Alternativní medicína a léčitelství

Lékař, anatom, profesor Jiří Heřt se zabývá problematikou alternativní medicíny a léčitelství, déle než čtvrt století sleduje vývoj a nové směry v tomto oboru lidské činnosti. Dá se říci, že o věci ví téměř vše, co se vědět dá, a umí to také srozumitelně sdělit. Přes-tože je lékař, neodsuzuje alternativce, léčitele a jejich nabídku a činnost šmahem, ale po-ctivě tuto oblast studuje a zamýšlí se nejen nad jejími riziky, ale vidí i možnosti a nepo-pírá úspěch některých směrů. Kniha je užitečná především pro současné klienty léčitelů či lékařů, používajících alternativní medicínu. Pomůže jim dokonale se zorientovat v tom, co tento trh nabízí, a s jakým efektem či riziky, ale může rozšířit vzdělání a po-znatky z oboru i lidem, kteří nabízejí své služby, léčení a eventuálně i vyléčení, podni-kavcům oboru, který stojí mimo zákon. Vděčně ji jistě přijmou i kolegové lékaři a vůbec lidé vědy, svá témata v ní naleznou například psychologové. Především ale kniha osloví čtenáře, kteří léčitelství a alternativní medicínu nadšeně vyznávají, nebo jsou na rozpa-cích či ji razantně odmítají – všichni v ní naleznou fundované argumenty i oprávněné pochybnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/120785/alternativni-medicina-a-lecitelstvi-120785.jpg 4.85
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Klika

Kniha Alternativní medicína a léčitelství

Ponyo

Link od "prochyn" už nefunguje, dohledala jsem nový, trochu se změnil a nyní funguje tento: https://www.sisyfos.cz/old/files/Alternativni_medicina_Hert.pdf

prochyn
20.09.2017

Kniha je objektivním hodnocením tzv. alternativní medicíny. Doporučuji všem, především lidem, kteří jsou nemocní a léčí se alternativní medicínou. Je zdarma ke stažení se souhlasem autora, který bohužel již zemřel, na adrese:

alternativní medicína léčitelství

Jiří Heřt
česká, 1928 - 2014

všechny knihy autora

Kniha Alternativní medicína a léčitelství je: