Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu

Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249833/bmid_aloha-pribeh-plny-dobrodruzstvi-rom-16C-249833.jpg 4 12 2

Vydejte se s autorkou Janou Mosely její vlastní cestu za poznáním a najdete, stejně jako ona, překvapivé odpovědi na mnohé základní otázky o životě. Kdo jsme a proč jsme tady? Má naše existence nějaký hlubší smysl? Existují mimozemské bytosti a obklopují naši planetu? Proč je důležité věnovat velkou pozornost našim pocitům? Jak si člověk může vytvořit život takový, jaký chce? Jaký byl život v Atlantidě a v Egyptě? Může se člověk vyléčit úplně sám bez lékařů? Jak vychovávat děti? Co je pravá láska?... celý text

Bytost na cestě
25.11.2022 4 z 5

Moc pěkná kniha. Když jsem jí četla v roce 2017, nedočetla jsem jí, protože jsem nemohla pochopit, jak si můžeme tvořit vše kolem sebe svým myšlením a zdálo se mi to vše příliš krásné, fantazijní a snové. Teď už jsem jí četla s úplně jiným postojem a poznáním. Sice nesouzním s pasáží o spáse od Galaktické federace, ale jinak v principech pěkné a oddechové čtení.

zuza_zuzule
26.02.2018 5 z 5

Zajímavý příběh vyprávěný českou autorkou, která opustila svůj po finanční stránce úspěšný avšak uspěchaný a monotónní život v Evropě a přesunula se na sluncem prozářené ostrovy Havaje a Kostariky, aby našla svou životní lásku a díky novým přátelům i svou dlouho ztracenou duševní harmonii. :) Doporučuji všem, kteří milují přírodu Karibiku a chtějí se dozvědět něco více o tom, jak fungují vesmírné zákony. :) Velmi příjemná a pozitivně laděná kniha, která se čte jedním dechem.

přátelství láska štěstí Havajské ostrovy Karibik duševní klid

Autorovy knížky

Jana Mosely
česká, 1977
2015  82%Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu

Kniha Aloha - Příběh plný dobrodružství, romantiky, lásky a duchovního růstu je v