podvodem stojí. Pátrání , ale začíná být velmi nebezpečné.
Knížka čtenáře vtáhne do jeje od první věty a už jej nepustí. Příběh je velice napínavý a až do poslední stránky čtenář netuší kdo je vlastně pachatel. Knížka má spád , napětí je plná zvratů a konec je opravdu překvapení. Já knížku velice moc doporučuji.

ŽanKaa
09.10.2015

Ďalšia výborná kniha.

k.chilli
02.10.2015 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst,ale pak mě to najednou strhlo a až do konce jsem četla se zatajeným dechem.Mary je prostě skvělá:-)

LolaSta
19.07.2015 5 z 5

Mary Higgins je skvělá, mám od ní přečtené skoro všechno a zatím mě nezklamala. Tato knížka potvrzuje, že autorka rozhodně nepatří do starého železa :-)
Umí vylíčit postavy, charaktery, děj se žene kupředu a člověk musí číst dál a dál. Za mě palec nahoru!