Nová holka

Nová holka https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60553/nova-holka-60553.jpg 4 54 7

Allie Finklová jde poprvé do nové školy! A navíc se stala hrdou majitelkou koťátka, potomka ušlechtilé Lady Sereny Archibald. Ale být „novou holkou“ ve třídě není nijak jednoduché, protože jedna z nových spolužaček se rozhodla, že Allie nebude mít ráda. Dokonce jí vyhrožuje, že ji po vyučování zbije! Všichni z okolí přicházejí s řešením téhle zapeklité situace, ale jak má Allie poznat, které je nejlepší? A samozřejmě se seznámíte se spoustou nových pravidel. Třeba: Dospělým se nemá lhát – pokud se potom nebudou cítit líp. Horší už to být nemůže. Jsem nejstarší, a tak jsem za všechno zodpovědná.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

The New Girl , 2008

Dada_cte
25.04.2019 5 z 5

Typické problémy dívky, která je nová ve škole! Doporučuji ❤️

SeverusSnape
26.03.2017 5 z 5

Celkem mne pobavila,ale číst znovu bych ji asi nechtěla

justinka
21.03.2017 3 z 5

slabší ale i tak mě pobavila :-)

Vallie
23.02.2016 5 z 5

Tato kniha je moc zábavná a je dobrá, je určena pro 2.třídu až 5.třídu a výše je něco jiného ale holčičí pravidla jsou nejlepší.

Always a reader
09.07.2015 3 z 5

Pro malé holky možná dobré. Ale tak či tak, mě kniha nijak zvlášť neoslovila.

luciefeix
27.11.2013 3 z 5

opet vtipne kdyz nemam vek na tuto serii :)

Meďánek
08.02.2012 5 z 5

Nejvíce se mi v knížce líbilo,že si Allie dokázala poradit s Rozálií,což je největší holka z její třídy,která ji chtěla zbít,protože Allie je nová holka,ale neřeknu vám jak si s ní poradila,to si musíte přečíst. Je to krásná knížka,doporučuji.

Meg Cabot
americká, 1967