Osamělá smrt

Osamělá smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29623/bmid_osamela-smrt-3my-29623.jpg 4 277 69

Alvarezová & Pescoliová série

Každá z těch čtyř žen by si jistě vychutnala romantickou jízdu zasněženými hlubokými lesy v Montaně, kdyby… kdyby si ji za svou oběť nevybral vrah. Zabiják kousek po kousku uskutečňuje svůj geniální plán, jehož důmyslnost policie nedokázala ještě dostatečně ocenit. To se ale brzy změní... Detektivky Alvarezová a Pescoliová doufaly, že se konečně objevil případ, na němž si vybudují kariéru, ale tohle připomíná spíše noční můru. Vědí jen to, že vrah své oběti záměrně vystavil nesnázím, pak sehrál roli zachránce, trochu si se svými oběťmi pohrál a nakonec je nechal zemřít přivázané ke stromu. Stop je žalostně málo, vlastně jen vrahovy záhadné vzkazy, a neutěšenou situaci ještě zhoršuje neodbytný pocit, že pachatel se na svůj vrcholný výstup teprve chystá. Když Jillian Riversová otevře oči, zjistí, že je uvězněna v nabouraném autě. Vysvobodí ji muž, který o sobě tvrdí, že je horský vůdce. Přestože je mu Jillian vděčná, cosi ji na něm znervózňuje… zdroj - Domino... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Domino

Left To Die , 2008

malena21
20.07.2015 5 z 5

Tato mini serie je podařená ,četla jsem jí snad na jeden zátah

monte
19.04.2015 5 z 5

napínavé, už se těším na další díl

Pavlnka
08.03.2015 4 z 5

Začátek byl takový rozpačitý, ale pak se děj rozjel a knížka se četla moc dobře. Přesto už jsem od autorky četla lepší.

Lindulinek
02.02.2015 4 z 5

Opět fajn detektivka této autorky, ale mrzí mě, že vedlejší zápletka vysvětlena na deseti stranách a hlavní děj neukončen. Nezbývá než se těšit, až si přečtu pokračování

petrzel
13.01.2015 5 z 5

Ze začátku jsem se do toho nemohla dostat ,ale konec byl překvapívý a už hltám další díl.

rtesarova88
25.12.2014 5 z 5

Výborná. Je to moje první kniha od této autorky, četla jsem ji a doporučení Už se těším na další. Napínavý!

rengers
30.10.2014 5 z 5

Moc pěkně napsané, má to spád a sama nečekaná překvapení. Nechybí tam vykreslení pocitů hlavních hrdinů. Akorát je škoda, že knížka není úplně zakončená, tím pádem vás to nutí si přečíst další díl - Vyvolená k smrti.

myshmother
07.09.2014 5 z 5

Velice napínavá kniha, kterou jsem přečetla během dvou dní. Mrazivá atmosféra srovnatelná se severskými krimi a dobře propracovaná zápletka. Postava "vedlejšího pachatele" a jeho motiv mi připadal trochu fádní, ale i tak dávám plný počet bodů za velkou dávku napětí. Vzhledem k otevřenému konci se vrhám na další díl. :-)

Astarothh
15.03.2014 4 z 5

Od začátku napínavé, ke konci se napětí docela zvolnilo, proto místo 5ti hvězdiček dávám 4. Otevřený konec, těším se na další díl, jak to s Regan dopadne :-).

gabca007
05.01.2014 5 z 5

Četla jsem si v noci, sama doma, rodinka pryč - no bála jsem se, bála. Co víc dodat. Napínavé od začátku až do konce.

Michaela91
27.12.2013 5 z 5

Napínavé a velice čtivé. Hned se vzhnu na další díl ať vím jak vše dopadne. Nejlepší autorka...

jindra13
19.11.2013 5 z 5

Výborná kniha, četla jsem ji jedním dechem a už se těším na další díl.

LG73
23.08.2013 5 z 5

Tak tato kniha mě opravdu hodně bavila. Vůbec jsem nedokázala odhadnout, jakým směrem se bude příběh ubírat. Když jsem si asi v polovině knihy myslela, že případ začínám rozplétat, tak jsem zjistila, že je všechno úplně jinak. Nechybí napětí, akce a nebezpečný vrah ohrožující celé město. Ovšem jsem zvědavá na pokračování. Autorka totiž v této knize vystavěla komplikovanou zápletku a zůstává otazkou, zda ji takové "protáhování" neublíží. Prozatím se ovšem na další díl těším.

michalka S.
01.08.2013 5 z 5

Opět velmi zajimava kniha od této autorky.Těším se na pokračování!! A na to jak to celé dopadne !!

meinita
09.07.2013 5 z 5

knížka mne velmi bavila...asi se podívám po dalších kouscích této autorky...napínavá od začátku až do konce...jen by mne zajímalo to pokračování a vyřešení těch šifer...

evasamankova
23.05.2013 5 z 5

První kniha od autorky, kterou jsem četla. Tehdy jsem ještě neznala její "pracovní osnovu", které se drží ve všech knihách a nevěděla tak, co očekávat. Proto ji podvědomě hodnotím jako tu nejlepší od ní. Napínavá, čtivá a romantická.

aannyy
19.05.2013 5 z 5

Skvělá a napínavá kniha jako vždy od této autorky :-) moc se mi líbila.

Michaela91
17.05.2013 5 z 5

napínavý příběh kdy vydechnete až na posledním řádku. Super knížka jako vždy.

Vlasta610
21.04.2013 5 z 5

Autorka jako vždy nezklamala, až do konce jsem byla napnutá a maximálně spokojená.

Selinute
13.04.2013 4 z 5

Moje první od této autorky. Zajímavá, napínavá a rychle přečtená. Velmi mě zaujala postava detektiva Regan Pescoliové a proto taky i já musím nutně sehnat pokračování tohoto nevyřešeného příběhu.

sérioví vrazi pohřbení zaživa Montana

Lisa Jackson